Jump to content



$~Athens~$ Lan~$ Party~ $ 22-23/5/2004


greekfragma

Recommended Posts

μην ξεχνατε οτι θα παιζει και προτζεκτορας οποτε θα απολαυσουμε φορμουλα και τελευταια αγωνιστικη στο ποδοσφαιρο.......καταλαβαινετε τι χαμος εχει να γινει.......

Χμμμμμμμμμμμμμ λες να σας τιμήσω τελικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Και φερτε και τα cd του nfs γιατί είμαι από φορματ και δεν τα βρίσκω. Και θέλω και κάποιου ενα save τερματισμένο(και υποχρεωτικά με το body kit ξεκλειδωμενο!!) για να ξαναφτιάξω το s2000 μου αφου ο malakas (συγνώμη Suedehead αλλά πια δεν θεωρώ την λέξη malakas βρισιά για να σταματήσω να την γράφω...) ξεχασα να κρατησω backup...

αν εχω τελειώσει ερχομαι και γω Σαββατο μεσημέρι!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΡΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ FIREWIRE!! ΕΧΩ 40GB mp3s και videos. Και ενα image με το dvd του τιεστο Tiesto in concept αν ενδιαφέρεται κανεις... Κρίμα δεν ειναι να μην τα μοιραστούμε?

Για το nfs είμαστε οκ

Με το firewire τι βοήθεια θες ακριβώς?

Link to comment
Share on other sites

- Αν ψάχνεις για PC με Firewire ώστε να συνδέσεις εκεί τον εξωτερικό σου δίσκο και να μοιράσεις τα αρχεία, μην ανησυχείς, έχει το δικό μου (όπως και πολλών άλλων υποθέτω). Θα φέρω κι εγώ έναν 120GB εξωτερικό δίσκο με mp3 κλπ, οπότε κανονίστε... ;)

- Μην ξεχάσετε να φέρετε και πολύπριζα! Ας φέρει ο καθένας τουλάχιστον από ένα (για το δικό του PC), για να 'μαστε σίγουροι...

- Καρέκλες χρειάζονται? Να φέρω 2-3 ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ Η #@$$#$ Η ΔΕΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

Ωπ! Τώρα πρόσεξα πως η διακοπή του ρέυματος θα είναι μέχρι τις 4. Οπότε, δεν θα μπορέσω να έρθω από νωρίς, ο Alpha θα δείξει τα δοκιμαστικά στο monaco στις 2:30 με 5:00 :(

EDIT:

Χμμμ, τώρα που το σκέφτομαι, η δεύτερη (και καλή) περίοδος δοκιμών είναι στις 4 με 5, με τις καλές ομάδες να τρέχουν συνήθως τελευταίεες. Οπότε, αν μας κάνει η ΔΕΗ τη χάρη, δεν πρέπει να 'χουμε πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

ρερε φερτε

- ακουστικα για τα αφτια σας

- μπαταριες για πληκτρολογια ποντικια

- μερικα αδεια cd μπας και χρειαστει

- cd με games μπας και χρειαστει

- κανα ξυδι ...θα χρειαστει

- καμια καρεκλα/σκαμπο/πουφ/

- κανα switchακι και οχι Hubακι

- κανα καλωδιο (cat5)

- γενικος φερτε οτι μπορειτε

Link to comment
Share on other sites

@σαμαελ:καλωδιο εχουμε μπολικο.μονο κλιπσακια και πρεσα να φερεις.

@georgeadams:1 πολυμπριζο ο καθενας οπωσδηποτε!

η διακοπη πιθανον να ληξει νωριτερα απο 4.πηγα και ρωτησα τους εργατες σημερα.επισης δεν θα ειναι συνεχομενη.

καρεκλες υπαρχουν αρκετες.φερτε απο 1 οποιος εχει χωρο.τραπεζακια πλατια χρειαζομαστε που να χωρανε οθονη πληκτρολογιο ποντικι.15ατομα τα βολευω μονος μου.μετα χρειαζομαι βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

root το πρόβλημα λύθηκε... Πήγα στο Πλαίσιο και το άλλαξα με ενα που έχει usb 2.0 και firewire. Η firewire δεν δουλεύει αλλά γίνεται η δουλειά με usb. Πρέπει να είναι γενικό το πρόβλημα γιατί η θύρα μου μια χαρά δουλεύει (περνάω video από κάμερες και τα κάνω dvd).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.