Jump to content



Κανα καλο KICK BOX game???


Manu_Dhthen1

Recommended Posts

Ρε παιδια ξερει κανεις κανενα???Εχω μεινει στο παλιο Κ-1 του PS2,που δεν ειχε και ιδιαιτερα

καλη κινηση και τα combo's ηταν λιγο χαλια επισης....Ακομα θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει κανα καλο με αποκλειστικα Κ1 max...Οι λογοι γνωστοι...ο εξης ενας,χαχαχα->Μιχαλης Ζαμπιδης...:T:

Αντε... οι γνωστοι φιλοι του αθληματος η/και των games Kick_box να ενεργοποιηθουν..(Ξερουν αυτοι...) ;)

Link to comment
Share on other sites

kατι εχει βγει νομιζω αλλα δεν ξερω πως λεγεται....

ΑΑΑΑΑ αυτο που ειδαμε στο Eurosport με τον jet lee

αλλιως κανε search sto gooooogle με τοπικ "ξυλικι-κλωτσομπουνι για Playstation2"

αν δεν βρεις και εκει εεε τοτε βαλε καμια κασετα με UFC Pride Και ζαμπι να ξεκαβ.....ς

:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Eνα παναρχαιο παιχνιδι που λεγοταν panza kick boxing! Απιστευτο.Τωρα θα σου φανει μαπα επειδη ειναι εποχης dos.Ο μονος λογος που δεν υπαρχει τωρα στο pc μου ειναι πως παιζει μονο στα παλια αργα συστηματα...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑ αυτο που ειδαμε στο Eurosport με τον jet lee

Ρε ZaRRa ειπαμε καθαρα αθλητικο game...

αλλιως κανε search sto gooooogle με τοπικ "ξυλικι-κλωτσομπουνι

Χαχαχα, αν τα βαλω στο goggle αυτα μαλλον θα εμφανιστει jpg με τη φατσα σου :p

αν δεν βρεις και εκει εεε τοτε βαλε καμια κασετα με UFC Pride Και ζαμπι να ξεκαβ.....ς

Αυτο μαλιστα!!!!!! :T: Τωρα τα λες καλα,χαχαχα

Παιδια οχι μονο PS2...και για PC αν υπαρχει ακομα καλυτερα...

Vade αυτα τα ARCADE τα γουσταρω και γω...εχουν την πλακα τους...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε KALLILEO μην ξηγιεσαι.....Και ειχα στηριξει πολλες ελπιδες πανω σου,αφου και εσυ δεν ξερεις....το βλεπω χλωμο.

Παντως δεν πρεπει να παιζουν και πολλα..(τουλαχιστον σε Ευρωπη)

Ααααααα,ρε Ιαπωνες...ολα τα ξυλικια για παρτυ σας τα κρατατε...

Link to comment
Share on other sites

σχετικο με Κ1 'η κλουβια ξερει κανεις? για pc - playstation?

πραγματικα το χρειαζεται ο Manu....ειναι αναγκη....

τα video και οι εκπομπες πλεον δεν τον καλυπτουν....

και φοβαμαι μη ξεσπασει πανω στο zarra

Link to comment
Share on other sites

Δε παει τοτε να γραφτει σε μια σχολη????

Ρε Zarra εχτες πηγα σε μια σχολη ninjitsu να κανω προπονηση και κατα την διαρκεια αυτης ενα παιδι εσπασε το χερι του. Πως με βλεπεις να ξαναπαω ή θα με πλακωσουν στο ξυλο λογω γκανεμιας???

Link to comment
Share on other sites

καταρχην εχεις βαλει πολυ ωραιο avatar....

Οσο για την σχολη ninjitsu...ειναι καλη φαση να πας σε προπονηση με οπλα..

ειναι γαμω.... αν εχεις την ευκαιρια πηγαινε εχει πολυ ενδιαφερον, δες ποτε κανουν προπονηση με οπλα και πηγαινε...

εε τωρα αν σπαει κανενα χερι-ποδι-κεφαλι.... εεε ολα μεσα στο προγραμμα ειναι...

δεν εισαι γκαντεμης....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ το χεεεεριιιιι μου!!!!!

ωχ ωχ το σπασα....

ΓΚΑΝΤΕΜΗ :mad:

:flower:

ο αλεξ ξερει κανα game?

