Jump to content



PREY 2


tragikos

Recommended Posts

Κι' εμένα μου άρεσε πολύ το Prey 1.

Από τα πολύ καλά (αν οχι απ' τα καλύτερα) fps που εχω παίξει.

Επίσης αν θυμάμαι καλά το κλίμα της εποχής στο net, το παιχνίδι είχε τύχει σχεδόν καθολικής αποδοχής από τους gamers.

Δε νομίζω ότι υπήρχαν αρνητικά σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τα γραφικα (μηχανη Doom III) και το OST το παιχνιδι ηταν απαισιο. Μη μου πει κανεις για την πρωτοτυπια του αναποδου περπατηματος....ελεος.

Θα πρεπει να κανω σεξ με τουλαχιστον 5 μοντελα της Victoria Secret, να οδηγησω τουλαχιστον 6 supercars, κατα προτιμηση δωδεκακυλινδρα,της Ferrari και να δοκιμασω τρια γευματα απο του τρεις πρωτους Chef του παγκοσμιου Top 10 για να ''ξεπληρωσω'' τις ωρες της υπερπολυτιμης ζωης μου(!) που εχασα για να παιξω το Prey.

:p

Εσυ εισαι αυτος που του αρεσε το Farcry 2 ε?

Ε καπου εδω τελειωσε η κουβεντα:p

Link to comment
Share on other sites

Σαν ιδεα μαρεσει πολυ, το ιδιο ειχανε κανει με το blue shift και το opposing force στην gearbox, ιδια ιστορια αλλα αυτη τη φορα απο διαφορετικη οπτικη γωνια.

Οσο για το πρωτο game, ο δημητρης με καλυψε αρκετα, αναφερω μονο το αθλιο multiplayer κυριως λογω του παναθλιου netcode της id tech4 αλλα και τον απιστευτο ηχο για οσους τυχερους επαιζαν με x-fi και ακουστικα, ειδικα οταν η Jan την παιρνανε μακρια και ακουγες μια φωνη πανω απτο κεφαλι σου " Tommyyyyyyyyyy " :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν με εντυπωσίασε το βίντεο του prey2 όπως και όλων των υπόλοιπων.

1.brink

2.hunted the demon's forge

3.prey2

4.rage

5.skyrim.

Ήδη τα 2 στα 5 ανερχόμενα παιχνίδια της bethesda είναι μούφα, μένει να δούμε τα επόμενα. Γιατί φαίνεται πως όλα όμως χρησιμοποιούν την ίδια μηχανή γραφικών?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.