Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

3609006_700b.jpg
μη σου πω ότι καμιά φορά το κάνω και τώρα στα 30... και λέω "τι κάνω ο ..." :p
Οι σατανικοί όμως βάζουν κάτι πλακάκια, που η απόσταση μεταξύ των γραμμών είναι πολύ μικρή για ένα βήμα και πολύ μεγάλη για δύο βήματα. Και στο τέλος καταληγείς να περπατάς λες και είσαι στο Ministry of Silly Walks.
Ανετα!

Thelab.gr, επειδη τα μεγαλα παιδια δεν σταματουν να παιζουν ποτε..

Όταν πριν αρκετά χρόνια, είχα δώσει γιατρούς για τη σχολή Ικάρων, ήταν ερώτηση στα ψυχολογικά. Απάντησα ναι, αλλά δεν ξέρω αν ήταν καλό ή κακό... :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Όταν πριν αρκετά χρόνια, είχα δώσει γιατρούς για τη σχολή Ικάρων, ήταν ερώτηση στα ψυχολογικά. Απάντησα ναι, αλλά δεν ξέρω αν ήταν καλό ή κακό... :wassat:

εγώ πάντως δεν το νομίζω και καλό :baby: δες και την ηθοποιάρα παρακάτω στο As good as it gets...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jxF2vHSEsAU]As Good As It Gets - Melvin Walking to Restaurant - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

3609006_700b.jpg
Όταν πριν αρκετά χρόνια, είχα δώσει γιατρούς για τη σχολή Ικάρων, ήταν ερώτηση στα ψυχολογικά. Απάντησα ναι, αλλά δεν ξέρω αν ήταν καλό ή κακό... :wassat:

Φυσικά και δεν είναι.

Ενδείξεις ψυχαναγκασμού είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είναι.

Ενδείξεις ψυχαναγκασμού είναι αυτά.

lol... Λέγεται "σπάω πλάκα" - "κάνω ό,τι μου κατέβει" - "γελάω με τις φάτσες των υπόλοιπων όταν το κάνω".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.