Link to comment
Share on other sites

Που να ξερει και ο Alex!!!!!!!!

Με οπλα ακομα δεν ασχοληθηκα ακαμα μαθαινω να πεφτω.......

Μπορω να πω παντως οτι τα πλευρα πονανε αρκετα!!!!!!

Ακου φαση τωρα.

πριν κανα δυο χρονια στην προπονηση με εβαλε να παιξω με ενα παιδι που την αλλη μερα κατεβαινε Αθηνα για αγωνες. Με τραβαει ενα μπουνιδι στο κεφαλι το οποιο κοντεψε να σκασει.

Το θεμα ειναι οτι εγω επεζησα αλλα αυτος εσπασε το χερι.......

Αυτο που με απασχολει ειναι τι εφταιγε??????

Δηλαδη ειμαι γκαντεμης ή απλως εφταιγε το οτι ειμαι Ποντιος?????

Link to comment
Share on other sites

:p Χαχα,οντως off topic,αλλα με τοσο γελιο που εριξα χαλαλι,αλλωστε για να παραφρασω και την διαφημιση:Πρωτα ζουμε και μετα παιζουμε....χαχαχα

Το Soul ηταν οντως τρομερο παιχνιδι αλλα συμφωνω και με το οτι μεσα στο Mame παιζουν ξυλικια που δυσκολα ξεπερνιουνται.Αυτο το εχω συζητησει και με τον Ζαρρα..Αν και υπαρχουν απιστευτες δυνατοτητες για Beat m up games, εχουν λιγοστεψει οι τιτλοι σε σχεση με το παρελθον.

Παντως κριμα γιατι ενω στα Boxing games υπαρχουν πολλες επιλογες και ολοι σχεδον οι αθλητες που εγραψαν ιστορια παρελαυνουν σε αρκετα παιχνιδια, στα αντιστοιχα "πιο αγρια" αθληματα παιζουν μονο 1-2 με τους αθλητες παροντες.Π.χ το U.F.C. και το K1 tournament...

Και δεν νομιζω να ειναι πιο ακριβα τα δικαιωματα του Cro-cop και του Βασιλικου απο του Mike tyson και του Ali....Τεσ πα...

Συνεχιστε τις προτασεις σε αυτην την κατηγορια games...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

ο αλεξ ξερει κανα game?

Εγώ ειμαι πορωμένος με 2D fighting games απο παλια ... Εχω λιωσει όλα τα street fighter Μortal C . king of fighters ktl..

Εχω παιξει και αρκετο soulcalibur (το 1) και πολύ tekken επισης (OΛΑ) απο 3d. Με όλα αυτα τι να το κανεις το kick boxing game?

Αρχική απάντηση από kallileo

Δηλαδη ειμαι γκαντεμης ή απλως εφταιγε το οτι ειμαι Ποντιος?????

Ο άλλος ηταν γκαντέμης γιατι σε χτύπησε με τα 2 τελευταια κότσια του χεριου στο τριχωτο του κεφαλιου. Μπορει να συμβει σε όλους μας... (σε εμένα συνεβηκε οταν χτυπησα ενα τοιχο)

Στο ninjitsu εσπασε το χερι του ή εξαρθρώθηκε? Θελει χρόνο το nijitsu δεν ειναι σαν το κικ που σε 1 χρονο μαθαίνεις καλα τα βασικα .. τους 6 πρώτους μηνες κυριως θα μαθαινεις να πεφτεις και πολυ βασικές λαβες ( δεν ξέρω απο πρωτο χερι μιλάω με βαση το aikido που εκανα ενα χρόνο περιπου αλλά νομίζω οτι συγκενέυουν σε καποια σημεια)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Manu_Dhthen1

Το Soul ηταν οντως τρομερο παιχνιδι αλλα συμφωνω και με το οτι μεσα στο Mame παιζουν ξυλικια που δυσκολα ξεπερνιουνται.Αυτο το εχω συζητησει και με τον Ζαρρα..

Αρχική απάντηση από Zarras

τα video και οι εκπομπες πλεον δεν τον καλυπτουν....

και φοβαμαι μη ξεσπασει πανω στο zarra

Χεχεχε, πως ακριβώς το συζητάς με τον zarra???

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.