Jump to content



Hitman: Absolution


sstefoss

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Το επαιξα και γω. Ωραιo game. Ωραιο σεναριο γενικα, αρκετα cinematic, αλλα δεν ειναι hitman.

ΕΙναι Splintercell και μαλιστα οχι ωραιο.

Πατησα για πλακα στο google Hit Cell: Absoviction και μου εβγαλε αποτελεσματα αρα δεν ειμαι ο μονος που το βλεπω ετσι.

Πρωτα χαλασανε το Farcry μετα το splintercell τωρα χαλασανε το hitman. Damn you marketing team!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcQKkRHZZfb0TJfCB0grglBolMs1_k15hTshygakXK5Utsjk-38D

Έγινε επεξεργασία από ApolloTonKosmo
Link to comment
Share on other sites

ατμοσφαιρικό παιχνίδι με ωραίο σενάριο, ωραίες πίστες, βαθμός δυσκολίας στο normal ικανοποιητικός χωρίς να σε κουράζει και να παίζεις ευχάριστα.

με το max payne 3 από τα καλύτερα που έχω παίξει στο είδος τους(φαν του third person action -adventure -shoot em up):daisy:

Link to comment
Share on other sites

Μετά το farcry3, ούτε αυτό το παίγνιο παίζει με SLI στους 306.97. Έπαιξα λίγο με το nvidia inspector, αλλα π@π@ρια scaling κάνει. Άντε κάνα 30% πάνω.

EDIT: οι τελευταίοι οδηγοί 310,90 υποτίθεται ενεργοποιούν το SLI, είδωμεν.

EDIT2: οκ είναι τώρα :p . Μια χαρά τραβάνε οι 460 μου ακόμα, όλα σχεδόν high, με tess, αλλα χωρίς ΑΑ 60ρια κυριλέ.

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
πως μπορω να παιξω το sniper challenge?χωρις να το εχω κανει pre order?

Κάπου πήρε το μάτι μου πως το δίνουν free το sniper challenge. :hmm:

Αλλιώς μόνο ο ''θείος'' μπορεί να στο φέρει.

Έγινε επεξεργασία από johnIV
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Γεια σας...επειδή δοκίμασα το hitman και θέλω να το αγοράσω βρήκα στο skoutz αυτά τα 2...hitman absolution - Παιχνίδια PC | Skroutz.gr μπορεί κάποιος να μου πει ποιο απο τα 2 να πάρω.??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...επειδή δοκίμασα το hitman και θέλω να το αγοράσω βρήκα στο skoutz αυτά τα 2...hitman absolution - Παιχνίδια PC | Skroutz.gr μπορεί κάποιος να μου πει ποιο απο τα 2 να πάρω.??

δεν κοιτάς εδώ με τα μισά κ σε 10 λεπτάκια σπίτι σου;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.