Jump to content



Αυγουστος στην Αθηνα


ram-raider

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Vagouridis

2 πραγματα με χαλασαν , εαν αυτο με το FYR μακεδονια , και ενα οτι αυτες οι ανατολικες χωρες ειναι 700 κρατιδια σε τελικη , οποτε ειναι αδικη εξαρχης η ψηφοφορια.Οχι πως θα θελα να το παρει ο Σακης και τετοια αλλα ενταξει ολα αυτα τα νεα μικρα κρατιδια θα υποστηριχτουν εταξυ και καλα θα κανουν strictly buisness

Δεν μπορώ να συμφωνίσω περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Ποτέ των ποτών ρε. Τι είναι αυτά; Τραγούδια είναι αυτά; Αντιπροσωπεύουν την κουλτούρα της κάθε χώρας αυτά τα τραγούδια; Και όλα αυτά τα χρόνια που έχει ξεφτιλιστεί ο θεσμός. Πιο παλιά κάτι γινότανε, αλλά τότε ήταν πιο στενό το κύκλωμα και υπήρχανε οι κλίκες των "μεγάλων" και τα αλλάζανε μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Πιο παλιά κάτι γινότανε, αλλά τότε ήταν πιο στενό το κύκλωμα και υπήρχανε οι κλίκες των "μεγάλων" και τα αλλάζανε μεταξύ τους.

Ενω τωρα δεν υπηρχαν τετοια πραγματα, κλικες και τα συναφη.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 01:27]

Ενω τωρα δεν υπηρχαν τετοια πραγματα, κλικες και τα συναφη.......

Πιθανότατα ναι, αλλά ποσώς με ενδιαφέρει από την στιγμή που ο θεσμός αυτός δεν προάγει αυτό που πρέπει και αυτό για το οποίο ξεκίνησε και η ύπαρξή του.

Εγώ να σας πω και την αλήθεια, να χάσουμε ήθελα. Τον Ρουβά ρε παιδιά; Εκεί που ήταν το πιο κραγμένο άτομο στην ελληνική κοινωνία να γίνει και ήρωας; Ε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Μη το ψάχνετε παίδες το 80% των ψήφων δίνονται βάση της συμπάθειας που έχουν τα κράτη μεταξύ τους.

Συμφωνώ με το Vagouridis για αυτά που τον χάλασαν.

Επίσης αυτό που επίσης με πειράζει είναι η οικειοποίηση από την Τουρκία, τις ιστορίας των ελλήνων μνημείων αυτό φάνηκε έντονα στα βίντεο που προέβαλαν, αλλά εγώ έχω τους λόγους μου που το λέω έχω και άλλες εμπειρίες πχ τούρκος ξεναγός που ισχυρίζονταν ότι ο Αγαμέμνονας ήταν ο Αγάς Μέμνων τέλος παντων ας μη χαλάω το κλήμα

Εμένα προσωπικά δε μου άρεσε το shake it όπως και όλα τα τραγούδια του είδους φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman

Πιθανότατα ναι, αλλά ποσώς με ενδιαφέρει από την στιγμή που ο θεσμός αυτός δεν προάγει αυτό που πρέπει και αυτό για το οποίο ξεκίνησε και η ύπαρξή του.

Εγώ να σας πω και την αλήθεια, να χάσουμε ήθελα. Τον Ρουβά ρε παιδιά; Εκεί που ήταν το πιο κραγμένο άτομο στην ελληνική κοινωνία να γίνει και ήρωας; Ε όχι.

Φιλε μου εχει γινει ηδη ηρωας. Και κατι ακομα. Εσυ πιστευεις οτι και να μην πηγαινε στην Eurovision, θα αλλαζε τιποτα για αυτον? Παλι στα ιδια θα ηταν, απλα τωρα ειναι λιγο καλυτερα.

Φυσικα αν εβγαινε τοτε προβλεποταν ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΑΛΜΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε σε ενα ποστ που εχεις κανει, και εκει που αναφερει, αναφορα στον διαχειριστη \IP :logged (ειναι κατω απο την υπογραφη σου)απο κατω εχει 2 επιλογες. Quote και διορθωση. Αν πατησεις πανω στην διορθωση μπορεις να αλλαξεις εντελως το ποστ σου ή ακομα και να το σβησεις αν θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Ο Σταύρος Ζούμπας μας σώζει ρε.... πάρτε το χαμπάρι....

Δεν πεφτεις για υπνο γιατι ειναι η ωρα που αρχιζεις?????

Οχι τον Ζουμπα, τον Τερλεγκα θα στειλουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 01:36]

Φιλε μου εχει γινει ηδη ηρωας. Και κατι ακομα. Εσυ πιστευεις οτι και να μην πηγαινε στην Eurovision, θα αλλαζε τιποτα για αυτον? Παλι στα ιδια θα ηταν, απλα τωρα ειναι λιγο καλυτερα.

Φυσικα αν εβγαινε τοτε προβλεποταν ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΑΛΜΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ.

Φυσικά και για αυτόν δεν θα άλλαζε κάτι. Όσο οι γυναίκες απαραίτητα περνάνε και από την ηλικία των 8-15, τότε πάντα θα ζει και θα βασιλεύει ο Ρουβάς και ο κάθε κουβάς.

Φυσικά και την επομένη το άγαλμα θα είχε υποστεί βαριάς μορφής ασέλγειες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.