Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να κανω 2 χαζες ερωτησεις?

1) Το παιχνιδι εχει single player (OFFLINE) campaign αν καταλαβα καλα ετσι?

Δεν ειναι μονο multiplayer...

2) Επειδη ψηθηκα κι εγω μετα τους πειραματισμους σας για NV-ATΙ physX...

Να παρω GTS450 ή GT 630 (<-- καπου ενας τσολιας εγραφε οτι δεν ειναι bw limited, καλυτερη απο GT640 κλπ κλπ) Κανα 50-70 ευρω θα παει αν καταλαβα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Να κανω 2 χαζες ερωτησεις?

1) Το παιχνιδι εχει single player (OFFLINE) campaign αν καταλαβα καλα ετσι?

Δεν ειναι μονο multiplayer...

2) Επειδη ψηθηκα κι εγω μετα τους πειραματισμους σας για NV-ATΙ physX...

Να παρω GTS450 ή GT 630 (<-- καπου ενας τσολιας εγραφε οτι δεν ειναι bw limited, καλυτερη απο GT640 κλπ κλπ) Κανα 50-70 ευρω θα παει αν καταλαβα καλα..

φίλε μου το έχω ψάξει αρκετά. πάρε gts 450.

εγώ πήρα αυτήν ZOTAC - It's time to play! - GeForce

παρότι είναι underclocked κάνει καλή δουλειά. Αν και εγώ την έχω ανεβάσει στα 750.

630/430/440 μην πάρεις.

η 640 σε κάποιους δουλεύει καλά σε κάποιους όχι.

η 450 είναι η καλύτερη λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έπρεπε να φτάσω στην 5η σελίδα για να βρω το παιχνίδι...τσ τσ τσ!!!

Θα μαζευτούμε για co-op? ψήνεται κανείς?

Για τους καινούριους που δεν το ξέρουν ακολουθούμε τον κύριο για shift codes

https://twitter.com/DuvalMagic

Link to comment
Share on other sites

Νόημα έχει στο 2ο playthrough να κάνεις τα sides αφού τελειώσεις το main mission. Έτσι όλα τα όπλα και τα mods που παίρνεις απο τα sides να είναι level 50. Ασε που στο co-op το xp είναι μεγαλύτερο και μεγαλώνεις γρηγορότερα χώρια τα καλύτερα drops!

Link to comment
Share on other sites

Νόημα έχει στο 2ο playthrough να κάνεις τα sides αφού τελειώσεις το main mission. Έτσι όλα τα όπλα και τα mods που παίρνεις απο τα sides να είναι level 50. Ασε που στο co-op το xp είναι μεγαλύτερο και μεγαλώνεις γρηγορότερα χώρια τα καλύτερα drops!

Εγώ σαν 2ο playthrough μετράω όχι το NG+ αλλά το να ξεκινήσω νέο χαρακτήρα από την αρχή :p

Με άλλα λόγια θέλω ένα full experience spoiler-free playthrough και μετά κάνω ότι να 'ναι...

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που έχω είναι ότι δε μου φτάνει ο χώρος για να κρατήσω όλα όσα θέλω. Επίσης με το να κάνω πολλά sidequests σπάνια θα μου τύχει όπλο που δεν θα μπορώ να χρησιμοποιήσω λόγω level, άρα η τράπεζα όπλων δεν έχει τόσο νόημα για μένα. Το Shared Stash είναι καλή ιδέα αλλά είναι πολύ μικρό.

Και τέλος υπάρχει κάποια σελίδα που εξηγεί τι σημαίνουν τα κόκκινα γράμματα (εκφράσεις) στα specs των όπλων; Δηλαδή κάποιο επιπλέον χαρακτηριστικό έχουν όπως και στο BL1 αλλά δεν ξέρεις απευθείας τι...

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που έχω είναι ότι δε μου φτάνει ο χώρος για να κρατήσω όλα όσα θέλω. Επίσης με το να κάνω πολλά sidequests σπάνια θα μου τύχει όπλο που δεν θα μπορώ να χρησιμοποιήσω λόγω level, άρα η τράπεζα όπλων δεν έχει τόσο νόημα για μένα. Το Shared Stash είναι καλή ιδέα αλλά είναι πολύ μικρό.

Και τέλος υπάρχει κάποια σελίδα που εξηγεί τι σημαίνουν τα κόκκινα γράμματα (εκφράσεις) στα specs των όπλων; Δηλαδή κάποιο επιπλέον χαρακτηριστικό έχουν όπως και στο BL1 αλλά δεν ξέρεις απευθείας τι...

για το πρώτο υπάρχει το black market. αγοράζεις χώρο στο backpack και όχι γεμιστήρες.

η τράπεζα είναι ποιο πολύ για αν θες να έχεις απόλα τα όπλα ας πούμε μία εναλλακτική χειροβομβίδα κτλ.

το shares stash είναι λογικό να είναι μικρο.

και για τα κόκκινα δες εδώ: Borderlands Wiki - Walkthroughs, Weapons, Classes, Character builds, Enemies, DLC and more! πχ Reaver's Edge - Borderlands Wiki - Walkthroughs, Weapons, Classes, Character builds, Enemies, DLC and more!

Link to comment
Share on other sites

για το πρώτο υπάρχει το black market. αγοράζεις χώρο στο backpack και όχι γεμιστήρες.

η τράπεζα είναι ποιο πολύ για αν θες να έχεις απόλα τα όπλα ας πούμε μία εναλλακτική χειροβομβίδα κτλ.

το shares stash είναι λογικό να είναι μικρο.

Έχω αγοράσει τα πάντα όλα για backpack και τράπεζα και πάλι νιώθω ότι είναι λίγα. Ίσως φταίει που έχω το σύνδρομο "δεν μπορώ να πετάξω τίποτα" :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.