Jump to content



Πανελλήνιες 2011


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply
astro θα σου εβαζα ενα θενξ... αλλα μετα θα με παρεξηγουσαν.... και στα ΕΠΑ.Λ. θα μας μαμησουν δηλαδη??

αν δίνεις του χρόνου δεν χρειάζεται απαραίτητα να ανησυχείς.

Ίσως έχεις παρατηρήσει ότι άλλοτε βάζουν έυκολα και σε συνδυασμό με παράγοντες όπως η κατάργηση της βάσης του 10 περνάει και η κουτσή Μαρία και άλλοτε βάζουν θέματα "πανεπιστημίου".

Δηλαδή αυτοί που έχουν υποτίθεται αρκετό μυαλό για να φτιάξουν θέματα, δεν έχουν την στοιχειώδη λογική να κρατούν μια κοινή γραμμή κάθε χρόνο για να υπάρχει μια κάποια "αξιοκρατία".

Οπότε μπορείς να ελπίζεις ότι θα είσαι τυχερός.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ΕΠΑΛ Ομαδα Α'... και δινω 19 Γλωσσα, 24 Μαθηματικα, 26 Δικτυα, 28 Προγραμματισμο....

κανονικες πανελληνιες δινω... απλα ειναι διαφορετικες ημερομηνιες

Link to comment
Share on other sites

Μου πήρε κυριολεκτικά 1 ώρα και λίγα λεπτά να κάθομαι να σκέφτομαι πως θα βρω τα 2 σημεία καμπής της συνάρτησης, όπου τελικά δεν έπρεπε να τα βρεις αλλά να αποδείξεις ότι υπάρχουν με κάποιο θεώρημα (ούτε ένας δεν το βρήκε στην τάξη που έγραφα)....

Link to comment
Share on other sites

Τα θρησκευτικά να διαβάσετε καλά. Αφήστε τα υπόλοιπα ενδοσχολικά. :p

Μας έδωσε ο θρησκευτικός τα SOS τα οποία είναι 7 σελίδες Α4 με γραμματοσειρά που θέλει μικροσκόπιο για να τα διαβάσεις.... Ε και όπως να το κάνουμε δεν λέει να έχεις 0 στα θρησκευτικά (σε κανένα μάθημα δεν λέει).

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τις ερωτησεις των θρησκευτικων που θα βαλει στο τελος και απο κατω τις σελιδες με τις απαντησεις. :p

Καθε χρονο ετσι μας κανει.Κορυφαιος.....για χιλιους δυο αλλους λογους ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τις ερωτησεις των θρησκευτικων που θα βαλει στο τελος και απο κατω τις σελιδες με τις απαντησεις. :p

Καθε χρονο ετσι μας κανει.Κορυφαιος.....για χιλιους δυο αλλους λογους ;)

Και εγώ αυτό εχω απλά είναι ολόκληρες εκθέσεις οι απαντήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι εμεις που εχουμε εχουμε κανει ποτε μαθημα :p

Μας λεει εκει να ανοιξουμε το βιβλιο στην ιδια σελιδα ολοι μηπως μπουκαρει η διευθυντρια και λεμε μλκιες :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.