Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Με την επόμενη αναβάθμιση του site θα υλοποιηθεί κατά 99%.

Αν σε ενδιαφέρει να συμμετάσχεις στην ομάδα, δες εδώ: http://www.thelab.gr/thelab-gr-nea-kai-sxolia/se-endiaferei-na-symmetexeis-stin-enimerwsi-tis-70992.html

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιο νέο; Νομίζω πως υπάρχει το ενδιαφέρον έτσι ώστε να γίνει "Κινηματογράφος - Σειρές" subforum στο Off-Topic.

Ξέχασα να σου απαντήσω σε αυτό, το συζητάμε για το επόμενο γενικό update. :)

Link to comment
Share on other sites

victor προς το παρόν μπορείτε όλοι να στέλνεται με προσωπικό μήνυμα σε μένα ή στους άλλους από την ομάδα το λίνκ της είδησης και να εξετάζουμε εάν θα βγαίνει κεντρική ή όχι.

Και πόσο μάλλον θα χαίρομασταν να βλέπαμε και άλλα μέλη στην ομάδα μας.:T:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θελω να προσθεσω μια ιδεα μου για ενα θεμα με τιτλο"Ας γνωριστουμε καλυτερα" οπου ο καθενας μας θα βαζει απο μια φωτογραφια του ετσι ωστε να γνωριστουμε καλυτερα:pleasantry:..απλα μια ιδεα...:magic:

Link to comment
Share on other sites

Κατι που εχω να προτείνω μιας και τωρα αν το ειχε θα με εξυπηρετούσε αφάνταστα.

Στα reviews να δίνεται η επιλογή ταξινόμησης με τιμή.

Πχ στα psu να μπορεί αυτος που ψάχνει για ενα φθηνό psu να κανει απευθείας ταξινόμηση με κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η ιδέα σου φίλε [MENTION=11239]Vamire[/MENTION] και όχι μόνο για την τιμή αλλά και για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά.:T:

Αλλά νομίζω πως είναι θέμα του κώδικα του πίνακα οπότε πρέπει να συμπληρωθούν κάποιες γραμμές !! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί "εύκολα" πάντως να το μοιράσετε σε 3ης κατηγορίες αν δεν βγαίνει.

πχ low-end mid-end high-end τιμες :p

Ειδάλλως και αν αυτο θέλει κώδικα άρα κόστος,βάλτε ετσι όπως φαίνονται οι τίτλοι τους μια τιμή.

Τα οφέλη είναι πολλά θέλω να πιστεύω απο κατι τέτοιο και προς το the lab και προς τα μέλη του.

Αν πάλι ο κώδικας δεν αποτελεί κόστος τοτε βάλτε και ανα μάρκα και ανα βαθμολογία :p

Link to comment
Share on other sites

οπως εψαχνα στο google ειδα ενα λινκ του λαμπη... αλλα μου καθησε λιγο ασχημα... δεν ειναι προβλημα και γιαυτο το βαζω εδω... αν γινεται καπως να το φτιαξετε για να ειναι πιο ωραιο.

post-14956-1416075271,3214_thumb.jpg

ΕΝΤΙΤ: αυτο που δεν μου φανηκε ωραιο ειναι που λεει θελει login αντι να βαλει μια δυο πληροφοριες παραπανω για το συγκεκριμενο θεμα

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

Θελεις κ κοκκινο πλαισιο οπως στο ΦΒ ? :p

Περαν της πλακας μια χαρα ειναι εκει που ειναι (προσωπικη αποψη παντα)

μα δε λέω να αλλάξουν θέση. απλά όπως φαίνονται στο index και στα forums έτσι ακριβώς, το ίδιο πράγμα, στο ίδιο σημείο, να υπάρχει και στην κεντρική.

Αν δεν το πιάνετε θα κοιτάξω να κάνω ένα σχεδιάκι αργότερα :p

Link to comment
Share on other sites

ΑΙΣΧΟΣ,ΝΤΡΟΠΗ ΑΙΣΧΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ,ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΜΟΥΡΓΑ.ΣΤΟ ΓΙΟΥΖΕΡ ΚΟΝΤΡΟΛ ΠΑΝΕΛ,ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΘΕΝΞ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΣΤΙΣ ΜΠΙΤΣΙΖ ΤΙ ΛΑΙΚΗ ΑΠΟΔΟΧΗ ΕΧΩ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΠΟΥΧΑΝ ΘΕΝΚΣ ΚΑΙ ΠΟΣΤΑΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΜΕΡΕΣ.ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΘΕΝΚΣ.ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ Ο ΝΤΟΛΙ ΣΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.