Jump to content



Age of Empires Οnline


michalos

Recommended Posts

Στις 16 του μηνα ερχεται το age of empires online

Home Page | Age of Empires Online

ηταν απο τα παιχνιδια που εχω φαει πολυ λιωσιμο

ελπιζω να αξιζει οσο τα προυγουμενα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Όπως διάβασα εδώ, θα είναι δωρεάν, απλά θα μπορείς να αγοράσεις πράγματα/τεχνολογίες αν θέλεις. Καλό φαίνεται, απλά ελπίζω να έχει κάπως βελτιωμένα γραφικά και όχι να μας πλασάρουν 5ετίας

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πολύ καλό και τα γραφικά μου αρέσουν , είναι του τύπου warcraft 3 αλλα και ακομα πιο βελτιωμενα

Επίσης φαίνεται οτι εχει πολύ βάθος στο gameplay , όπως και τα αλλά age of empires .

Και ολα τα φιλαράκια μου ηταν κολλημένοι στα age of empires...θα ξαναπολεμησουμε μαζι μετα απο χρόνια !

Προβλεπω πολυ κάψιμο !

Link to comment
Share on other sites

Εχει καμια σχεση με τα παλια Age of Empires? Καταρχας, τα παλια δεν τα εβγαζε η MS? Αυτο τι σχεση εχει?

Edit: τωρα ειδα οτι ειναι μπλεγμενη η MS κανονικα... Πολυ διαφορετικο φαινεται. Οντως πολυ παιδικο, σε σημειο που με ξενερωνει :(

Link to comment
Share on other sites

Εχει καμια σχεση με τα παλια Age of Empires? Καταρχας, τα παλια δεν τα εβγαζε η MS? Αυτο τι σχεση εχει?

Edit: τωρα ειδα οτι ειναι μπλεγμενη η MS κανονικα... Πολυ διαφορετικο φαινεται. Οντως πολυ παιδικο, σε σημειο που με ξενερωνει :(

Αν και έχει το σήμα Microsoft Studios, βλέπω και αυτή την εταιρία μέσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δε χρειάζεται να αγοράσεις τίποτα. Γενικά ισχύει ότι σε όλα τα free παιχνίδια, η αγορές είναι για special items που όμως δεν παίζουν ιδιαίτερο ρόλο στο παιχνίδι, ή για να προχωρήσεις ταχύτερα στα επίπεδα.

Σε γενικά γραμμές είναι καλό, αλλά διαφέρει αρκετά από τα παλιά. [MENTION=3834]tolis9[/MENTION], δεν κάνεις κάτι στην πόλη σου, τουλάχιστον μέχρι το lvl5 που το πήγα εγώ. Μιλάς με τους γέροντες που έχουν το μεγάλο ερωτηματικά και σου δίνουν αποστολές, στην ουσία είναι σαν τα campaign missions, για να μάθεις τις λειτουργίες. Οι αποστολές αυτές γίνονται σε άλλα μέρη και για να πας πατάς το μικρό τετραγωνάκι που είναι γύρω από το χάρτη σου, πάνω δεξιά.

Στις αποστολές αυτές, σου γράφει τι πρέπει να κάνεις, πχ να μαζέψεις 200 ξύλα, και κάθε ένα που ολοκληρώνεις το κάνει πράσινο. Μέχρι στιγμής δε σε αφήνει να κάνεις πολλά παραπάνω, και δεν είδα να παίζει ρόλο τι θα μαζέψεις. Το μόνο που μετράει είναι, αν πχ ανιχνεύεις το χάρτη, που βρίσκεις "kinder-έκπληξη" και μαζεύεις items, τα οποία όμως δεν ξέρω τι τα κάνεις... Επίσης, σε μια αποστολή έχει να σκοτώσεις 4-5 εχθρούς, αλλά αν ψάξεις και τους σκοτώσεις όλους, παίρνεις μερικά ΧΡ ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ηταν απλο, επρεπε να ακολουθω τα guest που λεει αριστερα,να ολοκληρωνεις δηλ τις αποστολες που σου δινουν και να κανεις travel στα διαφορα σημεια που πρεπει...

Μεχρι τωρα ενδιαφερον και αυτο ,αφου στην ουσια ξεκλειδωνεις τεχνολογιες και επιπεδα, αλλα δεν εχει το ενδιαφερον που θα ειχε εαν ειχες να αντιμετωπισεις αλλους παικτες στο ιντερνετ..πιστευω οτι αυτο θα γινεται μετα ,γιατι αλλιως δεν εχει νοημα το online που λεει και ο τιτλος του παιχνιδιου...ΑΟΕ offline θα επρεπε να λεγεται αν συνεχιζει ετσι μεχρι το τελος

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν χρειάζεται. Απλά πρέπει να κάνεις register κλπ σαν να αγόραζες.

Click στο "I need a key" (ή κάτι τέτοιο, με μικρά γράμματα) και ακολούθησε τις οδηγίες.

Που ντο ρε παιδιά και δεν το βρίσκω;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.