Jump to content




DJD

Recommended Posts

Με κάθε κίνδυνο να είναι ερώτηση παγίδα, όταν το αφήνω ναι. Επίσης αν το αφήσω πολύ το στεγνώνω, δηλαδή το σκουπίζω. Ένας φίλος μου που είχε αρκετά μακρύ(πολύ όμως) το έκανε και με πιστολάκι γιατί δεν γινόταν αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι παγιδα.Παπά φίλο δεν έχω, για μένα ρωτάω.Γιατί το αφήνω λίγο, πχ σαν αυτόν

6a00e54fb7301c883401543619fd3e970c-800wi

αλλά επειδή είναι κατσαρές, δε στρώνονται, και αυτές που ειναι στο μουστάκι, συγκεκριμενα δεξια και αριστερα απτο στόμα, μπαίνουν μές στο στόμα.

Όχι αλλά έχει ντυθεί παπάς για ένα βίντεο και είχε τεράστια επιτυχία :p

γνωριζόμαστε απο κάπου? :p

Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχετε μούσι, το χτενίζεται?

Να σε ρωτήσω τώρα κάτι, έτσι πληροφοριακά.

Το "έχετε" που είναι σε δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού το έγραψες σωστά με έψιλον. Το "χτενίζεται" που αναφέρετε στα ίδια άτομα (δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού) γιατί το έγραψες με άλφα γιώτα;

Το "χτενίζεται" με άλφα γιώτα, είναι τρίτο πρόσωπο ενικού.

Παράδειγμα: "Εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ.....χτενίζεται."

Link to comment
Share on other sites

ρε @artyom πλάκα μας κάνεις; τι να χτενίσεις από τέτοιο μούσι;

το δικό του δεν ειναι κατσαρό το δικό μου είναι.Σαν ακούρευτο γρασίδι το νιώθω.:sarcastic:

Να σε ρωτήσω τώρα κάτι, έτσι πληροφοριακά.

Το "έχετε" που είναι σε δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού το έγραψες σωστά με έψιλον. Το "χτενίζεται" που αναφέρετε στα ίδια άτομα (δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού) γιατί το έγραψες με άλφα γιώτα;

Το "χτενίζεται" με άλφα γιώτα, είναι τρίτο πρόσωπο ενικού.

Παράδειγμα: "Εδώ ο κόσμος καίγεται και το μ.....χτενίζεται."

^^

Αυτό μαζί με το πέρνω-παιρνώ, είναι κάτι που όσες φορές και να μου το πεις, θα το γράψω έτσι όπως θα μου κατέβει εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.