Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Οι δικαστές αστυνομικοί και media, υπηρετούν όπως πάντα το σύστημα.

Το internet όμως ενώ θα περίμενες να το χτυπάει, ρίχνει άσφαιρα στο γάμο του καραγκιόζη.

Γιατί δεν φταίει ο συχωρεμένος για τα εκδοτικά συμφέροντα που τον έκαναν "της μόδας" για να κονομήσουν τρελά!!

Δε νομίζω, το internet μια χαρά χτυπάει αν ξέρεις που να διαβάσεις. Απλά το τόσο γίνεται τόοοοοοοσο πολύ γρήγορα πλέον. Ο συγχωρεμένος έγινε της μόδας για τις ασυναρτησίες που έλεγε, το internet τα έδειξε αυτά και μετά τα υπόλοιπα media βρήκαν ευκαιρία. Δεν είναι και τίποτα καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω, το internet μια χαρά χτυπάει αν ξέρεις που να διαβάσεις. Απλά το τόσο γίνεται τόοοοοοοσο πολύ γρήγορα πλέον. Ο συγχωρεμένος έγινε της μόδας για τις ασυναρτησίες που έλεγε, το internet τα έδειξε αυτά και μετά τα υπόλοιπα media βρήκαν ευκαιρία. Δεν είναι και τίποτα καινούριο.

Είναι αδύνατο να έγινε τώρα της μόδας για αυτά που έγραφε αφού ακόμα και αν έγραφε μέχρι την τελευταία στιγμή, πέθανε το 1994.

Όπως καταλαβαίνεις κάποιος μας τον διαφήμισε

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω, το internet μια χαρά χτυπάει αν ξέρεις που να διαβάσεις. Απλά το τόσο γίνεται τόοοοοοοσο πολύ γρήγορα πλέον. Ο συγχωρεμένος έγινε της μόδας για τις ασυναρτησίες που έλεγε, το internet τα έδειξε αυτά και μετά τα υπόλοιπα media βρήκαν ευκαιρία. Δεν είναι και τίποτα καινούριο.

Όλοι πιστεύουν ότι ξέρουν που να διαβάσουν, ασχέτως το τι και το που το διαβάζουν. Και δεν γίνεται της μόδας ο καθένας που λέει ασυναρτησίες. Συνήθως μόδα γίνεται το άτομο που θα δώσει την δυνατότητα σε αυτούς που το χλευάζουν να γίνουν από μηδενικά νούμερα (κλεμμένο για την TV αυτό, αλλά και το internet σε έναν βαθμό TV έχει καταντήσει).

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου επιτυμβια πλακα , γραμμενη με comic sans :p

Μπορώ να σκεφτώ αρκετές που δε θα ταίριαζαν σε αυτήν την περίπτωση. Είμαι ένας από αυτούς που δεν καταλαβαίνουν γιατί έχει φάει τόσο λάσπη αυτό το font, ενώ κυκλοφορούν άλλα που είναι άχρηστα-χωρίς νόημα για μεγαλύτερο ποσοστό πληθυσμού.

post-10464-1416076683,4723_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Stolis
Link to comment
Share on other sites

Το καινούριο trend

g1349867160499431205.jpg

Βέβαια κανείς δεν ξέρει αν λένε αλήθειες είτε ψέμματα. Γιατί και η μετοχή της Τράπεζας της Ανατολής υπάρχει αλλά η αξία της μηδενίστικε έτσι επειδή το είπαν τα ανώτερα στελέχη. Οι μισοί οικονομολόγοι λένε ισχύει οι άλλοι μισοί όχι.

Και πάλι κανείς δεν έχει πεί αποδείξτε μας οτι υπάρχουν τα χρήματα για να κάτσουμε να συζητήσουμε. Αντί αυτού κανείς δεν ασχολείται, γιατί; Εσένα αν σου λέγανε έχω τρόπο αν σε σώσω δε θα το συζήταγες είτε θα έβαζες παρωπίδες και θα όδευες για την σφαγή σου;

Link to comment
Share on other sites

Η Μέρκελ χάρισε το σακάκι της στον Σαμαρά!

"Λίγο πριν οι δύο ηγέτες χωρίσουν, την ώρα του συγκινητικού αποχαιρετισμού, η Άγκελα, έβγαλε το λαχανί σακάκι που τόσο αγαπούσε και το έδωσε στην αγκαλιά του Έλληνα πρωθυπουργού. Βάζοντας μάλιστα στην τσέπη, μερικά χαρτονομίσματα των 100 ευρώ σαν μικρό δώρο για τη φιλοξενία. «Τίποτα πονηρό» όπως του είπε. Απλώς για να βγάλει τον Ευρυπίδη Στυλιανίδη και τα άλλα παιδιά για φαγητό»"

samerkel-thumb-large.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.