Jump to content



Πανελλήνιες 2011


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Αφου κλεινουν τοσες σχολες και ειναι ολες ΤΕΙ νομιζω.

Ειναι περιπου -10.000 εισακτεοι,γι'αυτο σας εχουν ξεσκισει φετος.

τι λε να κλείσουν οι δικές μας που είναι το μέλλον

Ναι ρε συ και να μην εχεις ψυχολογους,δικηγορους,δασκαλους κτλπ εσυ..... :p

Δεν σε ρωτησα γιατι εχω κατι με τις σχολες σας,αυτο ειναι παιδιαστικο.

Απλα σου λεω οτι κλεινουν τεχνολογικες σχολες φετος γι'αυτο σας κοβουν και δε γινεται να κοψουν και απο εμας ,γιατι δε κλεινουν ..... :)

Link to comment
Share on other sites

Αφου κλεινουν τοσες σχολες και ειναι ολες ΤΕΙ νομιζω.

Ειναι περιπου -10.000 εισακτεοι,γι'αυτο σας εχουν ξεσκισει φετος.

Ναι ρε συ και να μην εχεις ψυχολογους,δικηγορους,δασκαλους κτλπ εσυ..... :p

Δεν σε ρωτησα γιατι εχω κατι με τις σχολες σας,αυτο ειναι παιδιαστικο.

Απλα σου λεω οτι κλεινουν τεχνολογικες σχολες φετος γι'αυτο σας κοβουν και δε γινεται να κοψουν και απο εμας ,γιατι δε κλεινουν ..... :)

(να σου θημήσω ότι είναι πάνω από 30.000+++ άνεργοι ψυχολογοι,δικηγοροι,δασκαλοι κτλπ) για να σας δω πότε θα πιάσετε δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ και να μην εχεις ψυχολογους,δικηγορους,δασκαλους κτλπ εσυ..... :p

Λοιπόν, δικηγόρους οκ δεκτό αλλά πόσοι ποια? εχεις δει πόσους παίρνει η νομική? Απο αυτούς πόσοι βγαίνουν σοβαροί δικηγόροι (tsakonas style)?, ψυχολόγοι δεν χρειάζονται άμα έχεις πρόβλημα πηγαίνεις σε ψυχίατρο που είναι ιατρός και δεν δουλεύει το κόσμο :p.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην ειστε απολυτοι.Ολα χρειαζονται.Οταν δεν υπηρχαν οι Η/Υ και υπηρχαν οι δικες μας σχολες δεν νομιζω να υπηρχαν χωρις λογο.

Εγω δεν λεω οτι οι τεχνολογικες εχουν κατι,αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Απεναντιας στην Ακαδημια του Πλατωνα,το μεγαλο σχολειο της φιλοσοφιας δινοταν ιδιαιτερη βαρυτητα στα μαθηματικα και θεωρουνταν βασικη προϋποθεση για να προχωρησουν οι μαθητες στην εκμαθηση της φιλοσοφιας.

Αρμαγεδων το οτι υπαρχει ανεργια δε σημαινει οτι ειναι αχρηστα αυτα τα επαγγελματα.Εξαλλου ειναι αστοχο παραδειγμα,γιατι συγγνωμη που θα στο πω ο τεχνικος Η/Υ ειναι ωραιο επαγγελμα,ηθελα και εγω παλια να σχοληθω ,αλλα στο πλαισιο θα βρεις δουλεια και εκει θα παιρνεις 500 το μηνα.

Επισης μη νομιζεις οτι εχει ζητηση,απο τη στιγμη που ολοι σχεδον μαθαμε υπολογιστες.Ειχε πριν χρονια,τωρα οχι.....εγω μονος μου εμαθα να φτιαχνω τον υπολογιστη μου.Ειναι ευκολο πλεον για καποιον που θελει να μαθει.Και ετσι γιατι να πληρωσω εσενα και να μην το κανω μονος μου; :)

Ενταξει ειναι ωραιο ομως επαγγελμα και χρησιμο οπως ολα,οπως και του οικοδομου.

Περικλη αλλο τομεα μελετα η ψυχολογια ,αλλο η ψυχιατρικη.Η ψυχολογια ειναι τρομερη επιστημη και μην τυν περνας για παραμυθια.Στο λεω εγω και αμα θες εμπιστεψου με ,γιατι ημουν τις ιδιας αποψης και μετα απο παρακλησεις αλλων το εψαξα πολυ και ειναι τρομερη επιστημη,που στα χερια ειδικων κανει θαυματα.

Καλη επιτυχια να εχουμε και ο καθενας στη σχολη που θελει.Μην ειστε ρατσιστες με τα επαγγελματα,ολα χρειαζονται. :p

Link to comment
Share on other sites

πάντως, από τόοοοτε που έδινα εγώ Πανελλήνιες (2004), θυμάμαι τους θετικοτεχνολογικούς να και να μην μπορούν να περπατήσουν, και τους θεωρητικούς να χαζογελάνε με τα εύκολα θέματα, που ήταν τα αναμενόμενα...

Για αυτό και χάρηκα με τα θέματα στα μαθηματικά Γ.Π. :p

Link to comment
Share on other sites

έχω ψυχολογικά και θέλω ο Hydra να με ψυχολογήσει τώρα

:p

δεν πρέπει να λέμε ότι έγινε διαρροή θεμάτων

τι δεν πρέπει να λέμε αφου το έλεγαν στις ειδήσεις. απλά δεν κατάλαβα σε ποιο μάθημα αναφέρονταν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.