Jump to content




DJD

Recommended Posts

Η διαιτολόγος μού είπε ότι η πνευματική δουλειά που κάνω δεν καίει. Αλλού, παλιότερα είχα διαβάσει ότι καίει και αρκετά μάλιστα. Τέλος πάντων, δε δίνω σημασία σε αυτό, γιατί με τη διατροφή που κάνω δεν πεινάω (στερούμαι πολλά όμως, αλλά δεν πειράζει, για λίγο είναι κάνω υπομονή) και χάνω.

Ναι οι εξισώσεις για χοντρικά είναι, δεν τις παίρνω τοις μετρητοίς, όπως δε θεωρώ ότι οι επιμέρους μάζες των συστατικών μου είναι ακριβείς. Χοντρικά αυτό που ξέρω είναι ότι το Σεπτέμβρη ξεκίνησα με 33 κιλά λίπος (35%) και τώρα έχω 25 (27%) και 13 κιλά μείον στο βάρος.

-8 κιλά λίπος

-5 κιλά υγρά

-14 πόντοι στην περιφέρεια (στον αφαλό)

είμαι 1.81 και παίζω από 84 έως 88 κιλά ανάλογα την ημέρα, το πόσο έχω σαβουρώσει και πόσες φορές έχω πάει τουαλέτα. η δουλειά μου είναι 100% πνευματική. ανά περιόδους που μπορεί να δουλεύω 8-10 ώρες με το μυαλό στο φουλ (aka H/M μελέτες για οικοδομές) έχω παρατηρήσει ότι πεινάω απίστευτα, τρώω πολύ περισσότερο από συνήθως και το βάρος μου παραμένει σταθερό ή μειώνεται και ελαφρώς. κοινώς για μένα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα η διαιτολόγος σου να είναι λίγο λάθος.

Πως γίνεται η ίδια τηλερόσαση να πιάνει NERIT, Nsports, HD από μια πρίζα κεραίας, αλλά από άλλη (άλλο δωμάτιο) να μην τα πιάνει; Και οι δύο πρίζες καταλήγουν στην ίδια κεραία.

αν μιλάς για πελοπόννησο, έχουν συμβεί διάφορα τρελά από χθες. παλεύαμε επί ώρα με ένα φίλο να βρουμε γιατί δεν παίζει η tv του τα 3 κρατικά. δοκιμάσαμε να την πάμε και σε άλλο σπίτι που δούλευε ΟΚ και πάλι τίποτα. σήμερα αποφάσισε να παίξει νεριτ σπορτσ. μίλησα με έναν φίλο που έχει κατάστημα ηλεκτρικών και πούλησε αρκετές εκατοντάδες αποκωδικοποιητές και μου είπε ότι συνάντησε το ίδιο πρόβλημα σε ορισμένες περιπτώσεις. άρα πιθανώς χρειάζεται να κάνεις λίγο υπομονή...

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

κοινώς για μένα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα η διαιτολόγος σου να είναι λίγο λάθος.

Ευτυχώς η διαιτολόγος δεν είναι δικιά μου. Για αυτό έβαλα τόνο στο "μού". Κέρδισα μια δωρεάν λιπομέτρηση στο γυμναστήριο στον πύργο στην Αλεξάνδρας και ήταν του γυμναστηρίου.

Ο δικός μου διαιτολόγος μια χαρά μου είπε ότι καίω θερμίδες με την πνευματική εργασία (διαβάζω συμβόλαια για μεταβιβάσεις ακινήτων για να ελέγξω τις δηλώσεις στο Κτηματολόγιο).

Καλημέρα!! Σήμερα θα είναι μια πολύ ωραία μέρα!

Στράβωσε πολύ άσχημα, πολύ γρήγορα.......:wall:

Δε σας είχα πει ότι άμα ξαναπώ καλημέρα τόσο πρωί να μου καεί το βίντεο;:p

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου γιατι με λες νικοκ και γενικά ποιο ειναι το πρόβλημα σου για να σε παρατήσω ; Σε ενοχλεί κάτι ; αν ναι μπορείς να απευθυνθείς στην διαχείρηση νομίζω όπως σε όλα τα websites and forums. Go ahead ,να σε ενημερώσουν οι υπευθυνοι τουλάχιστον και να σταματήσουν τα ειρωνικά σχόλια προς το πρόσωπο μου.

σ'ευχαριστώ

-Πανάγος :)

Link to comment
Share on other sites

αν ναι μπορείς να απευθυνθείς στην διαχείρηση νομίζω όπως σε όλα τα websites and forums. Go ahead ,να σε ενημερώσουν οι υπευθυνοι τουλάχιστον και να σταματήσουν τα ειρωνικά σχόλια προς το πρόσωπο μου.

Αυτό το είπες στον νικοκ σου όταν το άλλο account παραπονιόταν που τα thelab members έδιναν καμιά συμβουλή παραπάνω στο γυμναστικο-thread με τις πρωτείνες και τα "σοκολατούχα"? ή άλλα λέμε στους άλλους και άλλα κάνουμε εμείς?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και συ και ο νικοκ κάνετε ίδια ορθογραφία λάθη....

εννοώ οτι ειναι πολύ μεγάλα , θέλω κάτι ποιο φυσιολογικό για άντρα. :)
μπορείς να τα εξηγήσεις λίγο ποιο απλά για εμας που δεν έχουμε πάει πανεπιστίμιο ?
Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου γιατι με λες νικοκ και γενικά ποιο ειναι το πρόβλημα σου για να σε παρατήσω ; Σε ενοχλεί κάτι ; αν ναι μπορείς να απευθυνθείς στην διαχείρηση νομίζω όπως σε όλα τα websites and forums. Go ahead ,να σε ενημερώσουν οι υπευθυνοι τουλάχιστον και να σταματήσουν τα ειρωνικά σχόλια προς το πρόσωπο μου.

σ'ευχαριστώ

-Πανάγος :)

καλησπέρες σύντεκνοι

ιντα κάνετε μωρέ :triniti:

USGBViw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες .Είχα να μπω χρόνια στο the Lab .πιο πολύ μπαίνω στο insomnia.αλλά μιας και μας είπε ο nicoc89 οτι έφαγε 1 χρόνο ban απο δω χαχαχαχαχ 1 χρόνο LOL είπα να μπω και εδω δω να δω τι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες .Είχα να μπω χρόνια στο the Lab .πιο πολύ μπαίνω στο insomnia.αλλά μιας και μας είπε ο nicoc89 οτι έφαγε 1 χρόνο ban απο δω χαχαχαχαχ 1 χρόνο LOL είπα να μπω και εδω δω να δω τι γίνεται

Ποσα περιπου ειχες να μπεις; 2-3;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.