Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Τάκη σε ευχαριστούμε για την αναφορά, αλλά αν το post το οποίο προκαλεί το πρόβλημα δεν γίνεται report και δε το δούμε δε γίνεται τίποτα. Γιαυτό που λες μάλιστα υπάρχει και στους κανόνες:

5. Απαγορεύεται το thread spoiling. Αν η τιμή είναι υπερβολική, ναι επιτρέπεται να γίνει δημόσια σύσταση, αλλά αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει.
Link to comment
Share on other sites

ενα αππ απο τον λαμπη δωρεαν θα ηταν ωραια.. ετσι θα εχουμε και support απο εσας :p

παντως το tapatalk ειναι ωραιο app σε περιπτωση που δεν μπορεις να μπεις απο pc.

δεν ειναι δωρεαν το tapatalk?

pirate.png

Link to comment
Share on other sites

ενα αππ απο τον λαμπη δωρεαν θα ηταν ωραια.. ετσι θα εχουμε και support απο εσας :p

παντως το tapatalk ειναι ωραιο app σε περιπτωση που δεν μπορεις να μπεις απο pc.

δεν ειναι δωρεαν το tapatalk?

pirate.png

ναι,θεωρητικά δεν είναι...πρακτικά είναι :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=27]RootX[/MENTION] [MENTION=1347]jpavly[/MENTION] [MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Oταν παω να σβησω pm's πατωντας τον συνολικο νουμερο αυτο επιλεγει μονο αυτα της τρεχουσα σελιδας.Οπως ακριβως κανει και το αποκατω κουτακι.

Παιζει να φτιαξετε σχετικα συντομα για να μη τα σβηνω ανα 50αδες??(:p)

Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχει πρόβλημα τότε πατάτε το κουμπί report και το αναφέρετε. Δε βλέπουμε όλα τα posts που γίνονται.

Επίσης δε θα γίνουν αλλαγές στον τρόπο που λειτουργούν οι αγγελίες για τουλάχιστον το επόμενο 3μήνο λόγω μεγαλύτερων προτεραιοτήτων στο site.

Συνεχίζοντας το παραπάνω, θέλω να σας ενημερώσω ότι λόγω των προτεραιοτήτων που αναφέρει ο DJD, θα κρατήσουμε στην άκρη τις ιδέες/προτάσεις σας και θα εστιαστούμε μόνο σε troubleshooting, αν προκύψει κάποιο έκτακτο πρόβλημα, για το επόμενο διάστημα.

Μπορείτε φυσικά να συνεχίσετε να δίνετε τις προτάσεις σας (και σας παροτρύνουμε να το κάνετε), αν και οι περισσότερες από όσες λέτε είναι ήδη σε εξέλιξη :)

Link to comment
Share on other sites

Oταν παω να σβησω pm's πατωντας τον συνολικο νουμερο αυτο επιλεγει μονο αυτα της τρεχουσα σελιδας.Οπως ακριβως κανει και το αποκατω κουτακι.

Παιζει να φτιαξετε σχετικα συντομα για να μη τα σβηνω ανα 50αδες??(:p)

Δεν χρειάζεται να τα σβήνεις ανά 50, χρειάζεται όμως να επισκεφθείς την κάθε σελίδα και να επιλέξεις την 50άδα σου :)

Μόλις τα επιλέξεις όλα, τότε ακολουθείς την διαδικασία διαγραφής μία μόνο φορά.

Link to comment
Share on other sites

same shift.

Τα πολλα κλικ ηθελα να αποφυγω οχι την ιδεα της διαγραφης:p

(κοντα στα 600(-) απεσταλμενα ..και λιγα παραπανω απο 400 εισερχομενα)

Tεσπα..πλεον ειμαι στα 15(oλικη εκκαθαριση..σχεδον):p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
λοιπον,ο αστρολαβος μου ειπε να το προτεινω εδω

απο τη μια βλεπω πως ασχολουνται πολλοι news posters με την κατηγορια vgames με αποτελεσμα να εμφανιζονται νεα threads συνεχεια,και για παιχνιδια που δεν ειχα την παραμικρη ιδεα οτι υπαρχουν,αυτο ειναι πολυ καλο,γιατι δεν με βολευει καποιος αλλος τροπος για να ενημερωνομαι για τα νεα games

το θεμα μου ειναι το εξης,μπαινω ξερω γω καθε 4-5 μερες,μια βδομαδα στα vgames και γινεται ο χαμος απο νεα threads και threads με νεες απαντησεις,2-3 σελιδες συνηθως,και μπαινω σε ολα οσα δε μου θυμιζει τπτ ο τιτλος τους,αλλα τα περισσοτερα απο αυτα τα εχω ξαναδει και εχω αποφασισει οτι δεν μου αρεσουν,απλα δεν τα θυμαμαι απο το ονομα

θα ηθελα λοιπον να μπορουσα αυτα τα threads να τα κρυψω καπως ωστε να φαινονται μονο αυτα που με ενδιαφερουν + τα καινουρια threads που εχουν ανοιξει

κατι παρομοιο ισως με αυτο το κουμπακι πανω δεξια σε καθε κατηγορια στην κεντρικη σελιδα του forum,που με εχει βολεψει πολυ,αφου δεν κανω overclocking κλπ και εχω κρυψει αυτες τις κατηγοριες..

ειχα προτεινει αυτο τις προαλλες, δεν προχωρησε προφανως, αλλα εγω ακομα, εξαιτιας του [MENTION=19449]mchls[/MENTION]:worship: , δεν μπορω να παρακολουθησω το gaming, γιατι γινεται χαμος απο μη αναγνωσμενα, ακομα και μετα απο μια-δυο μερες που να μην εχω μπει.. εχω μια αλλη ιδεα λοιπον, ευκολοτερη νομιζω

θα μπορουσε να γινει υποχρεωτικο να βαζουμε στον τιτλο του θεματος καποια βασικα στοιχεια του παιχνιδιου? πχ ειδος,sp-mp και release date? σε καποια threads υπαρχει, και με βολευει αφανταστα

πχ υπαρχει το watchdogs, καινουριο thread, το παιχνιδι θα βγει το 2015(!), αλλα μεσα σε 3 σελιδες μη αναγνωσμενων αντε να θυμασαι τον τιτλο του, οποτε καθε φορα που τσεκαρω το gaming μπαινω στο thread του watchdogs(ισχυει για πολλα games αυτο), χωρις λογο:suicide2:

ή ξερω γω εγω δεν παιζω adventure,rts,mmo κλπ, αλλα δεν θυμαμαι ολους τους τιτλους που εχουν thread, με αποτελεσμα να τρωω ωρες μεσα σε threads ψαχνoντας τι ειδος ειναι το παιχνιδι(το ιδιο που εψαχνα πριν 2 μερες) κλπ

αν οι διαχειριστες βαριουνται,εγω προσφερομαι να το κανω για τα τελευταια threads,πχ κανα-δυο μηνες πισω,αλλα δεν ξερω πως

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.