Jump to content



$~Athens~$ Lan~$ Party~ $ 22-23/5/2004


greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma

........επισης να παρακαλεσω τα μεγαλα κεφαλια(φανη-κωστα για σας χτυπα η καμπανα) να ερθετε νωρις το πρωι του σαββατου ή το βραδυ της παρασκευης ωστε να δουμε πως θα οργανωσουμε το χωρο.....καταλαβαινω οτι αρκετοι εχετε δουλειες οποτε δεν υποχρεωνω κανεναν........απλα ενημερωστε με να ξερω τι θα κανω με τις ετοιμασιες.

Ναι βρε, μην αγχώνεσαι..... θα μιλήσουμε να κανονίσουμε, :)

Link to comment
Share on other sites

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ Η #@$$#$ Η ΔΕΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΣ:mad:

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΥΤΗ.ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΛΟ-ΤΥΧΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ

ΦΙΛΙΚΑ,ΓΙΩΡΓΟΣ:...:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξενερωνουμε ποτεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!! :jump:

παιδια ολοι καλοδεχουμενοι στο λαν.:flower:

σιγουρα θα πιουμε φραπεδιες.θα παιζει και ταβλακι.καρεκλες υπαρχουν αρκετες.εαν μπορουν οσοι ερθουν με αυτοκινητα να φερουν και κανα τραπεζακι γιατι υπαρχει ελλειψη.μεχρι 15 υπολογιστες τα βολευω μονος μου.για παραπανω υπαρχει προβλημα.:unsure:

πριν ξεκινησετε απο τα σπιτια σας παρτε με τηλ στο 6974951874 να δωσω οδηγιες πως θα ρθετε.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Fragma, κατά τις 12 το πρωί Σαββάτου, DJD, zarras, mortis, shido και η αφεντιά μου, θα έρθουμε για τα στησίματα....

Αν έχει ρεύμα, καλώς, αλλιώς θα χτυπάμε φραπέδες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 23:39]

Fragma, κατά τις 12 το πρωί Σαββάτου, DJD, zarras, mortis, shido και η αφεντιά μου, θα έρθουμε για τα στησίματα....

Αν έχει ρεύμα, καλώς, αλλιώς θα χτυπάμε φραπέδες...

οκ παιδες σας περιμενω στις 12.

μορτη ελπιζω να μην ξεχασεις το σουιτσακι γιατι χωρις αυτο δουλεια δεν γινεται.

καπου υπηρχε ρε παιδια ενα ποστ που ελεγε καποιος οτι θα φερει ενα πισακι για σερβερ.ποιος?????

σαμαελ μην ξεεχαασεις τα κλιψακια για την κουλουρα και το μαραφετι που τα φτιαχνει γιατι καηκαμε.:blink:

φανηηηηηηηηηηη!!!!! μην ξεχασεις τα περι κορονας.........χαχαχα

:p

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:03]

οκ παιδες σας περιμενω στις 12.

μορτη ελπιζω να μην ξεχασεις το σουιτσακι γιατι χωρις αυτο δουλεια δεν γινεται.

καπου υπηρχε ρε παιδια ενα ποστ που ελεγε καποιος οτι θα φερει ενα πισακι για σερβερ.ποιος?????

...μην ανυσηχεις.......μαλλον εγω ειχα πει κατι.......ειναι ολα υπολογισμενα don't worry:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy [Σήμερα, στις 00:33]

...μην ανυσηχεις.......μαλλον εγω ειχα πει κατι.......ειναι ολα υπολογισμενα don't worry:T:

:worship: :worship: :worship: τα σεβη μου:worship: :worship: :worship:

μην ξεχνατε οτι θα παιζει και προτζεκτορας οποτε θα απολαυσουμε φορμουλα και τελευταια αγωνιστικη στο ποδοσφαιρο.......καταλαβαινετε τι χαμος εχει να γινει.......:jump: :jump: :jump: :jump:

μια παρακληση.........επειδη ο λογαριασμος στο ρευμα αναμενεται τσουχτερος μετα το λανπαρτυ, φερτε ο καθενας οτι νομιζει απο καφεδες ποτα μπυρες γιατι δεν αντεχει η φοιτητικη μου τσεπη. :blink:

ααααααααα!!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!!!!φερτε ρε παιδια ακουστικα και για μενα.εχω απο ντισκμαν αλλα με κοντο καλωδιο.

σιντο.εσυ θα πληρωσεις εισοδο 200ευρω....ξερεις εσυ φιλε....:devil: :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Και φερτε και τα cd του nfs γιατί είμαι από φορματ και δεν τα βρίσκω. Και θέλω και κάποιου ενα save τερματισμένο(και υποχρεωτικά με το body kit ξεκλειδωμενο!!) για να ξαναφτιάξω το s2000 μου αφου ο malakas (συγνώμη Suedehead αλλά πια δεν θεωρώ την λέξη malakas βρισιά για να σταματήσω να την γράφω...) ξεχασα να κρατησω backup...

αν εχω τελειώσει ερχομαι και γω Σαββατο μεσημέρι!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΡΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ FIREWIRE!! ΕΧΩ 40GB mp3s και videos. Και ενα image με το dvd του τιεστο Tiesto in concept αν ενδιαφέρεται κανεις... Κρίμα δεν ειναι να μην τα μοιραστούμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 01:57]

Θα ήθελα πολυ αλλα δεν είμαι απο Αθηνα καποια αλλη φορα ισως μπορέσω........

Παντως θελω φωτογραφίες.... πολλες φωτογραφίες ...... παρα πολλες......... οκ????

μην ανησυχειτε παιδες.το καλοκαρι εδω θα μαι.θα κανονιζουμε 1φορα το μηνα τουλαχιστον.οποτε θα βρειτε ολοι την ευκαιρια να ερθετε.

απο φωτος θα βαρεθειτε να βλεπετε.χαχαχαχαχαχα:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.