Jump to content



$~Athens~$ Lan~$ Party~ $ 22-23/5/2004


greekfragma

Recommended Posts

να ξανατονίσω την προετοιμασία του georgeadams, ο οποίος είχε μαζί του όλο του το σπίτι & το μισό praktiker. Το μόνο που έλειπε ήταν ένα καλάμι ψαρέματος να αλιεύσουμε κανα g-string από την μπουγάδα της γειτόνισας... next time...

χμμμ

η παρακάτω ιστορία είναι βασισμένη σε πραγματικά γεγονότα:

(ο fragma γράφει τις παραγγελίες σε χαρτί...)

DJD: γράψε 2 με γύρο χοιρινό και ντομάτα..

FRAGMA: ok, no prob, 2 με καλαμάκι απ΄όλα

DJD: όχι όχι. 2 με γύρο χοιρινό και ΜΟΝΟ ντομάτα

FRAGMA: λοιπον θες 2 με γύρο ντομάτα πατάτες σωστά?

DJD: γκρρρ 2 σουβλάκια με πιίτα και γύρο χοιρινό και μέσα να έχουν ΜΟΝΟ ντομάτα

FRAGMA: ε αυτό λέω κι εγώ... 2 καλαμάκια με ντομάτα!

..................................

..................................

..................................

περνάει μια ώρα, έρχονται τα σουβλάκια... παραδόξως ο DJD παραλαμβάνει σωστά σοβλάκια! όμως ο fragma strikes back! πετάγεται και λέει: -Παιδιά περισεύει κανα σουβλάκι? Ξέχασα να παραγγείλω!!!

ενδεικτικό του χάους που επικρατούσε! τον είχαμε τρελάνει τον Γιωργάκη!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από DJD

Σωστότατος ο βούδας.. μόνο που όπου ντομάτα βάλτε πατάτες.. ναι το ξέρω δε παίζει κανένα ρόλο στην ιστορία απλά i hate tomatos :sick: :tomato:

το άλλαξα επίτηδες (ποιητική αδεία) ώστε να μη με πάνε μέσα για clopyright..:confused:

Link to comment
Share on other sites

....ολα τα λεφτα λεμε ο Γιωργος .....ειδες βαζει πανω απο ολα τους καλεσμενους και τελευταιο τον εαυτο του...:D ......ειπαμε ρε συ οχι να πεινασεις κιολας.........τον βολεψαμε ομως.....:D

Link to comment
Share on other sites

ας ειναι καλα ο μορτακος με την μεριδα πατατες και την πιτα που μου χαρισε απο το περισσευμα της πεινας του.τελικα τον φορτιστη τον ψαχνω εγω.παλι καλα που εχω και το usb κιτακι για τον υπολογιστη και φορτιζω απο εκει.αααααααααα!μου χαρισε μια πιτα και ο φανης.οποτε χορτασα κι εγω.......παιδια σχεδον το τελειωσα το συμμαζεμα.φωτγο απο τη γειτονισσα λιαν συντομως.απλα περιμενω να σφιξουν κι αλλο οι ζεστες ωστε να (ντυθει-γθυθει) καλυτερα.παντως φωτο υποσχομαι να ποσταρω.

Φυσικα το τοπικ του ποστ με τη φωτο της γειτονισσας θα ειναι.............Ρχχ χχχχχ χΧΧΧΧ

χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

αααααααααα!μου χαρισε μια πιτα και ο φανης.οποτε χορτασα κι εγω....

Πιωμένος θα ήμουν... δεν το συνηθίζω να χαρίζω πίτες, :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Ο μόνος τρόπος ώστε να προσελκύσουμε τα βλέμματα όλων προκειμένου να ρυθμιστεί η εικόνα σωστά, ήταν η εκπομπή του βοηθητικού προγράματος "suckin horizontaly & verticaly, Ver 2.1"

Ελα βρέ και γω που νόμιζα οτι ήταν τσόντα.............................:D :D :D

Κρίμα που δεν μπορέσαμε να κατεβουμε γμτ

Υποχρεώσεις βλέπεις Next time..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Ρε παιδιά από κάποιον κατέβασα το kill bill 2... (μάλλον από το μορτη)

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ divx και xvid ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ??

(μήπως είναι corrupted το download?)

Oυτε εμενα παιζει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrus

Kανά τρελό restart και μπλε οθονίτσες είχαμε ή όλοι τα τρέχαμε στο ρελαντί μη δε μας πουν rock stable;

Eιχα εγω....

Οταν πηγα να τρεξω τις ΒΗ-5 του ROOT στα 250fsb :D:p:D

Eεε ειπαμε καλες καλες αλλα μη το παρακανουμε κιολας! :X:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.