Jump to content



Ελα πάρε πάρε, ποιος θα κάνει pre-order ?


Trooper

Recommended Posts

Sapphire ATI Radeon X800 Pro 256MB DDR3 TV-Out/DVI - Full Retail (GX-070-SP)

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/sapphire_ati_graphics_cards.html#agx_2d070_2dsp

XFX GeForce FX 6800 Ultra 256MB DDR3 DVI/TV-Out (GX-016-XF)

http://www.overclockers.co.uk/acatalog/xfx_nvidia_graphics_cards.html#agx_2d016_2dxf

Τσάμπα πράμα! :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Μια χαρά τιμές μου φάνηκαν για pre-order.

Πως το εννοείς? αν κάθε νέο μοντέλο βγαίνει κατά μέσο όρο 150 ευρώ ακριβότερα από το προηγούμενο, σε κάνα χρόνο θα θέλουμε 2000 ευρώ για κάρτα, :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΤΙ μια χαρα τιμη εχει ρε σεις...

Πολλα ειναι 400+φπα για καινουρια καρτα?!?Η 9800 Ultimate ποιο ακρηβη ειναι!!

Βεβαια τα 540+φπα της Νvidia ειναι καπως....αλλα ειναι θεωριτηκα η κορυφη της Nvidia

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 12:21]

Πως το εννοείς? αν κάθε νέο μοντέλο βγαίνει κατά μέσο όρο 150 ευρώ ακριβότερα από το προηγούμενο, σε κάνα χρόνο θα θέλουμε 2000 ευρώ για κάρτα, :nuke:

Απ'ότι θυμάμαι κάπου εκεί κυμαινόταν η τιμή της 9800προ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Η ΑΤΙ παει στα κομμάτια ψιλοαναμενόμενη τιμή, αλλά η Nvidia ειναι τελείως αντε γειά όμως!

Μην ξεχναμε οτι οι αναμενομενες τιμες ηταν

6800ultra 499$

X800pro 399$

X800xt 499$

Link to comment
Share on other sites

Εγω βρηκα αναμενομενες και τις 2 τιμες. Μου αρεσε παρα πολυ η τιμη της X800Pro. Παρα πολυ καλη τιμη. Αν αναλογιστει κανεις οτι εδω στο ΕΛΛΑΝΤΑ το πλαισιο δινει την Asus 9800XT πολυ πιο ακριβη να μην σας πω οτι ειναι και ευκαιρια.

λοοοοοοοοοοοολ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.