Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Καλησπέρα...Εγώ έχω να προτείνω κάτι...

Ενώ το forum έχει πολλά review δεν είδα κανέναν οδηγό...Προτείνω λοιπόν να φτιάξουμε ένα θέμα στο οποίο να μπαίνουν τα λινκ από τους οδηγούς που γράφουν τα μέλη...

Για να μπει το λινκ όμως θα πρέπει να πληρεί ο οδηγός κάποια κριτήρια ποιότητας..

Τί λέτε...;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μπει ένα κενό 10px ανάμεσα στους συνδέσμους "Νέα Μηνύματα" και "Αποσύνδεση" στην αρχική?

Ευτυχώς που υπάρχει και το confirmation dialog για την αποσύνδεση... :nada:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το site ασχολείτε με hardware, Benchmark & Overclocking Εργαλεία

παρτα απο δω που ειναι και πιο στο στοιχειο του forum

http://www.hwbox.gr/hwbox-2d-team/5679-h-o-t-60-overclocking-benchmarking-stressing-tools-pou-den-prepei-na-xasete.html

Link to comment
Share on other sites

παρτα απο δω που ειναι και πιο στο στοιχειο του forum

http://www.hwbox.gr/hwbox-2d-team/5679-h-o-t-60-overclocking-benchmarking-stressing-tools-pou-den-prepei-na-xasete.html

Δεν τον έχεις μελετήσει καλά τον Λάμπη. Αύριο με τον κηδεμόνα σου:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για λόγους τυπικότητας και δίκαιης αντιμετώπισης όλων, καλό θα ήταν να καθιερωθούν συγκεκριμένες ποινές για συνηθισμένες παραβάσεις των κανόνων.

Αυτό διότι βλέπω π.χ. τον Αστρολάβο να δίνει κόκκινη για χρήση greeklish, ενώ προχτές είδα κάποιον moderator να δίνει μόνο κίτρινη για τον ίδιο ακριβώς λόγο.

Εφόσον αφήσατε εμφανείς τις ποινές προς συμμόρφωση όλων, νομίζω πως αυτό είναι απαραίτητο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νομίζω παιδιά πως θα πρέπει να ρωτάνε αν κάποιος θέλει να κάνει quote μια φράση/πρόταση του εκάστοτε χρήστη και να το βάζει στο σημείο υπογραφής

αυτό το λέω επειδή έχουν γίνει κάποιες παρεξηγήσεις και επίσης επειδή μερικά ίσως λαμβάνονται ως ειρωνικά.

δεν βάζετε παιδιά πέρα από κατηγορίες αλλά και υποκατηγορίες?

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε σκεφτεί κατά καιρούς αλλά θέλει δουλίτσα....προσωπικά θα μου άρεσε και καλά το ανέφερες !! :)

Το είδα στο box και μου άρεσε πολύ...Θές να πάς για μητρικές και να διαβάσεις πάς εκεί, θές software πάς εκεί...

Δεν νομίζω ότι εσείς οι newsposters έχετε δουλίτσα...Απλά το νέο θα το βάζετε στην σωστή κατηγορία.Αν εννοείς τους founders ναι αυτοί έχουν...Αλλά μια φορά θα είναι και τερμα...:)

Και δεν χρειάζονται και όλες οι κατηγορίες moderation αφού μόνο εσείς ποστάρετε...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.