Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Συμφωνώ! Να απαγορέψουμε και τις πολιτικές γελοιογραφίες! Έξω ο ΚΥΡ από τα ανέκδοτα! Τζους!

Το πρόβλημα είναι η πολιτική συζήτηση, επειδή αντί να αντιμετωπίζει την κατήφεια όσων έρχονται εδώ για να γελάσουν λιγάκι, την επιδεινώνει. Νομίζω η σάτιρα είναι εντάξει. Γουάτ ντου γιου θινκ;

Link to comment
Share on other sites

Α εδώ δεν έχει thread-ban?:daisy:

Για thread-ban δεν ξέρω, αλλά κάρτα για υπόδειξη σε admin/mod ψήνεται... Έχουμε πει 100 φορές αν δεν σας αρέσει κάτι κάνετε REPORT. Γκρίνια και εξυπνάδες δεν περνάνε!

Link to comment
Share on other sites

935467_589202894433108_1481435419_n.jpg

Τι μαργαριτάρι σελίδα είναι αυτή?

Linux = negative.

haching = positive.

murder = positive.

communism = positive (ήμουν σίγουρος οτι θα είχε το αντίθετο)

Για thread-ban δεν ξέρω, αλλά κάρτα για υπόδειξη σε admin/mod ψήνεται... Έχουμε πει 100 φορές αν δεν σας αρέσει κάτι κάνετε REPORT. Γκρίνια και εξυπνάδες δεν περνάνε!

Ούτε γκρινιάζω, ούτε πουλάω εξυπνάδες, ούτε δεν μου άρεσε (το αντίθετο μάλιστα).

Απλά βρίσκω άδικο να τρώμε ban από τα ανέκδοτα, για τον ίδιο λόγο, ανάλογα με το αν βρίσκετε προσβλητικό το περιεχόμενο.

Η πάντα ή ποτέ νομίζω είναι ποιο σωστό.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ούτε γκρινιάζω, ούτε πουλάω εξυπνάδες, ούτε δεν μου άρεσε (το αντίθετο μάλιστα).

Απλά βρίσκω άδικο να τρώμε ban από τα ανέκδοτα, για τον ίδιο λόγο, ανάλογα με το αν βρίσκετε προσβλητικό το περιεχόμενο.

Η πάντα ή ποτέ νομίζω είναι ποιο σωστό.

Αν δεν γκρινιάζεις, γιατί δεν έκανες report? Ή γιατί δεν έστειλες pm σε κάποιον από εμάς?

Δεν νομίζω ότι είναι σωστό να απαγορεύσουμε τα πάντα. Όπως επίσης δεν είναι σωστό να επιτρέπουμε και τα πάντα. Υπάρχει ένα όριο, δεν χρειάζεται να είμαστε των άκρων. Οποιοδήποτε παλιό μέλος που συμμετέχει ενεργά, μπορεί να καταλάβει από μόνος του πότε ξεπερνάει το όριο. Οποιοσδήποτε καινούριος είναι λίγο πιο προσεκτικός μέχρι να εγκλιματιστεί. Μεγάλα παιδιά είμαστε... Δεν νομίζω ότι σαν ΔΟ έχουμε ζητήσει ποτέ κάτι παράλογο.

Τέλος να διευκρινίσω ότι δεν κρινόμαστε για μεμονωμένες συμπεριφορές μας, αλλά συνολικά. Δηλαδή αλλιώς θα κρίνω κάποιον που ξεπέρασε μια φορά λίγο το όριο, και αλλιώς κάποιον που έχει φάει 10 κάρτες και μυαλό δεν έβαλε.

ΥΓ: Παρακαλώ να κλείσει εδώ η παρένθεση. Αν θες να συνεχίσουμε την συζήτηση, σε παρακαλώ όχι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Το'χω αυτο να απαντάω σε μηνύματα που εγιναν πριν μέρες εως χρόνια..:p

Τα toyota που κατασκευάστικαν καπου το 2009 μεχρι 2011 (δεν θυμάμαι ακριβως χρονολογίες) βγήκαν προβληματικά με το ηλεκτρόγκαζο και η toyota θα πλειρώσει συνολικά 1,6 δις σε πελάτες της για αποζημείωση σε αυτους που ειχαν ατυχημα και εχει κανει ανάκληση οχημάτων για να διορθωθεί το λάθος.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Η συχνότητα των posts, που εμμέσως είναι και πολιτικά μηνύματα, από ένα και μόνο άτομο, χτυπάει πολύ ποιο άσχημα από ένα ποστ από κάποιο άτομο στο άσχετο.

Κάνε αυτό που κάνει ο [MENTION=23]DJD[/MENTION] όταν θέλει να υπενθυμίσει την... αγάπη του για την θρησκεία και την άποψή του για το IQ κάποιων μελών του lab. Μάζευε επί 1-2 μήνες υλικό και πόσταρέ τα πακέτο σε ένα super duper zuper ultimate post. Δεν νομίζω να ενοχληθεί κανείς, άσε που σε ένα σύνολο 10-15 εικόνων/ανεκδότων όλο και κάτι θα είναι πραγματικά καλό.

Link to comment
Share on other sites

Χθεσινή αγγελία από Χρυσή Ευκαιρία... :tomato:

ΚΟΠΈΛΛΕΣ Ελληνίδες και αλλοδαπές, με όμορφο και προκλητικό σώμα που δεν έχουν πρόβλημα να το δείξουν (οι ντροπαλές αποκλείονται) για αισθησιακό videochat ενηλίκων. Δουλέψτε μέσα από την ασφάλεια του σπιτιού σας, μόνη σας, με τον φίλο ή τις φίλες σας, με πλήρη εχεμύθεια, κλειδώνοντας την πρόσβαση από Ελλάδα, διαλέγοντας εσείς τις ώρες που θέλετε, δείχνοντας μόνον την ομορφιά και την σεξουαλικότητά σας στην κάμερα του κομπιούτερ σας και μέσα από αυτήν σε χιλιάδες εύπορους αμερικανούς, αυστραλούς και ασιάτες κυρίους, κατόχους παχουλών πιστωτικών καρτών και πληρωθείτε ανά λεπτό της ώρας, κερδίζοντας έως και εκατό ευρώ την ημέρα, διεθνή προβολή, ακόμα και προτάσεις γάμου, ζήστε την ζωή σας όπως σας αξίζει, διασκεδάστε όπου θέλετε, ταξιδέψτε, αγοράστε τα ακριβότερα, χωρίς να σας απασχολεί η οικονομική κρίση, αυτήν αφήστε την για τις άσχημες και τις ντροπαλές. το δικό σας πορτοφόλι θα είναι πάντα γεμάτο. περιορισμένες θέσεις, στείλτε όνομα, τηλέφωνο επικοινωνίας και κατάλληλες φωτογραφίες (προσώπου και σώματος) στο email ...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.