Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Υπάρχει μια πειραματική προσέγγιση της κίνησης των ματιών τα πρώτα 2 δευτερόλεπτα που κοιτάς μια εικόνα (see wiki)... Βάση κάποιων μελετών που έγιναν στην Γερμανία το pattern που ακολουθεί το μάτι είναι αυτό...:

800px-Vision_2_secondes.jpg

FAIL...

Παρακάτω είναι φαίνεται το βλέμμα για τα πρώτα 2 λεπτά...:

attachment.php?attachmentid=50106&stc=1&d=1337090680

post-5249-1416076187,0019_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bdcpLP_eYMo]Human Car Sounds Guy - Australia's Got Talent - YouTube[/ame]

Ο τυπος απλα δεν παιζεται! EPIC FAIL μια κοπελα στο κοινο που σχεδον πνιγεται απο τα γελια :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Μια μέρα κάνοντας βόλτα ένας τύπος περνάει έξω από ένα μαγαζί με ζώα και πτηνά. Στην πόρτα ήταν ένας παπαγάλος ο οποίος μόλις τον βλέπει του λέει: .

"Γεια σου μα***α".

Ο τύπος μένει κάγκελο, αλλά σκέφτεται ότι έτσι λέει ο παπαγάλος σε όσους βλέπει.

Περνάει την επομένη και πάλι τα ίδια. Σκέφτεται "Θα περάσω μετά από άλλον να δώ τι θα πεί".

Οντως περνάει μετά από κάποιον άλλο περαστικό. "Γειά σου Κώστα" λέει ο παπαγάλος αλλά μόλις περνάει αυτός, "Γειά σου μα***α".

Αλλάζει δρόμο και ξαναπερνάει μετά από καιρό. Με το που τον βλέπει ο παπαγάλος: "Σε χάσαμε, που ήσουνα μα***α". Εξοργισμένος μπαίνει στο μαγαζί και παίρνει τον παπαγάλο.

Τον βάζει σε ένα σάκκο και πηγαίνει σε μια ερημική τοποθεσία όπου αρχίζει να βαράει αλύπητα το σάκκο κάτω.

Μετά από ώρα ανοίγει το σάκκο να δεί τι εγίνε. Ο παπαγάλος βγαίνει από το σάκκο τινάζει τα φτερά και λέει έκπληκτος:

"Πω, πω σεισμός!!!!!! Και γλιτώσαμε μόνο εγώ και ο μα***ας

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάει το παιδί τον πατέρα του, τι σημαίνει η λέξη φουστης

Ο πατέρας του αφού το σκέφτεται για λίγο του απαντάει:

- "Θυμάσαι που για αρκετό, όταν ήσουν πιο μικρός έλειπα από το σπίτι;

Ε λοιπόν ήμουν σε ένα μέρος που το λένε φυλακή ... Εκεί δεν υπήρχαν γυναίκες,

και κάποιοι έπρεπε να κάνουν τις γυναίκες ...

Εγώ λοιπόν ήμουν στο ίδιο κελί με έναν άλλο κύριο,

και κάποιος έπρεπε από τους δύο να κάνει την γυναίκα.

Αποφασίσαμε λοιπόν να παίξουμε κορώνα - γράμματα για το ποιός από τους δύο

θα έκανε την γυναίκα την πρώτη βδομάδα. Ετυχε λοιπόν στον μπαμπά,

και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα για μία βδομάδα ...

Την δεύτερη εβδομάδα όμως, ήταν η σειρα του άλλου να κάνει την γυναίκα, αλλά αυτός δεν δέχτηκε να την κάνει...

Ε, αυτός είναι ο φουστης!!!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.