Jump to content



Pro Evolution Soccer 2012


Aligator21

Recommended Posts

Προσωπικα επιμενω οτι το παιχνιδι δεν εχει νοημα στο μεγιστο επιπεδο....

Ενα επιπεδο κατω πηρα τρεμπλ και τωρα εχω κανει load 7 φορες ενα παιχνιδι με την σεβιλλη το οποιο εχω χασει ολες τις φορες οτι και να κανω. 3 εως 6 γκολ τρωω ΚΑΘΕ φορα. θα πεις γιατι το κανεις load? εχω χασει τοσα παιχνιδια ολη την σεζον γιατι ολες οι ομαδες παιζουν λες και ειναι η barcelona που αν δεν παρω πρωταθλημα κτλ δεν βγαινω απο λεφτα.... Αθλιο πραγματικα.... 10 χρονια pro το ξεφτλιζω στην τελευταια δυσκολια και δεν μπορω να παρω ουτε Χ απο ενα αγωνα επι 1.30 ωρα.... :hang3:

η δυσκολία είναι καθαρά στην δύναμη της μπάλας + ένα scriptaki :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply
Pro Evolution Soccer 2012 gets a sprinkling of new content next month, publisher Konami has announced.

From 6th March, PC, PlayStation 3 and Xbox 360 gamers can download a pack that brings all team rosters up to date following the annual January transfer brouhaha.

The free expansion also includes revamped Spanish, German and Japanese national strips, adds eight new boot styles from Adidas and Nike, and the Adidas Finale Munich ball which will be used in this year's Champions League final.

Free PES 2012 DLC announced

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά έχω ένα προβληματάκι με το pes 12 και ένα σετάκι υπολογιστή με

AMD ATHLON X2 7750 2,7Ghz

ASUS M3A78 PRO

4X1GB DDR2 800Mhz

500GB CAVIAR BLUE SATA II

ASUS EAX 6770 1GB DDR5 DC !!

Ενώ το παιχνίδι με FRAPS φαίνεται να είναι διαρκώς καρφωμένο στα 60FPS σε 1080p και VSYNC, ορισμένες στιγμές έχω σκαλώματα στιγμιαία που ούτε το FRAPS τα πιάνει !

Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα και ξέρετε αν οφείλετε σε κάποιον driver, έκδοση ??

Link to comment
Share on other sites

Στα settings εκτος παιχνιδιου τσεκαρε να δεις κατι επιλογες που εχει. Συμβαινει αυτο που λες, στη παρεα γενικα στα πισι. Μονο σε εναν δε συμβαινει καιεχει q6600, τον πιο παλιο απο ολους.

Μπορει να φταιει η αναλυση μεχρι και το ratio που εχει μια επιλογη να το προσαρμοζει.

Τα χεις δοκιμασει;

Link to comment
Share on other sites

Και γω το παθαινω αυτο με το msi afterburner..

χρηση παραλειψης εφε ενεργοποιημενο.

Το ειχα και στα προηγουμενα pes.

Οταν δεν τα χρησιμοποιω ομως(evga precision,msi afterburner) μεσα στο παιχνιδι, τρεχει κομπλε..

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποίησε παράληψη καρέ κάτι τέτοιο

Είναι ενεργοποιημένη !

Πέρασα τους 12.3 catalyst έπαιξα ένα game PAO vs PAOK ....... :fun: και δεν το παρουσίασε ......

Θα δείξει ! Το έχω ξαναδεί σε laptop το πρόβλημα σε PES 10, τότε δεν θυμάμαι τι είχα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ζωντανευω(??) το thread, ξερει κανεις καποιον τροπο να μπορεις να κανεις μεταγραφες στο master league? Ολα τα options που πρεπει για να ειναι πιο "ευκολες" οι μεταγραφες ειναι on αλλα δεν μπορω να φερω κανεναν παιχτη, μου λενε οχι επι 2 χρονια οι περισσοτεροι :hm:

Link to comment
Share on other sites

Στο extra content menu εχει μια επιλογη που αν την ενεργοποιησεις ερχονται πιο ευκολα και καλα οι παιχτες που θες στην ομαδα σου..

Απλα θελει καποιους ποντους..

Στο ml το market activity level να φανταστω το εχεις στο high ε?

Εκτος απο αυτα ομως πιστευω παιζει κ λιγο ρολο το reputation της ομαδας σου..

Ας πουμε εγω με την barca ειμαι στο 2015 και παιρνω καθε χρονο τα παντα..οποτε οι παικτες απο τις αλλες ομαδες θελουν να ερθουν..(εχω Kameni,Nasri,Silva,Bale,Pato,Marcelo,Lennon,K.P.Boateng,Micah Richards,Park Chu Young,Cavani,Neymar,C.Zapata,A.Song)

Τον Ronaldo και τον M.Balotelli κυνηγαω τοσες χρονιες αλλα δεν ερχονται με τπτ..

Καλα αυτο με τα λεφτα μεγαλη ξενερα..

Link to comment
Share on other sites

Στο extra content menu εχει μια επιλογη που αν την ενεργοποιησεις ερχονται πιο ευκολα και καλα οι παιχτες που θες στην ομαδα σου..

Στο ml το market activity level να φανταστω το εχεις στο high ε?

Εκτος απο αυτα ομως πιστευω παιζει κ λιγο ρολο το reputation της ομαδας σου..

Καλα αυτο με τα λεφτα μεγαλη ξενερα..

Ολα αυτα που λες τα εχω κομπλε και εγω επισης παιρνω τα παντα καθε χρονια και ειμαι πρωτη ομαδα στην καταταξη. Εδω μιλαμε οτι δεν ερχονται ονοματα οπως ο santon ή ο bale και ελπιζω μετα για pato και balotelli?

Απαραδεκτες οι μεταγραφες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.