Jump to content



MAFIA II.ελεος!!!


todor4

Recommended Posts

παω και αγοράζω από το πλαίσιο αυθεντικό το παιχνίδι MAFIA 2.Ρε σας λέω δεν παίζει με τίποτα!!!

είμαι χρήστης που έχω παίξει αρκετά παιχνίδια (πανω από 50).εχω κάνει εγκαταστάσεις (installation )

πάρα πολλά και πρώτη φορά αντιμετωπίζω τόσο επίμονα πρόβλημα.

για να δούμε ποιος θα μας βρει την λύση!!!

λειτουργικο windows vista (το γραφει και πίσω το κουτι ότι το υποστηρίζει)

pentium dual core cpu

2gb ram.

το πρόβλημα λοιπόν είναι ότι αφού κάνεις εγκατάσταση,σου ζητάει να μπεις στο internet,για ενεργοποίηση κλπ κλπ

βάζω κωδικούς,επιβεβαιώνω από το mail μου,τιπότα!!!

και όταν ερθει η στιγμή που βγαίνει η οθόνη PLAY GAME ,όλα σταματάνε,και απλα σε αφήνει στα windows

με το ... στο χέρι.

εχει τυχει σε κανέναν?

γνωρίζει καποιος μαγκας κατι?

ευχαριστω εκ των προτέρων!:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

η εγκατασταση ολοκληρωνεται κανονικα?

και πες και τα PC specs ολα, οχι τα μισα....!

εδω τα min req specs του Μαφια 2 http://www.vgrequirements.info/mafia-2-pc/

edit: με αυτο που λες οτι παει να ξεκινησει αλλα σε αφηνει στα windows, κατα 99% σημαινει οτι καποιο hardware δεν "σηκωνει" το παιχνιδι..!

Link to comment
Share on other sites

pentium dual core 2.8ghz

2 gb ram

hard disk 1 TB

VGA CARD GEFORCE 6600

MONITOR SONY CRT 19''

WINDOWS 7 64 BIT

AYTA

:wall:

Παίρνει σουλουπωμα αλλά η 6600....δε νομίζω ότι ειναι για πολλά πλέον, πρεπει να σκεφτεις κάποιου ειδους αναβαθμιση αν οχι νεο πισί.

Link to comment
Share on other sites

pentium dual core 2.8ghz

2 gb ram

hard disk 1 TB

VGA CARD GEFORCE 6600

MONITOR SONY CRT 19''

WINDOWS 7 64 BIT

AYTA

:wall:

που πας ρε πατριωτη με τετοιο πισι? δεν ειδες καθολου τις ελαχιστες απαιτησεις του MAFIA II που παρεθεσα πιο πανω?

διαβασε τα λιγο, και δεν χρειαζεται καθολου νιονιο για να καταλαβεις οτι η καρτα γραφικων σου ειναι 2 γενιες πισω απο την μικροτερη που χρειαζεται το MAFIA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και για να χρησιμοποιησω και τον τιτλο του θεματος σου......ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

είμαι χρήστης που έχω παίξει αρκετά παιχνίδια (πανω από 50).εχω κάνει εγκαταστάσεις (installation )

πάρα πολλά και πρώτη φορά αντιμετωπίζω τόσο επίμονα πρόβλημα.

Minimum System Requirements

OS: Windows XP/Vista/7

Processor: Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600+

Memory: 1.5 Gb

Hard Drive: 8 Gb free

Video Memory: 512 Mb

Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600

Μαλλον δεν εχεις κανει αρκετα install ακομα αφου δεν ηξερες καν οτι δεν το σηκωνει το pc σου

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο θεμα αριθμου install......., ειναι και θεμα γνωσεων ή αν θες και οξυδερκειας. το πρωτο που κοιτας σε ενα παιχνιδι για να μπορεις να το παιξεις, ειναι να δεις αν το μηχανημα σου υπερκαλυπτει τουλαχιστον τις minimum απαιτησεις...!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.