Jump to content



DVDRW OVERCLOCKING GUIDE


Hemispasm

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Να συμπληρωσω τη δυνατοτητα μετατροπης του Pioneer 108 σε PioData (δεν ξερω αν εχει ειπωθει προηγουμενως). Με αυτη τη μετατροπη, δινεται η δυνατοτητα για υποστηριξη bitsetting ακομη και σε +R SL δισκακια (πραγμα που λειπει απο το «original» Pioneer).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

Για το 2500 εχει βγει και 1.9Α ? .. ?

Για το nec εχω περασει το τελευταιο firmware 1.09.

ΕΡΩΤΗΣΗ Αυτο το firmware υποστηριζει DL??????????

To pc μου το βλεπει σαν 2500 οπως και πριν με το φιρμware 1,07 για DL ....

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Γεια σας.Εχω το SONY DRU-700A(LITE-ON rabanged SOHW 832S)και προσφατα αποχωρστικα το firmware τις SONY VY08 και εβαλα codeguys CY58.Θα δουμε στην πορεια,αν και γενικος ειναι πολυ καλος οδηγος και σαν player και σαν recorder.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Σήμερα έπεσε στα χέρια μου ένα LiteOn 451S το οποίο με crossflash έγινε LiteOn 832S (firmware CG5J @ codeguys).

Τώρα έχει και DL Support και καλύτερες ταχύτητες. Σκέφτομαι να το βάλω στην θέση του DVD Player μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Παιδιά έχω το καινούριο DVD-RW της Nec σε συνεργασία με Sony το Optiarc AD-7170S. Έχει ακούσει κανείς για third party firmware που δίνει στο παραπάνω την δυνατότητα για LabelFlash, δηλαδή το μετατρέπει σε Optiarc AD-7173S ( έχω δει στο web πως κατασκευαστικά αυτά τα δύο είναι ακριβώς ίδια και μόνο στο firmware διαφέρουν)!!!!!!:upside: :banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

ειναι και πρωι βεβαια......

αλλα εφαγα και το γουγλη.......μεσω windows δεν υπαρχει πλεον η δυνατοτητα να περασουμε original firmware σε ενα optiarc 7173S?

μονο binflash?

EDIT

ακυρος...........πρωι πρωι........θα γραψω 100 φορες στον πινακα

''δεν θα ξαναξεχασω τι σημαινει GUI'':p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.