Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Θυμήθηκα την κλασική φράση "Είσαι μ%$&%&* και φαίνεσαι". Δεν ξέρω, έτσι απλά μου ήρθε. Τυχαία.

Το photoshop διαλέγει την δεύτερη pic για δημιουργικές επιτυχίες

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Np7F-OMrDAA]Basile I Had Fish2 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LQ_5YPxxW_4]Peace with Yiayia & Greek Coffee - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=57uH0lYIVe0]Basile - Greek Religion and Holidays - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

fair enouph, διάβασα καλύτερα και τι έλεγε η εικόνα..

Έλεος με τους μουρλούς
που φτιάχνουν ότι να 'ναι εικόνες..
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζουμε αν είναι πραγματικός ο παρακάτω διάλογος ή όχι! Το μόνο σίγουρο είναι ότι σαρώνει σήμερα στο Facebook και αποκαλύπτει τα... λεφτά αισθήματα της κυρίας!

Facebook: Ο διάλογος της Νίκης με έναν επιχειρηματία φιστικιών!

Δεν χρειάζονται πολλά λόγια.

Διαβάστε και θα καταλάβετε αμέσως:

«- Αυτή: geia sou apostoli kai efharisto gia to accept! wow oreo profile. ime h nikh meno voula kai eimai apofitos deree sto marketing! asxholise me epihiriseis?

- Εγώ: Welcome Νίκη, σε ευχαριστώ. Ναι οι επιχειρήσεις είναι το πάθος μου. Εσύ;

- Αυτή: paratirisa osa les fantazomai oti tha nai kai i doulia soy entiposiaki! gia mena i doulia tou antra einai poli simantiki gia tin epafi mou mazi tou! gia pes mou ti kaneis prota and we take it from there ;)

- Εγώ: Πουλάω φυστίκια σε γήπεδα. Πολύ καλή επιχείρηση, απίστευτη ανάπτυξη. Εσυ;

- Αυτή: ti ennoeis poulas fistikia? exeis viomihania me fistikia? exeis polla katastimata?

- Εγω: Οχι. Εχω ένα καροτσάκι στην Καλογρέζα και πουλάω φυστίκια σε κόσμο. Τώρα σκέφτομαι να βάλω και πασατέμπο να αναπτυχθώ. Ισως μπορείς να με βοηθήσεις αφού έχεις σπουδάσει marketing. Εσυ τι κάνεις;

(εδώ προκύπτει unfriend και block μαζι! πάει η Νίκη!)

Θέλω την γνώμη σας τώρα είναι σοβαρό το θέμα!! Ερώτηση:

ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΣΑΤΕΜΠΟ ΛΕΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ;»

Link to comment
Share on other sites

Αφού μας παρακινήσατε να ασχοληθούμε με τον κ. "Επιστήμονα, ΤΤ-Γ", παραθέτω σύνδεσμο στην πιο διασκεδαστική σελίδα του ιστολογίου του (εκτός από ανορθοργραφίες, βρίθει και από επιστημοσύνη :drool:):

Γεώργιος Σπυρίδωνος Αντωνιάδης Επίσημη Ιστοσελίδα: Ανθρώπινη κλωνοποίηση

Μέσα σε 299 λέξεις! Παρεμπιπτόντως, αγαπημένη μου λέξη το "επιδυνώνει". :suicide:

δίδιμο αδερφό ... ένα δίδιμο

ο κοινοποιημένος δίδυμος

θα ήταν ικανός χειρίζετε

σε διδίμους

Η κλονοποίηση

Δεν επιδυνώνει το πρόβλημα του υπερπλυθησμού

Τα κλονοποιημένα παιδιά

Η κλονοποίηση

Α, και στο LinkedIn μας ενημερώνει περήφανα ότι από το 2002 κάνει ταυτόχρονα 2 μεταπτυχιακά στο ΑΠΘ που μάλλον θα τα έχει ολοκληρώσει το 2013. Και εις ανώτερα το παλληκάρι.

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζουμε αν είναι πραγματικός ο παρακάτω διάλογος ή όχι! Το μόνο σίγουρο είναι ότι σαρώνει σήμερα στο Facebook και αποκαλύπτει τα... λεφτά αισθήματα της κυρίας!

Επειδή ο κος που έκανε το διάλογο είναι φίλος και αρκετά επιτυχημένος επιχειρηματίας που ασχολείται με υψηλή τεχνολογία και έχει επαφές με Καλιφόρνια, όπως επίσης και αρκετά εμφανίσιμος, γνωρίζω ότι τέτοια περιστατικά έχει αρκετά, συνήθως από χαζογκόμενες που του την πέφτουν για τα λεφτά του...

Μας το είπε λοιπόν, όπου και μας είχε στείλει με email screenshot του mailbox που έγινε η κουβέντα... Είναι γενικά και αρκετά σοβαρός για να στήσει τέτοιο σκηνικό.

Οπότε, απαντώντας στο αν ο διάλογος είναι αληθινός, ναι είναι 100%.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.