Jump to content



Ποσα λετε να πιασει.....


Vagouridis

Recommended Posts

Μετα τον θανατο του Μ0 ημουν παλι στην γυρα για επεξεργαστη , λογω μικρων οικονομικων δυνατοτητων ειπα να παραμεινω στην φιλικη κατηγορια των 2.8 , εαν και μου κατσε και ενα ακομα καλο κομματι απεβιωσε πολυ γρηγορα και αρχισα παλι να δοκιμαζω ...Τωρα ειμαι με τον παρακατω , ο οποιος ειναι με 30 καπς να ακουω πονταρισματα που θα σταματησει..:cool: :cool: :cool:

post-32-1416070989,271_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω δεν υπαρχει κατι στανταρ απο το στεππινκ και μονο .....πρεπει να τον ανοιξεις , και επειδη ετυχε και ανοιξα μερικους 2.8 ειδα οτι αυτο το στεππινκ ειναι με 30 καπς .

P.S. Τα 3900 τα εχω μην ξεχνας οτι ακομα δεν εδωσα ταση , τα 4000 θελω.....:devil:

Μια μεγαλη μερα πρεπει να ποσταρω τα στεππινκ που δοκιμασα , για να εχουμε ενα καλο οδηγο στα υποψην μας .Συνιθιζω να κραταω το τα χαρτονακια με τα στεππινκ καθαρα και μονο για στατιστικους λογους.... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω εχεις πεσει σε καλο κομματι,μονο που δεν βοηθαει και ο καιρος.Ερχεται καυσωνας και θα σε κρατησει πισω.......:D :D :D

Παντως εσυ δεν μασας,δοστου...:whip: :whip: :whip:

Υγ.Παρη σου ευχομαι ολοψυχα καλοταξιδος.;)

Link to comment
Share on other sites

Παρη αρκετα καλο κομματακι πετυχες !:)

Λοιπον ...

Κατα τη γνωμη μου , θα παει περιπου στα 280FSB με 1.7V ... και αν δεχεται περισσοτερο ρευμα πχ 1.9V , θα παει περιπου στα 292FSB .

Για τα 4giga θα χρειαστει 1.775V .

Καλη τυχη !:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stelaras

Παρη αρκετα καλο κομματακι πετυχες !:)

Λοιπον ...

Κατα τη γνωμη μου , θα παει περιπου στα 280FSB με 1.7V ... και αν δεχεται περισσοτερο ρευμα πχ 1.9V , θα παει περιπου στα 292FSB .

Για τα 4giga θα χρειαστει 1.775V .

Καλη τυχη !:flower:

Και μετα θα ψαχνει παλι επεξεργαστη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Vagouridis

Απο οσο ξερω δεν υπαρχει κατι στανταρ απο το στεππινκ και μονο .....πρεπει να τον ανοιξεις , και επειδη ετυχε και ανοιξα μερικους 2.8 ειδα οτι αυτο το στεππινκ ειναι με 30 καπς .

P.S. Τα 3900 τα εχω μην ξεχνας οτι ακομα δεν εδωσα ταση , τα 4000 θελω.....:devil:

Μια μεγαλη μερα πρεπει να ποσταρω τα στεππινκ που δοκιμασα , για να εχουμε ενα καλο οδηγο στα υποψην μας .Συνιθιζω να κραταω το τα χαρτονακια με τα στεππινκ καθαρα και μονο για στατιστικους λογους.... :tomato:

Βαλτο να τρεχει cpu tests στον 3dmark2003 και sandra arithmetic και multimedia πιστευω θα σου δωσει μερικους μεγακυκλους... :)

Y.Γ. θελουμε τα χαρτονακια! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Οι σημερινοί επεξεργαστές με αέρα ή με νερό(λίγο καλύτερα) δεν δέχονται πολύ μεγάλη τάση πάνω από την default τους.........Οπότε όσο και να του δώσεις μόνο κακό θα του κάνεις.......Θά είσαι σε μία συχνότητα "χ" και μετά θα δίνεις VCore και..........τίποτα.......μπορεί ΚΑΙ χειρότερα.......Εγώ πιστεύω κάπου εκεί γύρω είσαι...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.