Jump to content



F1 2011!


Manos1212

Recommended Posts

Πάω να παίξω το F1 2010 με ένα καταπληκτικό Mod 2011 overhaule αλλά δεν μπορώ να κάνω offline acount στο windows live όπως παλιά και δεν μου σώζει τις ρυθμίσεις.

Αυτό συμβαίνει βάλω δεν βάλω το official patch 1.01.

Ξέρει κανείς κάτι? μου μυρίζει η αναβάθμιση που έκανε η microsoft στο windows live οτι μου κάνει την δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να παίξω το F1 2010 με ένα καταπληκτικό Mod 2011 overhaule αλλά δεν μπορώ να κάνω offline acount στο windows live όπως παλιά και δεν μου σώζει τις ρυθμίσεις.

Αυτό συμβαίνει βάλω δεν βάλω το official patch 1.01.

Ξέρει κανείς κάτι? μου μυρίζει η αναβάθμιση που έκανε η microsoft στο windows live οτι μου κάνει την δουλεια.

Και εγω το ειχω το mod που λες αλλα επεξε αμεσως χωρις προβληματα με το τελευταιο Patch!

Link to comment
Share on other sites

Ναι τελικά έπρεπε να κάνω new account και offline account αλλά δεν έβρισκα το σημείο το έχουν κριμένο στα terms. Όλα Ok το 2011 mod απο racedepartment είναι φοβερό (4.6GB!) μέχρι να βγει το επόμενο f1 έχει κάψιμο τρελό.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια αυτο εχει βγει εδω και 2 μηνες και εσεις τωρα το ανακαληψατε!Εγω πριν βγει αυτο περναγα τα skins εχω και ενα αλλο που φτιαχνεις δικο σου κρανος για την καριερα!

Link to comment
Share on other sites

New F1 2011 details

First up are expanded multiplayer options, with 16 players catered for online while the other 8 slots on the F1 grid are taken up by computer controlled AI. The bare bones presentation of F1 2010's online aspect has also been given an overhaul, with an all-new spectator mode catering for players waiting to race.

Offline multiplayer is also given a boost with two player splitscreen, and there's now an option to attack a full season with a teammate across both online and offline.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.