Jump to content



Recommended Posts

ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ?

Διαβασα το ποστ του γκρινιαροGruntGR που τοθελει σαν τρελος ....search...fail

Για να δουμε περι τινος περοκειται .

Κειμενα απο game20.gr [

]
Αν το παιδικό σας όνειρο ήταν να γίνετε ληστές τραπεζών σαν τον Ντε Νίρο στην Ένταση, το Payday: The Heist είναι το παιχνίδι που περιμένατε. Πρόκειται για ένα squad-based FPS από την Overkill και τη SOE για PSN και PC, στο οποίο πρέπει να φέρετε εις πέρας έξι μεγάλες ληστείες τραπεζών και όχι μόνο. Ο κύριος άξονας του παιχνιδιού είναι η ομαδική δουλειά και η συνεργασία μεταξύ των παικτών, ώστε να αντιμετωπίστε τις διάφορες προκλήσεις, με πρώτη και καλύτερη την αστυνομία φυσικά. Η κάλυψη των συμπαικτών, η περιφρούρηση σημαντικών σημείων πρόσβασης, η παραβίαση των μέτρων ασφαλείας και η παρακολούθηση των ομήρων είναι μερικά από τα πράγματα που θα πρέπει να κάνει σωστά η ομάδα αν θέλει να ολοκληρώσει τη ληστεία. Το Payday: The Heist φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και αναμένεται αργότερα φέτος.
Αυτή την εποχή που οι αναλήψεις χρημάτων από τις τράπεζες είναι της μόδας στη χώρα μας, η Sony σας επιτρέπει να βγάλετε το… άχτι σας χωρίς συνέπειες, στο Payday: The Heist. Το παιχνίδι είναι squad-based FPS από την Overkill και τη SOE για PSN και PC, στο οποίο πρέπει να φέρετε εις πέρας έξι μεγάλες ληστείες τραπεζών και όχι μόνο. Ο κύριος άξονας του τίτλου είναι η ομαδική δουλειά και η συνεργασία μεταξύ των παικτών, ώστε να αντιμετωπίστε τις διάφορες δυσκολίες, με πρώτη και καλύτερη την αστυνομία φυσικά. Δείτε το πρώτο gameplay trailer παρακάτω. Το Payday: The Heist αναμένεται μέσα στο 2011. Πάτε για… «ανάληψη»;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gc752Yc0NAA]Payday - The Heist {Official Trailer} - YouTube[/ame]

Ναι χρησιμοποιει Diesel Engine(που ειχαν μεταξυ αλλων τα Wanted,Terminator Salvation και το επικο....Bionic Commando αλλα πραγματικα το L4D2 δειχνει μπροστα του Crysis ΑΛΛΑ για οσους τους αρεσει το squad based παιχνιδι κρινεται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ενω η τιμη του στο Steam στο Launching ειναι ΠΟΛΥ ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
Λεφτά εννοούσα,τα GB δεν είναι και ΤΟ πρόβλημα. :p

Ανοιξε το Steam ρε Χυτρα παιδι μου...

ΥΓ.

Κρατηστε το θεμα piracy free γιατι θα αναρτησω φωτογραφιες του [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] απο τις διακοπες του στη Μυκονο.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Βαριεμαι τα ποστο-σεντονα, + οτι εχω τενοντιτιδα βδομαδες τωρα :p

Θα πω μονο οτι αξιζει τα λεφτα του 100%, ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενος απτο gameplay, δεν χρειαζονται και παραπανω απο 2 παικτες αμα δυσκολευεστε για τετραδα, τα bot βοηθανε αρκετα, (στο normal τουλαχιστον) οσο ανεβαζεις level ( reputation ) αυξανεται το ενδιαφερον, σιγουρη αγορα για οσους θελουν ενα καλο coop.

