Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Δε καταλαβαινω γιατι ειναι restricted.

Στο γκριζαρισμένο κουμπί SELL μου λεει διάφορα για το λογαριασμό....το τελευταίο για τις 7 ημέρες μου το βγαλε σήμερα που έκανα format και το βρίσκω λογικό...αλλά εδώ και 10 ημέρες που έχει κλείσει η περίοδος των 30ημερών δε λέει να ξε-γκριζάρει!

 

Υπάρχει διαδικασία που διατηρεί το security information όταν θέλουμε να κάνουμε format  ;)

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Ναι δε με απασχολεί το 7ημερών...ξέρω οτι θα φύγει....το άλλο restriction για τις 30ημέρες όμως τι θα γίνει?

 

Δεν νομίζω ότι μπορείς να το ξεπεράσεις με κάποιο τρόπο!

 

Το παιγνίδι το αγόρασες από αυτό το λογαριασμό ?

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι το αγόρασα με κλειδί από ένα site εξωτερικου. Ίσως και από g2a δεν είμαι σίγουρος αυτή τη στιγμή.

Έκανα redeem το κλειδί στο steam account που έχω όλα αυτά τα χρόνια και το έκανε κανονικά ενεργοποίηση και install.

Link to comment
Share on other sites

http://steamcommunity.com/workshop/aboutpaidcontent/

 

γιουφτοι  ... 

 

πως και δεν εχει βγει σχετικο angry hitler  ακομα ? :p

 

edit : https://www.change.org/p/valve-remove-the-paid-content-of-the-steam-workshop

 

edit #2 : 

 

κατρουγκαλος και μαμακιες, 75% γατακια :hehe:  

 

4:46:00 PM] SoF{GR}@worklegane ola ta noumpia prin 10 xronia sto TEE
[4:46:04 PM] SoF{GR}@workgia to poso ta spaei i casualia to oblivion
[4:46:06 PM] SoF{GR}@workidika sto 360 lol
[4:46:14 PM] SoF{GR}@workme to LOD pou thimize N64 se apostasi
[4:46:40 PM] SoF{GR}@workkai tous elega nai aksizi na ftiaksis 1500 euro pc gia to oblivion
[4:46:51 PM] SoF{GR}@workapo to na paris 360 kai htdv gia na to paiksis
[4:46:59 PM] SoF{GR}@workgiati kai tha fortoni pio grigora
[4:47:09 PM] SoF{GR}@workkai den tha exi spasmeno lod
[4:47:13 PM] SoF{GR}@workkai tha exi mods gia ta grafika
[4:47:26 PM] SoF{GR}@workkai tzampa content xari sta mods pali
[4:47:35 PM] SoF{GR}@work: kai tous fonaza : pigente pliroste 800 MSP sto live provata
[4:47:44 PM] SoF{GR}@workgia na valete panoplia sto alogo sas !
[4:48:16 PM] SoF{GR}@workpos ta ferni etsi i poutana i zoi :p
Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Valve Removes Payment Feature From Steam Workshop

 

Valve has just announced that it has removed the payment feature from Skyrim – and from Steam – Workshop.

Valve talked with Bethesda and both of them agreed into the removal of this feature, and all those who spent money on a mod will get a refund.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

βέβαια τα χριστούγεννα το έδινε δώρο το gog.com αν έμπαινες 7 συνεχόμενες μέρες στη σελίδα :)

(το'χα τσιμπήσει τότε)

υ.γ.: επίσης τις είχε τις bugάρες του, με το ζόρι το τερμάτισα

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

βέβαια τα χριστούγεννα το έδινε δώρο το gog.com αν έμπαινες 7 συνεχόμενες μέρες στη σελίδα :)

(το'χα τσιμπήσει τότε)

υ.γ.: επίσης τις είχε τις bugάρες του, με το ζόρι το τερμάτισα

 

Δεν έχεις άδικο. Κι εγώ το 'χω στο GOG, αλλά δεν είναι κι από εκείνα που δίνει το indiegala και μαζεύουν τα πιτσιρίκια από 5 αντίγραφα για να βρίσκονται. ;)

Πιο πολύ έλεγα μήπως κάποιος συμπληρώνει τη συλλογή του στο Steam. :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παίδες μια απορία. έχω δύο πισι . έχω φτιάξει δυο λογαριασμούς για να παίζω με τον αδερφό μου κανένα παιχνίδι . αλλα δεν έχω δοκιμάσει να αγοράσω παιχνίδι από την steam από το δεύτερο account με την προπληρωμένη που έχω στο πρώτο λογαριασμό .

λέτε να δημιουργηθεί πρόβλημα ??? ή δεν υπάρχει πρόβλημα ??? δηλαδή μια προπληρωμένη να την έχω σε δύο λογαριασμούς .

Link to comment
Share on other sites

παίδες μια απορία. έχω δύο πισι . έχω φτιάξει δυο λογαριασμούς για να παίζω με τον αδερφό μου κανένα παιχνίδι . αλλα δεν έχω δοκιμάσει να αγοράσω παιχνίδι από την steam από το δεύτερο account με την προπληρωμένη που έχω στο πρώτο λογαριασμό .

λέτε να δημιουργηθεί πρόβλημα ??? ή δεν υπάρχει πρόβλημα ??? δηλαδή μια προπληρωμένη να την έχω σε δύο λογαριασμούς .

 

Λογικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.