Jump to content



Παρενόχληση στα σχολεία


vic

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Παιζει σε ολα τα σχολεια.

Ποτε μου δεν μου ετυχε καποιος να το παιξει μαγκια και ετσι.Κατα καποιον τροπο παντα απεφευγα τους μπελαδες και τα μπλεξιματα,ενω ταυτοχρονα αποσπουσα την καλημερα απο ολους.Επιθυμητους και ανεπιθυμητους.

Φετος μου τυχε ενα περιστατικο με εναν καγκουρα,που ειχε γραψει στον τοιχο για τον διπλανο μου "ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΒΑΝΑΡΑΣ" ,λογω του οτι συνεχως τσακωνομαστε για τετοια θεματα και αυτος ειναι φασισταριο του κερατα.

Πηγε ο φιλος να του ζητησει τα ρεστα και ο τυπακος πηρε σβαρνα με τη γλωσσα του και μαναδες αλλων.. (including me) ....

Μπορει να μη μας παιρνει μερικες φορες να τα βαζουμε με μερικους,αλλα ο σεβασμος κερδιζεται και μπορει να μην μπορουσα να τον δειρω,αλλα του το κανα να καταλαβει οτι δε μασαμε. Απο τοτε κανενα προβλημα.Ενα γεια και πολυ ειναι.

Αμα ο χοντρουλης του βιντεο τους αφηνε συνεχως,θα του το καναν καθε μερα μεχρι να αποφοιτησει.Καλα του κανε,αν και ηταν προφανες οτι "τον ειχε" τον αλλον πιτσιρικα.Παντως το θεμα ειναι να τους δειξεις οτι δε φοβασαι ή οτι δεν εισαι μογκολακι να καθεσαι να σε πειραζουν. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.