Rep 15 atm, εχω βγαλει panic room και bank στο normal, streets εχω φαει της χρονιας μου, τσιμπηστε το και καντε join r@@@@

Link to comment
Share on other sites

Λάθος εποχή βγήκε, έρχεται το τσουνάμι (BF3)!!!

Τσουναμι ξετσουναμι δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ορεξεις καθε φορα που βρισκουμε ελευθερο χρονο, προσωπικα μπορει το την μια μερα να μου την βιδωσει για coop, οποτε ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη επιλογη απτο heist, μπορει αυριο να μου ερθει η ορεξη για λαμπο-σφαγη οποτε ναι θα μπω bf3, μπορει το αλλο να με πρηζουν απτο πελατολογιο ( aka steam friend list :p ) για versus στο l4d, μπορει το παρ'αλλο βραδυ να παω για 2ο τερματισμο το duke nukem που εχω χρυσοπληρωσει την balls of steel edition στα public, μπορει παραμεθαυριο να εχει μοναξιες το λουκουμακι μου etc.

Δεν ειναι το BF3 το παιχνιδι για ολα τα γουστα ουτε για ολες τις ωρες, τοσες παιχνιδαρες βγαινουν αυτο το χειμωνα, νιωστε :)

Link to comment
Share on other sites

Τσουναμι ξετσουναμι δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ορεξεις καθε φορα που βρισκουμε ελευθερο χρονο, προσωπικα μπορει το την μια μερα να μου την βιδωσει για coop, οποτε ΔΕΝ υπαρχει καλυτερη επιλογη απτο heist, μπορει αυριο να μου ερθει η ορεξη για λαμπο-σφαγη οποτε ναι θα μπω bf3, μπορει το αλλο να με πρηζουν απτο πελατολογιο ( aka steam friend list :p ) για versus στο l4d, μπορει το παρ'αλλο βραδυ να παω για 2ο τερματισμο το duke nukem που εχω χρυσοπληρωσει την balls of steel edition στα public, μπορει παραμεθαυριο να εχει μοναξιες το λουκουμακι μου etc.

Δεν ειναι το BF3 το παιχνιδι για ολα τα γουστα ουτε για ολες τις ωρες, τοσες παιχνιδαρες βγαινουν αυτο το χειμωνα, νιωστε :)

Δεν διαφωνώ απλά πιστεύω ότι η ημερομηνία κυκλοφορίας είναι λανθασμένη. Φυσικά θα ήθελα να δοκιμάσω παιχνίδια όπως το Payday ή το RO2, αν έβγαιναν το καλοκαίρι που είχα ψιλοβαρεθεί το BFBC2. :)

Link to comment
Share on other sites

Στο πρωτο Steam sale βλεπω ολο το Lab να το παιρνει αφου φαινεται πολυ fun.

Περιεργο.Αλλα fun.:p

Γρηγορη το shooting part το χουν φτιαξει καπως καλυτερα ή ειναι οπως το βλεπω στα βιντεο?

Συμφωνω με την κακη επιλογη κυκλοφοριας του αυτες τις μερες που εχει κατακλυσμο νεων παιχνιδιων.

Link to comment
Share on other sites

Οτι βλεπεις, εχεις health system σε στυλ halo1, το θεμα ειναι να αποφευγεις το shooting οσο πιο πολυ γινεται, πχ στο panic room μαζευα τους δικους μου και πηγαιναμε απτις ανεμοσκαλες, αμα ητανε να καθομασταν να καθαριζουμε εναν οροφο καθε φορα κλαφτα, οσο πιο πολυ πειραζεις τους μπατσους τοσο πιο θανατηφοροι γινονται.

Αναρωτιεμαι ποσο πιο κατω μπορει να παει παντως, ηδη 19 εουρος ( 14.25 για οσους παρουν το fourpack ) ειναι πολυ καλα imo. Btw αυτο με τα ηχεια που πεταξα βγηκε προφητικο, το παιχνιδι ΔΕΝ εχει Push to talk προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.