Jump to content



Hitman: Absolution


sstefoss

Recommended Posts

Τσίπμησα χτες digital copy απο το G2Play με 28€. Το παιχνίδι τα σπάει, και μαζι στα σπάει και το ΑΙ των εχθρών που γίνονται με το παραμικρό πιο καχύποπτοι απέναντι σου. Ευχαριστη προσθήκη ειναι το World Ranking και το Region Ranking με την ολοκλήρωση της καθε αποστολής!

Link to comment
Share on other sites

με έτρωγε ο κ@λος μου να το πάρω και το παιχνίδι γεμάτο bugs. με όποιο σετάρισμα και να κάνω στα γραφικά τα fps κυμαίνονται από 18-28.

googlara και έχουν το ίδιο πρόβλημα και με κάρτες καλύτερες απο την δικιά μου. τι συμβουλεύετε ? να περάσω άλλους drivers (είμαι με 12.6 και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα) ή να περιμένω να βγάλουν κανένα patch?

απαράδεκτοι. καλά πριν το βγάλουν δεν τα τσεκάρουν πως τρέχουν?

ήμαρτον .θα ξαναγυρίσουμε στις κονσόλες:boxed:

Link to comment
Share on other sites

με έτρωγε ο κ@λος μου να το πάρω και το παιχνίδι γεμάτο bugs. με όποιο σετάρισμα και να κάνω στα γραφικά τα fps κυμαίνονται από 18-28.

googlara και έχουν το ίδιο πρόβλημα και με κάρτες καλύτερες απο την δικιά μου. τι συμβουλεύετε ? να περάσω άλλους drivers (είμαι με 12.6 και δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα) ή να περιμένω να βγάλουν κανένα patch?

απαράδεκτοι. καλά πριν το βγάλουν δεν τα τσεκάρουν πως τρέχουν?

ήμαρτον .θα ξαναγυρίσουμε στις κονσόλες:boxed:

Η αλήθεια είναι πως αν σέβονται έστω και λίγο τους πελάτες τους πρέπει οπωσδήποτε να βγάλουν άμεσα patch.

Αν θέλεις δοκίμασε να βάλεις τους 12.11_Beta8_NET4 μέχρι να βγούν οι official έγώ τους έβαλα και τρέχει λίγο καλύτερα απο τους 12.10.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας με cf να μας πει πως πάει;

Crossfire χμμμμ! Πολλα προβληματα μ'αυτα που διαβαζω σε διαφορα forum οπως και στο official forum του Hitman Absolution.

Κι εγω crossfire το τρεχω με 2 καρτες τριετιας HD 5770 αν και δεν ειμαι συνεχεια με το FRAPS ανοιχτο το παιχνιδι με ολα στα high δεν το παιζω αξιοπρεπως οπως π.χ το Dishonored και το Black Ops II ομως και αλλοι που εχουν τις ποιο καινουριες καρτες αντιμετωπιζουν πολλα προβληματα με frame drops, lags, κλπ ελπιζω να βγει συντομα καποιο patch και σε συνδιασμο με τους νεους drivers να μπορεσουμε να το παιξουμε.:hm:

Υ.Γ

Ετσι για την ιστορια το fraps μου βγαζει γυρο στα 45 με 55 max (ιδιαιτερα σε κλειστους χωρους στους ανοιχτους ξεχασε το το ανωτερο 35 ) και 22 low που μερικες φορες πεφτει και στα 5 οπου κολλαει το συμπαν.

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

witcher 2, battlefield 3 ,crysis2 τα αγόρασα τσάμπα μετά από ένα 8-10 μήνες μετά την επίσημη κυκλοφορία τους και τα ευχαριστήθηκα.

μένω στο pc gaming (κάτοχος πσ3,χβοχ360 /ξεκίνησα με floppy drive sto pc:wall:) αλλά ποτέ ξανά λεφτά σε καινούργια κυκλοφορία. ας βγουν τα patch και μετά αγορά.

ευτυχώς λέω που έχω την 6870. αν είχα καρτα 300 και πάνω θα το έσπαγα το μηχανάκι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.