Jump to content



Θα αγοράζατε μι Proview 17'' 40 ευρώ?


medthom

Recommended Posts

Γιατι απάτη ποσο λές να την δώσει .. μια 17ρα proview 3-5 ετων απο 40-55e θα πάει. Φυσικά θα την ελένξεις σε όλες τις αναλύσεις και ολα τα Refresh rates που μπορει να δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από medthom

Φυσικά την βρήκα μεταχειρισμένη αλλά υποψιάζομαι απάτη! Τι λέτε να την πάρω αν την ελενξω και είναι ΟΚ?

Αν υποψιαζεσαι απατη να μην την παρεις (γνωμη μου). Σηκωνει και ερωτηση δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απ' ότι ξέρω και καινούριες οι Prioview οι 17άρες δεν έχουν πάνω από 80 . Οπότε νομίζω καλή τιμή είναι, αλλά όπως σου είπαν και τα παιδιά να την ελέγξεις πριν.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, η PX-772N έχει 80 αγορά δικιά μας (εκεί που δουλεύω). Τιμή πώλσης άρα γύρω στα 94. Η DX-797N έχει 108 και 127 αντίστοιχες τιμές.

Πάντως δεν είναι από τις καλύτερες οθόνες που υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Όχι παιδιά μην τρελαθούμε.Εγώ δεν έχω ακούσει για οθόνη 17αρα κάτω των 100 ευρω εκτός πια και αν είναι ΤΟΣΟ μάπα...

Μην εισαι απολυτος σε αυτο που λες.

Την δικη μου CTX PR711T την ειχα αγορασει το 1998 135.000ΔΡΧ. Απο τις πρωτες οθονες που ειχαν τον Τρινιτρον σωληνα της ΣΟΝΥ μεσα. Πριν 9 μηνες την εδωσα 80. Η οθονη δουλευει απροβληματιστα μεχρι και σημερα. Εχει πολλες εκατονταδες ωρες λειτουργιας. ΑΛΛΑ μαπα σιγουρα δεν ειναι. Εντυπωση μαλιστα εκαναν σε καποιο μελος του φορουμ, τα πολυ "ζωντανα" χρωματα που ειχε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Μην εισαι απολυτος σε αυτο που λες.

Την δικη μου CTX PR711T την ειχα αγορασει το 1998 135.000ΔΡΧ. Απο τις πρωτες οθονες που ειχαν τον Τρινιτρον σωληνα της ΣΟΝΥ μεσα. Πριν 9 μηνες την εδωσα 80. Η οθονη δουλευει απροβληματιστα μεχρι και σημερα. Εχει πολλες εκατονταδες ωρες λειτουργιας. ΑΛΛΑ μαπα σιγουρα δεν ειναι. Εντυπωση μαλιστα εκαναν σε καποιο μελος του φορουμ, τα πολυ "ζωντανα" χρωματα που ειχε.

Προφανώς ο Tsunami μιλάει για καινούριες οθόνες, αλλά να που υπάρχουν και τέτοιες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά σε καινούργιες αναφέρομαι.Απλά πιστεύω ότι καινούργια οθόνη με 80 ευρω δεν ξέρω πόσο ποιοτική θα είναι.Και γιατι να μην βάλει 50 ευρω να πάρει μια φιλιπς ή μια lg?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Ναι ρε παιδιά σε καινούργιες αναφέρομαι.Απλά πιστεύω ότι καινούργια οθόνη με 80 ευρω δεν ξέρω πόσο ποιοτική θα είναι.Και γιατι να μην βάλει 50 ευρω να πάρει μια φιλιπς ή μια lg?

Σύμφωνοι, αλλά στην αρχή είπες ότι δεν υπάρχουν καν, αλλά υπάρχουν και είναι για να κάθεσαι στα 30 μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.