Jump to content



Hitman: Absolution


sstefoss

Recommended Posts

Ωραιο το παιχνιδακι..Εχετε να προτινεται ρυθμισεις ??Το pc αποτελειται απο

i5 2400

gtx 550ti o/c edition

8gb ram 1600mhz

δοκίμασε τα παρακάτω settings για την μέγιστη απόδοση χωρίς να χάσεις σε ποιότητα.

msaa 2x

shadow quality medium

texture quality high

texture filter antisotropic x4

reflections medium

fxaa yes

global illum yes

tesselation yes

level of detail high

depth of field high

ssao normal

Link to comment
Share on other sites

Καμια φορα συνδεουν στοιχεια αλλα δε νομιζω κατι τρομερο που να ειναι συνταρακτικο.

Γενικα μεχρι και καθε αποστολη ειναι διαφορετικη και δεν ειναι ενα ενιαιο στορυ.

Αν και δε ξερω στο absolution δεν εχει ερθει στα χερια μου ακομη >.<

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αν δείτε στους τίτλους έναρξης του story ένα όνομα που θα σας κάνει εντύπωση... ναι αυτό είναι! :haha:
Traci Lords previous work includes: Blade, Underworld

Ναι μωρε, απο εκει την ηξερα... !!!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το παιχνιδάκι. Μεγάλο και δύσκολο σε μερικά σημεία! Ειδικά αν ήθελες να δημιουργήσεις και κάποια "ατυχήματα". Βοήθησαν και κάποια walkthrough από youtube. To απόλαυσα και με το παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω να θελει τη σπαζοκεφαλια του blood money . Μεχρι τωρα ειμαι στη μεση και το μοτιβο ειναι distract and execute, distract and run , distract and distract.

Και σε πολλα σημεια σε παιρνει απο το χερακι, βεβαια γουστα ειναι αυτα ετσι, απλα ηταν

πιο hardcore το προηγουμενο.

εντιτ

δε προλαβα να το ξαναβαλω λιγο και η πρωτη πιστα τωρα ειναι παλουκι επιτελους λιγο καψιμο. οι πρωτες ωρες τελικα ηταν βαρετες τωρα ομορφαινει το πραμα

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω να θελει τη σπαζοκεφαλια του blood money . Μεχρι τωρα ειμαι στη μεση και το μοτιβο ειναι distract and execute, distract and run , distract and distract.

Και σε πολλα σημεια σε παιρνει απο το χερακι, βεβαια γουστα ειναι αυτα ετσι, απλα ηταν

πιο hardcore το προηγουμενο.

εντιτ

δε προλαβα να το ξαναβαλω λιγο και η πρωτη πιστα τωρα ειναι παλουκι επιτελους λιγο καψιμο. οι πρωτες ωρες τελικα ηταν βαρετες τωρα ομορφαινει το πραμα

Το βαλα για δοκιμή και δεν ξέρω πόσο θα το κρατήσω. Δεν είναι καν hitman. Εντελώς άλλο game.

Link to comment
Share on other sites

Το βαλα για δοκιμή και δεν ξέρω πόσο θα το κρατήσω. Δεν είναι καν hitman. Εντελώς άλλο game.

το εχω φτασει στο 16-17 απο τα 20 και δεν εχω ανοιξει ουτε μια φορα ενα walkthrough.

δε γινεται να σταθει στο δρομο που χαραξαν τα προηγουμενα για κανενα λογο.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το game και σε γραφικά και σε gameplay

Kαι πολύ optimised για αυτό που είναι.

Ναι μεν τα frames δεν είναι πολλά με απόλυτα κριτήρια (με όλα maxed)

αλλά είναι απολύτως playable χωρίς drops και lags, και χάρμα οφθαλμών.

Αλλά ούτε και 2gb κάρτα γραφικών δεν φτάνει σε 1920*1080!

hitman1.jpg

hitman2.jpg

hitman3.jpg

hitman4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προχθές, όντας σε εορταστικό πνευματικό κλίμα, αποφάσισα να κατεβάσω το εν λόγω παιχνίδι από torrent και συνειδητοποίησα ότι πλέον απαιτείται κωδικός για ξεκλείδωμα του συμπιεσμένου αρχείου.

Ισχύει γενικά αυτή η αρχή για τα νέα games ή απλά έτυχε σε μένα;

***έχω καιρό να ασχοληθώ με gaming, γι' αυτό και ρωτάω***

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.