Jump to content



Pro Evolution Soccer 2012


Aligator21

Recommended Posts

Παίδες πραγματικά το pro φέτος είναι πολύ ανανεωμένο και βελτιωμένο συγκριτικά με το περσινό το οποίο δεν ασχολήθηκα.Το φετεινό απλά θα το λιώσω!

Ένα πρόβλημα όμως υπάρχει...

Τα χρώματα είναι κάπως έντονα να πω!!!...ή ότι σαν να είναι το gamma λάθος!!!...ή σαν να μην παίζει σωστά στην εγγενή ανάλυση!!!...κάτι τέτοιο και κάπως έτσι φαίνεται στο monitor.Και λέω στο Monitor γιατί μόλις στείλω το σήμα στην τηλεόραση,όλα είναι στην πένα!!!

Έχει γίνει και καλιμπράρισμα κιόλας στο Monitor!

Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει.Ενώ στην τηλεόραση τα χρώματα δεν είναι τα πραγματικά λόγο μη καλιμπραρίσματος,παρόλα αυτά φαίνεται σαν εικόνα καλύτερα από ότι στο Monitor!

Το ίδιο συμβαίνει και με το pc ενός ακόμα φίλου\συμφουρήτη και μπορεί και να δει το μνμ και να επαίμβει.

Εσείς έχετε παρατηρήσει τπτ τέτοιο?Δοκιμάστε να το στείλετε το σήμα στην τηλεόραση για να δείτε μήπως δείτε διαφορά και καταλάβετε και τι σας λέω!

Πάντως η εικόνα φαίνεται ότι έχει θέμα χωρίς καν να χρειαστεί να στείλεις το δήμα στην ΤV.Απλά για να δείτε την διαφορά.

Υπάρχει θέμα με την φωτεινότητα και το blur. Για το 2ο έχει βγει fix-patch που το διορθώνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Άρα είναι κάτι το οποίο όσοι το παίζουν στο pc το έχουν σαν πρόβλημα και είναι γενικό το φαινόμενο?Ή σε κάποιους μπορεί να συμβαίνει και σε άλλους όχι?Και αν είναι έτσι,από τι εξαρτάται αυτό(το σε ποιον θα συμβεί)?

Λινκ έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Darien με πρόλαβες πριν συμφωνήσω με το φίλο venom7. Το παρατήρησα το πρόβλημα πρώτα εγώ στο σπίτι με τη θολούρα στο monitor (u2711 σε 2560χ1440) ενώ π.χ στην έκδοση του xbox 360 δεν υπάρχει η θολούρα. Μετά το παρατηρήσαμε μαζί με το Γιάννη (venom7) στο σπίτι του και το βάλαμε μετά στην τηλεόραση και ήταν μια χαρά. Θα δοκιμάσω τα patchaκια που πόσταρες και θα επανέλθω με νεώτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα το patch 1.1 μαζί με το 1.1.1 fix και όντως φεύγει το blurring και έχει και πολλές άλλες διορθώσεις σε ονόματα, φανέλες, σημαίες κτλ. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Όντως,μετά από το πατσάρισμα όλα έφτιαξαν.

Αλλά βασικά υπήρχε ένα θέμα και κάπως κουλό θα έλεγα!

Όταν πέρασα το πατς είχα σαν προεπιλεγμένη γλώσσα τα ελληνικά και δεν είδα καμία διαφορά!Παρόλο που πέρασα το πατς όλα ήταν ίδια!Ονόματα ομάδων,χρώματα,φωτεινότητα,blur...Λέω "τι παίζει εδώ"!

Ε,σκέφτομαι και αφού μου είπε και ο wacko,δεν αλλάζω τη γλώσσα να δω βασικά αν έτσι θα είναι εβτάξει τα ονόματα και άλλα!

Την άλλαξα και όντως ήταν φτιαγμένα!!!Σκάλωσα!Στα αγγλικά όλα ήταν εντάξει αλλά στα ελληνικά όχι.Και όταν λέω όλα εννοώ όλα.Δλδ με την αλλαγή της γλώσας έφτιαξαν και τα χρώματα,blur κ.τ.λ.!

Κουλό,έτσι!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις πρώτα τα δύο parts του patch1.1 (είτε από filesonic είτε από wupload - FN και WU αντίστοιχα) και από κάτω το fix 1.1.1 (πάλι το ίδιο).
Μόλις δοκίμασα το patch 1.1 μαζί με το 1.1.1 fix και όντως φεύγει το blurring και έχει και πολλές άλλες διορθώσεις σε ονόματα, φανέλες, σημαίες κτλ. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Nαι καλα.

Το εχει βαλει κανεις και εχει καταφερει να παιξει online?

Εχω δοκιμασει τα παντα και δεν μπορω με τιποτα!!! Και με τη σειρα τα εβαλα τα patches, και Online switch δοκιμασα, ΤΖΙΦΟΣ!!!

Μιλαμε για original παιχνιδι!

Αν κανω επανεγκατασταση του Pro Evolution, τα δεδομενα μου στο οnline θα μεινουν ετσι δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.