Jump to content



Πανελλήνιες 2011


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply
Εμάς δεν μας άλλαξαν τίποτε :nothing:

ούτε εμάς (μας τα έδωσαν 8:56) α ρε παπάτζες ...

πλάκα έχει να γράφαμε μπούρδες αλλά δεν το νομίζω

Εδιτ

δεν έστειλαν καμία διευκρίνηση σε μας

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις οι τεχνολογικοι δεν παλευεστε.

Μας τρελαινετε ολη τη χρονια για το ΑΟΔΕ,για 50 σελιδες.

Σιγα πια!Σε τοσους μηνες δε μπορειτε -ΕΣΤΩ και παπαγαλια- να μαθετε 50 σελιδες;

Και μεις δεν τα χουμε τα νουμερα,αλλα λυναμε καμια ασκηση,καμια συναρτηση κανα τριωνυμο. ;)

Υ.Γ:Αν δεν κανουμε θεμα "Πανελληνιες 2011" ο Αστρολαβος θα μας παρει με το αλυσοπριονο σε λιγο :yes4:

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει να του δωσω τα sos για AODE pm me:)

Με αυτό το σκεπτικό έχεις χάσει κατά μεγάλο ποσοστό.

Το ΑΟΔΕ ήθελε συστηματικότατο διάβασμα ΟΛΗ τη χρονιά και άπειρα περάσματα σε όλη την ύλη.

Κάθε πρόθεση, κάθε άρθρο, κάθε τελεία. Όσο υπερβολικό κι αν είναι.

Εμένα την προηγούμενη μέρα τα νεύρα μου κλονίστηκαν και δεν διάβασα απολύτως τίποτα.

Πήρα γύρω στο 17 από κωλοφαρδία. :p

Καλα εσεις οι τεχνολογικοι δεν παλευεστε.

Μας τρελαινετε ολη τη χρονια για το ΑΟΔΕ,για 50 σελιδες.

Σιγα πια!Σε τοσους μηνες δε μπορειτε -ΕΣΤΩ και παπαγαλια- να μαθετε 50 σελιδες;

Και μεις δεν τα χουμε τα νουμερα,αλλα λυναμε καμια ασκηση,καμια συναρτηση κανα τριωνυμο. ;)

Ας μην πιάσουμε αυτήν την συζήτηση.

Το ΑΟΔΕ στην τεχνολογική πονάει όσο πόνεσε κάποιους θεωρητικούς η παραγώγιση του εκθετικού στα μαθ/κά γενικής. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις οι τεχνολογικοι δεν παλευεστε.

Μας τρελαινετε ολη τη χρονια για το ΑΟΔΕ,για 50 σελιδες.

Σιγα πια!Σε τοσους μηνες δε μπορειτε -ΕΣΤΩ και παπαγαλια- να μαθετε 50 σελιδες;

Και μεις δεν τα χουμε τα νουμερα,αλλα λυναμε καμια ασκηση,καμια συναρτηση κανα τριωνυμο. ;)

Υ.Γ:Αν δεν κανουμε θεμα "Πανελληνιες 2011" ο Αστρολαβος θα μας παρει με το αλυσοπριονο σε λιγο :yes4:

Δεν το έχουν όλοι το απέξω.Και το να λύνεις ένα τριώνυμο είναι πολύ πιο εύκολο απο το να παπαγαλίζεις.Άλλο να έχεις έναν τύπο μιση σειρά και να τον εφαρμόζεις και άλλο να μην χάνεις ούτε παρένθεση.Όλο το χρόνο που πάλευα να μάθω το αοδε ακόμα δεν το έχω καταφέρει να το πω.Μόνο με δικά μου λόγια,κάτι το οποίο δεν θέλουν

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις οι τεχνολογικοι δεν παλευεστε.

Μας τρελαινετε ολη τη χρονια για το ΑΟΔΕ,για 50 σελιδες.

Σιγα πια!Σε τοσους μηνες δε μπορειτε -ΕΣΤΩ και παπαγαλια- να μαθετε 50 σελιδες;

Και μεις δεν τα χουμε τα νουμερα,αλλα λυναμε καμια ασκηση,καμια συναρτηση κανα τριωνυμο. ;)

Το θέμα δεν είναι ότι δεν μπορούν να μάθουν 50 σελίδες. Πολλές, αν όχι όλες, από τις 50 σελίδες είναι γραμμένες με τον πιο ηλίθιο και δύστροπο τρόπο. Και εσύ πρέπει να θυμάσαι τα πάντα και με κάθε λεπτομέρεια.

ΥΓ. Άντε μαμήσου Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων. Σε μισώ ακόμα.

:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχουν όλοι το απέξω.Και το να λύνεις ένα τριώνυμο είναι πολύ πιο εύκολο απο το να παπαγαλίζεις.Άλλο να έχεις έναν τύπο μιση σειρά και να τον εφαρμόζεις και άλλο να μην χάνεις ούτε παρένθεση.Όλο το χρόνο που πάλευα να μάθω το αοδε ακόμα δεν το έχω καταφέρει να το πω.Μόνο με δικά μου λόγια,κάτι το οποίο δεν θέλουν

Αν τα γράψεις με δικά σου λόγια και έχεις πιάσει την πρώτη ομάδα (Σ-Λ, πολλαπλής) ένα 14-15 το έχεις πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα γράψεις με δικά σου λόγια και έχεις πιάσει την πρώτη ομάδα (Σ-Λ, πολλαπλής) ένα 14-15 το έχεις πάντως.

Ναι αλλά είναι κάπως λίγο για το συγκεκριμένο μάθημα.Είναι γελοίο να προωθούνε τους παπαγάλους στις σχολές και στα πανεπιστήμια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.