Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

- Είχα έναν φίλο που έπαιζε μπάλα στην Εθνική.

- Έλα ρε! Και τι έγινε;

- Τον πάτησε νταλίκα.

Κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Δεν μπορω αλλο δεν ξερω γιατιιιιιι.......

ααααααααααα:jump1::clap::wall::crazy_pilot::woot:

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κανένα άλλο video από Ricky Gervais ?

Τα πάντα. Από το hosting των διαφόρων events, τα standups του, το αγγλικό The Office, το An idiot abroad, ταπάνταόλα. Μέχρι και οι συνεντεύξεις του έχουν γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Για μια στιγμή νόμιζα ότι ήταν δουλειά του [MENTION=400]astrolabos[/MENTION].

If you know what i mean.

:hehe:

Στην αρχή είπα... Άντε ρε το παιδί που το κοροϊδεύετε, και έκανα αυτό...

attachment.php?attachmentid=51553&stc=1&d=1343827697

...αλλα μετά θυμήθηκα κάτι κάρτες στο καλωσόρισμα όταν είχα μπει στο thelab, και είπα "Bring him to his knees and make him cry!"

attachment.php?attachmentid=51554&stc=1&d=1343827697

(btw the original is this)

49944d1336327897-official-fagitothread-foodlab-img_20120506_210736.jpg

post-10229-1416076447,2845_thumb.jpg

post-10229-1416076447,8009_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

...αλλα μετά θυμήθηκα κάτι κάρτες στο καλωσόρισμα όταν είχα μπει στο thelab, και είπα "Bring him to his knees and make him cry!"

attachment.php?attachmentid=51554&stc=1&d=1343827697

Έπρεπε στο κάτω μέρος της φώτος να βάλεις σαν disclaimer το πρόσωπό σου από την τελευταία pic που ανέβασες τον lab για να τον κάνεις να ιδρώσει παντού.

Link to comment
Share on other sites

είμαι περίεργος να δω τι θα μου πει μετά από αυτό :p

Κολλητός 23 χρόνια, μια εποχή παλιότερα μου έστελνε photos από γκόμενες που έχει μαμήσει.

Τα επόμενα χρόνια που βγήκαν facebook, tineye κ.τ.λ. και το Stalker Prοficiency μου ανέβηκε

over 9.000 ανακάλυψα πως η μία ήταν η Cristina Scabbia, η άλλη ήταν μια γιαπωνεζούλα

blogger, η άλλη τραγουδίστρια από Ρουμανία και η παράλλη μοντέλο από Suicide Girls. Δε

μίλησα ποτέ, παρά μόνο μια φορά που αναπολούσε παλιά του μαμήσια του πέταξα ένα:

"Καλά μαμιόταν η Cristina Scabbia!?!" (την γνώριζε btw, και αυτός ακούει Lacuna Coil)

Γύρισε με το κλασσικό σαλονικιότικο μπουγατσο-σοβαρό ύφος και με είπε το επίσης κλασσικό:

"Καλά, χαζός είσαι ρε μ@λλλ@κ@? Η τάδε είναι και τη photo την τράβηξα εγώ στο σπίτι της"

tumblr_m7xkfa5FSL1ro5utno2_500.png

btw και ο δικός μου κολλητός είναι Χαλκιδική στο 2ο πόδι. Πόρτο Καρράς

για την ακρίβεια. Ελπίζω να μην έχουμε τον ίδιο κολλητό. xa0x0ax0ax0ax

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.