Jump to content



Που μπορω να βρω κομματι χαλκου η αλουμινιου;


peponis13

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους και καλο καλοκαιρι!! Θα ηθελα να μου πειτε που μπορω να βρω ενα πλακακι χαλκου η εστω αλουμινιου με διαστασεις 8χ8 και 3 χιλιοστα παχος.Αν παω σε μηχανουργιο θα εχουν ενα απο τα 2 υλικα και θα μπορουν να μου το φτιαξουν;; η θα πρεπει να τους παω ςγω το υλικο ωστε εκεινοι να το φτιαξουν στις διατασεις που θελω;;

Link to comment
Share on other sites

Περισσο μενω.Θα ρωτησω και αν δεν εχει ρεταλι θα το αγορασω απο το site που εδειξε ενας φιλος απο πανω και θα του το παω να μου το κοψει.Στο site κοστιζει 5 ευρω.καπου τοσο να υπολογιζψ δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Περισσο μενω.Θα ρωτησω και αν δεν εχει ρεταλι θα το αγορασω απο το site που εδειξε ενας φιλος απο πανω και θα του το παω να μου το κοψει.Στο site κοστιζει 5 ευρω.καπου τοσο να υπολογιζψ δηλαδη;

Περίπου! Εκτός αν πας σε κανα ηλεκτρολογείο και του έχει μείνει και σε πει παρτο έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Περισσο μενω.Θα ρωτησω και αν δεν εχει ρεταλι θα το αγορασω απο το site που εδειξε ενας φιλος απο πανω και θα του το παω να μου το κοψει.Στο site κοστιζει 5 ευρω.καπου τοσο να υπολογιζψ δηλαδη;

Εδώ είσαι:

ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ - Εργασίας 2, Νέα Ιωνία, τηλ. 210 2715650-651.

Θα χαζέψεις...έχει πραγματικά τα πάντα και πολύ καλές τιμές!

Link to comment
Share on other sites

Το κομματι το πηρα.ειναι απο αλουμινιο και εχει 4 χιλιοστα παχος.Τωρα ομως αναρωτιεμαι αν θα λειτουργει σωστα.θελω να το κανω σαντουιτσ με το backplate+ψυκτρα+peltier+κομματι απο αλουμινιο.θελω δηλαδη να κρυωνει πολυ η μερια απο το κομματι αλουμινιου.θα ειναι αποδοτικο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.