Jump to content



Πανελλήνιες 2011


astrolabos

Recommended Posts

Δεν θελω κατι τετοιο.Μαλλον δεν το εθεσα σωστα.

Λεω απλα οτι για να ισχυει αυτο που λες,οτι πρεπει να δηλωνουμε πρωτα τις σχολες που μας ενδιαφερουν,θα ηταν πιο σωστο αν ισχυε ενα αλλο συστημα,που ομως δεν εχουμε και οποτε καλυτερα μετα τις πανελληνιες να δηλωνουμε σχολες.

Οι γενικες γνωσεις ειναι καλες.Φαινεται σε μαθητες που δεν τις εχουν...το βλεπω σε παιδια απο μουσικα σχολεια που τα εχουν γραμμενα ολα και παιζουν 5 οργανα...

Μπερδευουν την Κατοχη με τη Χουντα :fist:

Δηλαδή πως το σκέφτεσε το άλλο σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Εγω ειμαι υπερ του παροντος,απλως σου λεω οτι δεν εχει σημασια να δηλωνεις τη σχολη σου πριν τα αποτελεσματα,εφοσον δεν εχει προηγηθει μια εκπαιδευση που να σε εχει προετοιμασει αποκλειστικα για αυτη τη σχολη. :/

Πως για παραδειγμα εχουμε μουσικη που δινουν μερικα παιδια και στο λυκειο τετοιο μαθημα δεν υπαρχει καν. :)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ομως ειμαι τυχερος εγραψα παραπανω, τελικα θα παω Γιαννενα, γιατι ειναι και ΑΕΙ.

θα'λεγα τι είναι, αλλά θα πρέπει να μου ρίξω κάρτα, και δε με αφήνει το σύστημα :p

Link to comment
Share on other sites

Θελω Τοπογραφων ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Μα καλά, έχει τοπογράφους το ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ; Το ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ έχει, αυτό τελείωσα. Αν έχει πάντως τοπογράφους και το ΤΕΙ Πειραιά, να προτιμήσεις το Αθήνας.

Εγω ξερω ηδη τι εφτεξε που εγραψα 13,αλλα ειναι τραγικο.really!

Παντα 18+ εγραφα -.-

Νομίζω φταίει που ξενύχτησες την προηγούμενη νύχτα για να διαβάσεις. Ένας καλός ύπνος πριν την εξέταση βοηθάει να έχεις καθαρό μυαλό και να γράψεις αυτά που ξέρεις χωρίς χαζομάρες του τύπου "ξέχασα κάτι πράξεις"

Link to comment
Share on other sites

όσοι δηλώνετε φέτος, κρατήστε και μια πισινή για το (Α)ΤΕΙ Πειραιά (το Α μας μάρανε). Έτσι όπως πάνε τα πράγματα δεν μας βλέπω και πολύ καλά...

Αφού δεν είναι στις λίστες, λες να κάνουν καμιά ηλιθιότητα?

Link to comment
Share on other sites

όσοι δηλώνετε φέτος, κρατήστε και μια πισινή για το (Α)ΤΕΙ Πειραιά (το Α μας μάρανε). Έτσι όπως πάνε τα πράγματα δεν μας βλέπω και πολύ καλά...

ΤΕΙ -> Τώρα είμαστε ίσοι

ΑΕΙ -> @@ είμαστε ίσοι

:hehe:

Η δική μου πρόταση είναι όσοι μπορούν να φύγουν για σπουδές στο εξωτερικό ας φύγουν.

Θα έχουν και καλύτερες σπουδές, και καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση.

Και αν ξεπεράσει η Ελλάδα τα προβλήματα, γυρίστε.

Αν όχι, έχετε και μια καβάτζα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.