Jump to content



Age of Empires Οnline


michalos

Recommended Posts

Δεν έχει τέτοιο πράγμα.

Μπαίνω στο game

Επιλογές..

PLAY

Marketplace

Live

όπου και να πατήσω μου βγάζει να λογγάρω με το live account. Kαι αμέσως μετά ζητάει key ...αλλά πουθενά δεν έχει άλλη επιλογή..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Εκεί που ζητάει το key δεν έχει κάποιο link; Εμένα ήταν μία πρόταση τύπου "Need serial key" που ήταν clickable.

Μπορείς να πας και μέσω του Marketplace (στην ουσία το link που λέω εκεί σε βγάζει). Απλά κάνεις "purchase" το παιχνίδι (αφού έχεις κάνει register κλπ), πας στα Downloads, κάνεις click στο AOE Online και πατάς "View Game Keys".

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι προβλημα του παιχνιδιου που με τον καιρο ισως λυθει!!!!!μετα απο πολλες προσπαθειες το εβαλε μονο του το κλειδι σε μενα!!!!!!αρκετα διασκεδαστικο φενεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τέτοιο πράγμα.

Μπαίνω στο game

Επιλογές..

PLAY

Marketplace

Live

όπου και να πατήσω μου βγάζει να λογγάρω με το live account. Kαι αμέσως μετά ζητάει key ...αλλά πουθενά δεν έχει άλλη επιλογή..

Το επαθα κι εγω, πρεπει να σβυσεις το προφιλ που εκανες στο Live και να επιλεξεις να συνδεθεις με το windows live account Που εχεις,και εκει απλα βαζεις το mail και κωδικο για το hotmail και παιζεις

Link to comment
Share on other sites

Απορία... Όλα αυτά που παίρνεις στις αποστολές, κάτι ξύλα, πέτρες, γούνες, κλπ, τι τα κάνεις; Αν πάω να τα τοποθετήσω οπουδήποτε στην πόλη μου, μου βγάζει μήνυμα αν θέλω να τα καταστρέψω... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Λυπούμαστε

Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη συναλλαγή. Προσπαθήστε ξανά αργότερα.

Αυτό μου βγάζει όταν πάω να το αγοράσω απο μαρκετ για να πάρω το σεριαλ. Νόμιζα οτι το έκανε επειδή δεν έχω βάλει πιστωτική στον λογαριασμό μου,αλλα και πάλι το δοκίμασα και ούτε πιστωτική μου δεχόταν, λογικά επειδή είναι prepaid.Για να παίξω "free" δηλαδή χρειάζεται η microsoft να έχει τα στοιχειά της πιστωτικής μου? Αλλιώς γιοκ?

Link to comment
Share on other sites

Απορία... Όλα αυτά που παίρνεις στις αποστολές, κάτι ξύλα, πέτρες, γούνες, κλπ, τι τα κάνεις; Αν πάω να τα τοποθετήσω οπουδήποτε στην πόλη μου, μου βγάζει μήνυμα αν θέλω να τα καταστρέψω... :confused:

Είναι για να φτιάχνεις πράγματα στην main city σου.

Kάποια στιγμή γέμισε το inventory μου και αγόρασα blueprints (με gold coins) για να φτιάξω extra storage.

Ισχύει;

Hardcore δεν το λες, αλλά έχει την πλάκα του. Αν ήμουν AOE fan θα τα είχα πάρει, βέβαια.

Με τον πρωινό καφέ παίζεις 1-2 αποστολές. ;)

Για να παίξω "free" δηλαδή χρειάζεται η microsoft να έχει τα στοιχειά της πιστωτικής μου? Αλλιώς γιοκ?

Όχι, εγώ δεν έβαλα πουθενά στοιχεία πιστωτικής.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λιγο μπερδεμενο στην αρχη ,και εγω μπερδευτικα στην αρχη

Απλα πρεπει να κατεβασεις το παιχνιδι free ,το τρεχεις ,κατεβαζει καποια αρχεια για καμποση ωρα και μετα σου βγαζει το "play" ,πατας play game . μετα εχει 3 επιλογες : play, marketplace , live .

πας στο live και δεν κανεις νεο λογαριασμο, απλα μπαινεις με το live id που εχεις.

live id ειναι ο λογαριασμος του hotmail.com ,απλως δηλαδη βαζεις το email του homail και τον κωδικο που εχεις σ αυτο.

Μολις κανεις με αυτα login πατας play και παιζεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από πολλές προσπάθειες επιμένει να ζητάει product key η μαλ***α. Κανένα νέο έχουμε μήπως για το θέμα; Μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να μου κάνει κάποιος invite ή να μου δώσει product key;

Link to comment
Share on other sites

τρεξτε το marketplace οχι μεσα απο το παιχνιδι αλλα απο εναρξη-->προγραμματα

Τίποτα.

"Λυπούμαστε

Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη συναλλαγή. Προσπαθήστε ξανά αργότερα."

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Μα ετσι ειναι απο τοτε που βγηκε (τον αυγουστο) ,ειναι free αλλα δεν μπορεις να παρεις premium items απο κανενα πολιτισμο.Πρεπει δηλ να αγορασεις τον πολιτισμο που θελεις για να εχεις ολα τα αντικειμενα που εχει αυτος

Και η μλκια ειναι οτι αν εχεις πχ ελληνες δεν μπορεις να παιξεις premium περσες

Πρεπει δηλδη να αγοραζεις ενα ενα τον πολιτισμο που θελεις να παιξεις (τι σκεφτηκαν για να βγαλουν φραγκα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.