Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

Καλύτερα να μην πάει γιατί θα χάσουμε και για εκλογές μετά και θα τρέχουμε σαν τρελοί για αναπληρώσεις.

Για τις εκλογές ναι ισχύει αυτό που λες εάν δεν έχει αλλάξει κάτι.

ειδικά ο μαθηματικός θα έχει αφρίσει :p αν όντως είμαστε κλειστά παρασκευή - δευτέρα γιατί λογικά θα γίνει και δεύτερη εκλογική αναμέτρηση οπότε 4 μέρες + την τρίτη 5 μέρες άιντε ότι να νε

Link to comment
Share on other sites

Δεν κλείνουν τα πανεπιστήμια για εκλογές. Μόνο την μέρα της πρωτομαγιάς θα είναι κλειστά.

Οι φοιτητικές εκλογές ποιό το νόημα να γίνουν; Δεν καταργήθηκε η εκπροσώπηση με τον νέο νόμο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κλείνουν τα πανεπιστήμια για εκλογές. Μόνο την μέρα της πρωτομαγιάς θα είναι κλειστά.

Οι φοιτητικές εκλογές ποιό το νόημα να γίνουν; Δεν καταργήθηκε η εκπροσώπηση με τον νέο νόμο;

Ο οποίος και δεν εφαρμόστηκε....

Μην ξεχνάς σε ποια χώρα( ; ) βρίσκεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, αυτό το course Θα το λιώσω άγρια... πάρα πολύ άγρια!

https://www.coursera.org/course/ml

Το είχα πάρει την πρώτη φορά έγινε διαθέσιμο. Πολύ καλό και πάνω απ' όλα ενδιαφέρον :T:

Μόνο να συνηθίσεις λίγο την ομιλία του Ng γιατί εκεί που ξεκινάει ψηλά σιγά σιγά χαμηλώνει την ένταση :p

Link to comment
Share on other sites

Και λάθος να είναι θέλω να κάνω μάθημα την μέρα των εκλογών. :T:

Φυσική έχεις και θέλεις να δεις την κοπελίτσα ή απλά έχεις βίτσιο και λες ότι θες να κάνεις μάθημα επειδή θεωρείς τις εκλογές ανούσιες?

Γιατί και πολλές αργίες είναι ανούσιες και αντιπαραγωγικές, αλλα δεν ξέρω αν διαμαρτύρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Φυσική έχεις και θέλεις να δεις την κοπελίτσα ή απλά έχεις βίτσιο και λες ότι θες να κάνεις μάθημα επειδή θεωρείς τις εκλογές ανούσιες?

Γιατί και πολλές αργίες είναι ανούσιες και αντιπαραγωγικές, αλλα δεν ξέρω αν διαμαρτύρεσαι.

άσε τις αργίες ήσυχες

δεν θα αναλάβω εγώ που θα μου πάει :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τις μέρες των εκλογών κλειστά σίγουρα την Τετάρτη και την Πέμπτη. Σε μερικά Πανεπιστίμια κλειστά και Τρίτη από τις 12 το μεσημέρι και μετά.

Το καλό είναι ότι μόνο η ΔΑΠ θα ασχοληθεί με τις φετινές φοιτητικές εκλογές, επομένως το spam θα είναι light.

Link to comment
Share on other sites

τραμπουκος alert :p

και τρία άτομα άμα πάνε και ψηφίσουνε τον χ ο χ δεν θα βγει ?

πότε να φέρω κάμερα να καταγράψω το event

εδιτ

οπότε ποιος ο λόγος να μην πάμε ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.