Jump to content



H50 + Fans with high CFM


aris20

Recommended Posts

@ΝTG Πως γίνεται κάθε φορά που γράφω κάτι, αλλα σεβαστό...

@panos444 Μια άλλη φορά φίλος, γιατί αν πω για κλίκες μάλλον θα ξαναφάω ban, για αυτό και δεν ασχολούμαι με κανέναν σας, αλλα δε θέλω να ξαναφάω ban, μιας και όταν μιλάω μάλλον γίνομαι καυστικός για πολλούς. Σε εβαλε like και ο astrolabos? Έλα ρε φίλε...

@aris20 Φίλε μου, πήγες έδωσες πόσα ευρώ? 20? Για ένα ανεμιστηράκι? Το νεράκι πόσο νομίζεις στοιχίζει? Καμια περιουσία? Ήθελες να δείς διαφορά και εγώ απλά σου έδειξα τον δρόμο, αν τον ακουληθήσεις δικό σου θέμα, πάντως το νεράκι δε το αλλάζεις κάθε μέρα, δεν αλλάζεις το τριπλό ψυγείο σε κάθε αλλαγή που κάνεις στο σύστημά σου, δεν αλλάζεις αντλία και το μπλόκ που αν πεις ότι πας σε άλλο socket, στο σενιάρει ο Νίκος, όπως έγινε και με το 775 που πήγαμε σε 1366.

Anyway... ελπίζω να μην χαλάσεις άλλα λεφτά και αν στην τελική χαλιέσαι με την H50 κάνε ένα θέμα για αέρα.

οι 2 R4 εχουν 17 ευρω CoolerMaster SickleFlow Red LED Fan - 120mm - Case Fans - plaisio.gr

με αυτα τα λεφτα δεν περνεις καλα καλα τα ρακορ για μια υδροψυξη

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

CoolerMaster SickleFlow Red LED Fan - 120mm - Case Fans - plaisio.gr

Έναν έβαλα, και έδωσα 8 ευρώ :p, όσο αφορά το νεράκι, γύρω στα 200ευρώ δεν βγαίνει μια σοβαρή υδρόψυξη..? Δεν το λες και φτηνό, αλλά εντάξει εγώ πιστεύω πως αξίζει αλλά σε μηχάνημα που όντως κλοκάρει αρκετά.. Αλλά στον δικό μου δεν θα δώ και διαφορά παρά μόνο στις θερμοκρασίες αλλά εγώ δεν θα έχω πραγματικό όφελος από την υδρόψυξη..

Link to comment
Share on other sites

CoolerMaster SickleFlow Red LED Fan - 120mm - Case Fans - plaisio.gr

Έναν έβαλα, και έδωσα 8 ευρώ :p, όσο αφορά το νεράκι, γύρω στα 200ευρώ δεν βγαίνει μια σοβαρή υδρόψυξη..? Δεν το λες και φτηνό, αλλά εντάξει εγώ πιστεύω πως αξίζει αλλά σε μηχάνημα που όντως κλοκάρει αρκετά.. Αλλά στον δικό μου δεν θα δώ και διαφορά παρά μόνο στις θερμοκρασίες αλλά εγώ δεν θα έχω πραγματικό όφελος από την υδρόψυξη..

https://www.aquatuning.de/shopping_cart.php/bkey/8d31fa94ec34ee4020e8c7f09166c780

Nα μια υδροψυκη χαμηλου κοστους αλλα μην περιμενεις να παρεις καλυτερα αποτελεσματα με κατι τετοιο πανω κατω στα ιδια επιπεδα θα εισαι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.