Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άσχετο: το καλό όταν αλλάζεις δουλειές ή τμήματα είναι οτι δεν σε έχουν συνηθίσει με τα ίδια ρούχα και γλυτώνεις το έξοδο για τα ψώνια κάθε λίγο :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο: το καλό όταν αλλάζεις δουλειές ή τμήματα είναι οτι δεν σε έχουν συνηθίσει με τα ίδια ρούχα και γλυτώνεις το έξοδο για τα ψώνια κάθε λίγο :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ή δουλεύεις με κινέζους and not a single fak was given

Link to comment
Share on other sites

η ωρα ηταν 11 , και ειπα να παω μια βολτα με τα ποδια να ξεποιαστω , περασα απο την στρογυλλη πλατεια του ιλιου (εκει στον σκλαβενιτη) , πιο διπλα εχει ενα Marpinis Cars , ε και τι βλεπω ο ανθρωπος . Google Maps Car , και 2 τυποι το πασπατευαν , δεν εχω ξαναδει απο κοντα αυτο το οχημα . το τσουτσουνι στην οροφη δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο φαινεται στις φωτο

στον γυρισμο μου , 2 στενα κατω απτο σπιτι μου ειδα εναν τυπο να παει να ανοιξει ενα πατζουρι , μετω που με ειδε κινηθηκε προς την πoρτα , εγω κοντοσταθηκα και με ενα βηχαλακι εφυγε , ελπιζω να μην ξαναπροσπαθησει :s εκτος αμα επρεπε να αρχισω να φωναζω κλεφτης κλεφτης

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

η ωρα ηταν 11 , και ειπα να παω μια βολτα με τα ποδια να ξεποιαστω , περασα απο την στρογυλλη πλατεια του ιλιου (εκει στον σκλαβενιτη) , πιο διπλα εχει ενα Marpinis Cars , ε και τι βλεπω ο ανθρωπος . Google Maps Car , και 2 τυποι το πασπατευαν , δεν εχω ξαναδει απο κοντα αυτο το οχημα . το τσουτσουνι στην οροφη δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο φαινεται στις φωτο

στον γυρισμο μου , 2 στενα κατω απτο σπιτι μου ειδα εναν τυπο να παει να ανοιξει ενα πατζουρι , μετω που με ειδε κινηθηκε προς την πoρτα , εγω κοντοσταθηκα και με ενα βηχαλακι εφυγε , ελπιζω να μην ξαναπροσπαθησει :s εκτος αμα επρεπε να αρχισω να φωναζω κλεφτης κλεφτης

Όποιος τη νύχτα περπατεί,

Google cars και κλέφτες θα δεί! :p

Link to comment
Share on other sites

Δε με ενοχλεί το καληνύχτα, οι χαρούμενες καλημέρες πρωί πρωί με τσαντίζουν

Κατι σαν να γυριζει ο καθε κατακαημενος φιτσουλας απο τις διακοπες του στις 15 Ιουλιου και να γυρναει γυρω-γυρω να φωναζει "Αντε, καλο χειμωνα παιδια!" ????

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν θα πάω διακοπές

καλό χειμώνα σε όλους

Και αναρωτιέμαι τι είναι χειρότερο οι καλημέρες ή το παραπάνω κάθε μέρα του καλοκαιριού?Η και τα δύο?

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Κατι σαν να γυριζει ο καθε κατακαημενος φιτσουλας απο τις διακοπες του στις 15 Ιουλιου και να γυρναει γυρω-γυρω να φωναζει "Αντε, καλο χειμωνα παιδια!" ????

Άλλο να στο κάνει μια φορά το χρόνο και άλλο να σου ζαλίζει τα συκώτια 365 μέρες το χρόνο (αργίες included)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.