Jump to content



Προβλημα στον Messenger 6.2


greekfragma

Recommended Posts

τι θα γινει ρε γμτ?μια θα μπαινει μια οχι?τα χω παρει :mad: .ολη μερα σημερα με γραφει κανονικοτατα το κωλοπρογραμμα..................10ωρες κανει sign in και στο τελος σταματαει και η πλακα ειναι οτι δεν λεει και για ποιο λογο σταματαει.......τουλαχιστον παλιοτερα εβγαζε και ποιο ειναι το λαθος.......γκρρρρρρρρρρρ:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Σε ποιά Windows?

( γιατί είναι το κλίμα με τα Windows 2003 , και λέω μήπως έβαλες Windows 2003 )

Χτες εβαλα τα Win2k3 και το Messanger 6.2 Δεν παρουσιασε κανενα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

windows xp sp1 με ολα τα updates..............προσπαθουσα ολη μερα απο χθες το απογευμα να μπω μεχρι τις 4 το πρωι.............χαλιαααααααααααααααααα......τωρα σας στελνω απο την ΑΣΟΕΕ....ειμαι μαζι με κρισιουν82 στο εργαστηριο και φυσικα βλεπουμε αλλο.....εργαστηρι.......χεχεχεχεχε.......

Link to comment
Share on other sites

ποιο τρικ ρε παιδια?για σπικαρετε και απο δω τιποτις...........

παντως το προβλημα με το μεσσεντζερ το ειχα και σμερα το πρωι πριν φυγω απο το σπιτι..........αμα επιστρεψω σε 3 ωριτσες θα σας πω τα νεωτερα.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ποιο τρικ ρε παιδια?για σπικαρετε και απο δω τιποτις...........

παντως το προβλημα με το μεσσεντζερ το ειχα και σμερα το πρωι πριν φυγω απο το σπιτι..........αμα επιστρεψω σε 3 ωριτσες θα σας πω τα νεωτερα.......

Βρε, μπας και έβαλες κανένα firewall και πρέπει να κάνεις τίποτε ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ποιο τρικ ρε παιδια?για σπικαρετε και απο δω τιποτις...........

παντως το προβλημα με το μεσσεντζερ το ειχα και σμερα το πρωι πριν φυγω απο το σπιτι..........αμα επιστρεψω σε 3 ωριτσες θα σας πω τα νεωτερα.......

Ask billpeppas.......

Link to comment
Share on other sites

τον νοτρονα εχω απο φαιεργουολ αλλα δεν του εχω αλλαξει καμια ρυθμιση απο τοτε που τον περασα....και το προβλημα ειναι απο χθες το μεσημερι.........να επαναλαβω........κανει sign in κανα 3λεπτο και μετα απλα το ακυρωνει και περναει παλι στην κατασταση πριν πατησεις το sign in....τι να πω ρε γμτ..........

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω........παντως το μονο που αλλαξε απο προχθες στο πισι μου ειναι οτι κοπηκε η συνδεση με οτενετ που ειχα η 56αρα....τωρα κανω νταιαλ απ απο την ασοεε με λογαριασμο που μου εδωσε ενας φιλος απο δω κανω αρκετες προσπαθειες για να μπω.οταν δεν μπαινει βγαζει λαθος 733 και κανα δυο αλλ που δεν θυμαμαι....αλλα μετα απο 10προσπαθειες μπαινει...............απλα αναφερω τι αλλαξε στο πισι για να τα εξετασουμε ολα τα πιθανα σεναρια......

(καλα ε?μπαινω με 100mbps απο δω) τρελαααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως θα κρατησει λιγο η χαρα μου.....μολις τσιμπησα το τανκ απο το χακ της ASETEK και παω με τον μητσο απο το σπιτι να ετοιμασουμε το ολο σεταπ........μπλοκ και τανκ και σωληνωσεις....τρελααααααααα.......χαιρετω για την ωρα παιδες.......θα τα πουμε το απογευμα αν εχ0ουνε παει ολα καλα....αλλιως το βραδακυ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.