Jump to content



Ψύκτρες Thermalright


Magnus

Recommended Posts

Πωλούνται οι παρακάτω ψύκτρες :

thermalright ultra 120 extreme μαζί με ενα 12αρη xigmatek με κόκκινο led στα 30 ευρώ.Την δίνω μαζί με τον αντάπτορα για socket 1366.

thermalright t rad2 μαζί με εναν 12αρη xilence (αν θέλετε), με τιμή στα 25 ευρώ.Τα ψυκτράκια για τις ραμ υπάρχουν αλλά δεν κολλάνε όλα καλά.

thermalright hr 03 r600. Πρέπει να τονίσω οτι η συγκεκριμένη ψύκτρα υποτίθεται κάνει μόνο για την ati 2900xt/pro αλλά πειραματιζόμενος την έχω δοκιμάσει πάνω σε nvidia 9600gt , ati 4870 ακόμα και στην HD6870!. Για τα ψυκτράκια των ραμ ισχύουν τα ίδια με την trad2. Μαζί με ενα 90αρη ανεμιστήρακι της noctua στα 10ευρώ. SOLD

Μόνο Αθήνα για συναλλαγή χέρι με χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εμένα δεν ήθελε καμία πατέντα. Ταίριαξε κανονικά όσο για την θερμοκρασία ναι είχε θυμάμαι σημαντική διαφορά, εξάλλου η κανονική ψήκτρα της 9600 είναι τελείως στοιχειώδης.

Ξέχασα να αναφέρω επίσης οτι μαζί με τον ανεμηστηρα πιάνει νομίζω 3 slots αλλά αν έχει καλό airflow το κουτί είναι αρκετά γομαροψύκτρα ωστε να κάνει δουλεια και χωρίς ανεμιστήρα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εμένα δεν ήθελε καμία πατέντα. Ταίριαξε κανονικά όσο για την θερμοκρασία ναι είχε θυμάμαι σημαντική διαφορά, εξάλλου η κανονική ψήκτρα της 9600 είναι τελείως στοιχειώδης.

Ξέχασα να αναφέρω επίσης οτι μαζί με τον ανεμηστηρα πιάνει νομίζω 3 slots αλλά αν έχει καλό airflow το κουτί είναι αρκετά γομαροψύκτρα ωστε να κάνει δουλεια και χωρίς ανεμιστήρα.

ok την θελω στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Πωλούνται οι παρακάτω ψύκτρες :

thermalright ultra 120 extreme μαζί με ενα 12αρη xigmatek με κόκκινο led στα 30 ευρώ.Την δίνω μαζί με τον αντάπτορα για socket 1366.

thermalright t rad2 μαζί με εναν 12αρη xilence (αν θέλετε), με τιμή στα 25 ευρώ.Τα ψυκτράκια για τις ραμ υπάρχουν αλλά δεν κολλάνε όλα καλά.

Μόνο Αθήνα για συναλλαγή χέρι με χέρι.

τις θέλω. pm to τηλ σου να ερθω σήμερα εγώ να παραλαβω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.