Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το μόνο καλό εδώ είναι ότι αν ψάξεις, ξέρεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι καιρό θα έχει.

πάντα κοιτάω αυτό αλλά το αγαπημένο μου και το πιο γνωστό είναι αυτό που δείχνει πως θα κινηθούν τα σύννεφα.

θυμάμαι στην Αγγλία τον εαυτό με Casio PRG-100 στο χέρι που έχει και βαρόμετρο. Ήξερα 1-2 ώρες πριν αν θα βρέξει ή όχι. Έτσι κέρδιζα στο να μη κουβαλάω ομπρέλα συνέχεια :X:

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι στην Αγγλία τον εαυτό με Casio PRG-100 στο χέρι που έχει και βαρόμετρο. Ήξερα 1-2 ώρες πριν αν θα βρέξει ή όχι. Έτσι κέρδιζα στο να μη κουβαλάω ομπρέλα συνέχεια :X:

αντρικο

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τοσα χρονια με το ευρω, τωρα παρατήρησα πως ειναι γραμμένο στα ελληνικα και αγγλικα πανω στα χαρτονομισματα :D [δηλαδή οχι οπως στα νομισματα ανάλογα τη χωρα]

παμε μωρη πατριδα

Στην εθνική επανέφεραν τα πάνελ με το GRD

οπότε προσεχώς κάτι έρχεται :neo:

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο είναι αυτό που κάθε γκομενίτσα στο facebook πάει και ανεβάζει ένα status του παρακάτω μοτίβου:

θα ταξιδεψω για Χ ημερες στην Υ ..

Χ=Insert days count

Y=Insert Country

Νταφάκ αρ δειζ μπίτσιζ πλάνινγκ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ναιιιιιιιι οντως ... ρωταω μια φιλη μου αλλα δεν μου λεει... μηπως ειναι σαν το προπερσινο αυτο με τα νουμερα παπουτσιων, και περσυ με τα χρωματα?

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.