Jump to content



$~Athens~$ Lan~$ Party~ $ 22-23/5/2004


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Ρεεε! Ξεχάσατε κάτι σημαντικό! Τον αγώνα Formula 1 στο Μονακό που θα γίνει αυτό το Σαββατοκύριακο!!!

Θα έρθω ΜΟΝΟ αν υπάρχει τηλεόραση συντονισμένη στον Alpha :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Ρεεε! Ξεχάσατε κάτι σημαντικό! Τον αγώνα Formula 1 στο Μονακό που θα γίνει αυτό το Σαββατοκύριακο!!!

Θα έρθω ΜΟΝΟ αν υπάρχει τηλεόραση συντονισμένη στον Alpha :) :)

Xεχεχεχ!!

ΧΑΛΑΡΑ θα παιξει φιλε μου!

(εστω κ απο το tv tuner!!) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos

Αν τα καταφερω με τα εργαστηρια και αν οντως εχεται και F1 μαλλον θα ερθω και εγω μια βολτα να σας δω!

Fragma, παίζει κανένας καλός τοίχος να στήσουμε προτζεκτόρι ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Θα παμε μαζι τελικα ΜητσοΑλεπου?!?

Χεχεχε!

Μολις επεστρεψα φρεσκος απο την υπαιθρο!:upside::happy::upside:

Παρά τις απεγνωσμένες μου προσπάθειες να το αποφύγω, φαίνεται οτι τελικά θα ανεχθούμε ο ένας τον άλλον για όση ώρα θα είμαστε στο αυτοκίνητο....:p

Τι τραβάμε κι εμείς οι PCάδες.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 00:31]

Fragma, παίζει κανένας καλός τοίχος να στήσουμε προτζεκτόρι ? ;)

Εχω εναν τοιχο καπου 3χ6...........λες να μας κανει?:devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

χοχοχοχοχοχοχοχοχο!!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!!

οσο για φορμουλα μιας και θα εχουμε και προτζεκτορα θα παιξει χαλαροτατα:T:

Στον προτζεκτορα θα παρακολουθουν μονο οσοι Δ Ε Ν ειναι παλιοσουμαχερικοικαι γενικοτερα σκουντερια:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

για εσας τα κοκκινα καθαρματακια σας εχουμε μια ειδικη 14αρα crt Hantarex με εσωτερικη κεραια:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Ετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....που λεει και ο φιλος Νεο.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Παρά τις απεγνωσμένες μου προσπάθειες να το αποφύγω, φαίνεται οτι τελικά θα ανεχθούμε ο ένας τον άλλον για όση ώρα θα είμαστε στο αυτοκίνητο....:p

Τι τραβάμε κι εμείς οι PCάδες.....

Eεεε καλα αν ειναι να κανεις κ αγκαρια θα παρω τη Ferrary κ θα ερθω μονος μου.... (παλιοχαρακτηρα!)

:getlost::p:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Eεεε καλα αν ειναι να κανεις κ αγκαρια θα παρω τη Ferrary κ θα ερθω μονος μου.... (παλιοχαρακτηρα!)

:getlost::p:getlost:

Κάτσε καλά γιατί θα φέρω το Type-R NSX μου και θα σε λιώσω στην ευθεία! (παλιόπαιδο!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Yπάρχει θέση και για μας τους απο πάνω?η είναι όλες κατελημένες?????

Όρεξη να υπάρχει να κατέβετε.. και θα βρούμε θέση :D

θα βάλουμε τον icy στο μπάνιο

Link to comment
Share on other sites

ολοι οι καλοι χωρανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!ευτυχως που εβαλε ψυχρουλα αυτες τις ημερες και δεν θα πεθανουμε απο τη ζεστη το σουκου.....εαν παλι αλλαξει ο καιρος και κανει κωλοζεστη σημερα παραγγειλα ενα 18αρι μιτσουμπισι....χοχοχοχχο.....πανω στην ωρα ε?

παιδια να σας θερμοπαρακαλεσω οσοι σκοπευετε να κοιμηθειτε το σαββατοβραδο απο μενα να φερετε κανεναν υπνοσακο........κρεβατια υπαρχουν μονο 2 και 1 καναπες.επισης οσοι μπορειτε να φερετε μαζι με τα φορτηγακια σας και απο 1-2καρεκλιτσες πλστικες θα ηταν οτι καλυτερο.........διαθετω καπου 10καρεκλες.....φερτε λιγες ακομα καλου κακου με τα βανακια........επισης να παρακαλεσω τα μεγαλα κεφαλια(φανη-κωστα για σας χτυπα η καμπανα) να ερθετε νωρις το πρωι του σαββατου ή το βραδυ της παρασκευης ωστε να δουμε πως θα οργανωσουμε το χωρο.....καταλαβαινω οτι αρκετοι εχετε δουλειες οποτε δεν υποχρεωνω κανεναν........απλα ενημερωστε με να ξερω τι θα κανω με τις ετοιμασιες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.