Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Σεντονι

-Πόσα κιλά ******* είσαι;

-Καθαρό βάρος ή με την περικεφαλαία

Μου λέει η γκόμενα:

-Θέλω να με κάνεις να ουρλιάξω μόνο με το ένα σου δάχτυλο.

-Και συ τι έκανες?

-Της το κάρφωσα στο μάτι.

Έχεις 10 λεπτά?

-Για εσένα όλη μου την ζωή!

-Eεε, τσίχλα θέλω να πάρω...

Ήταν ένας πόντιος στο ασανσέρ με μια γυναικάρα θεά με φοβερό ντεκολτέ.

Σε κάποια στιγμή, η τύπισσα τα πετάει έξω και του λέει: "Φίλα τα!"

Γυρίζει λοιπόν πλάτη ο πόντιος και αρχίζει: "5, 10, 15, 20, 25..."

- Γιατί δεν ψωνίζεις από μένα ψάρια ρε μ@λάκα;

-Καταρχάς δε μου αρέσει ο τόνος σου... (EPIC!!!)

-Έχεις 100 ευρώ;

-Δεν έχω πάνω μου!

-Στο σπίτι;

-Όλοι καλά!

Στο περίπτερο:

Προφυλακτικά έχετε;

Δυστυχώς όχι..

αλώς, καληνύχτα..

Καληνύχτα, να σας ζήσει!

-Ποιο είναι το αντίθετο του γέλιου;

-Το σεξ...

-Το σεξ;;; Γιατί;

-Το γέλιο είναι χα χα χα... Το σεξ είναι αχ αχ αχ αχ

Αυτό που σε ρωτάει ο γιατρός "Που πονάς;"

και μετά πιέζει ακριβώς εκεί.

Ύπουλο καθίκι...!!

Λόξυγγας......Με Σκέφτεται.

Φτέρνισμα....Με Σκέφτεται.

Στραβά Αναμμένο Τσιγάρο......Με Σκέφτεται.

Κλειστό Φιστίκι Αιγίνης..........Eδώ Σε Θέλω Μάγκα Μου...!!

Καλησπέρα σε κοιτάω ώρα και πραγματικά μου αρέσεις, θα ήθελα να σε

κεράσω ένα ποτό, τι πίνεις?

-Κάτι

-Μπράβο, ωραία απάντηση! Έρχομαι εδώ, σε προσεγγίζω φιλικά και

πολιτισμένα σαν κύριος και εσύ μου απαντάς λες και είσαι 12 χρονών!

Για αυτό έχετε μείνει όλες αγάμητες και μετά σας φταίνε οι άντρες.

Ε λοιπόν αν θέλεις να ξέρεις είσαι καραμπάζο άλλα έχω πιεί αρκετά

και είσαι η μόνη διαθέσιμη, αλλιώς δεν θα σου έριχνα ούτε δεύτερη ματιά.

Αι sιχτιρ έκτρωμα.

- Cutty Shark εννοούσα ηλίθιε!

- Μπαμπά ... ήθελες αγόρι ή κορίτσι ;;

- Να περάσω καλά ήθελα ......

Δηλαδή υπάρχουν άνθρωποι που πάνε και τρέχουν ;

Έτσι απλά ;;;

Xωρίς να τους κυνηγάνε ;;

Πάλι χώμα έβρεξε προχθές ....

Τελικά δεν μας ψεκάζουν ... μας θάβουν σιγά σιγά ....

Του έφαγα το παγωτό κι ακόμα κλαίει ...

Τι ανώριμα αυτά τα 3χρονα ρε φίλε ....

- Στα πουλιά μιλάωωω και στα δέντρα τραγουδάωωωω

- Αλκίνοος σωστά ;;;

- Oχι ... LSD

- Σου μοιάζω για ******* ;;;

- Πες το ντε και σπάω το κεφάλι μου να δω τι μου θυμίζεις τόση ώρα ....

Ρεεε ποιος Τζακ Νόρις και ιστορίες ..............

Ο Μπομπ ο σφουγγαράκης ψήνει μπιφτέκια στο βυθό ...................

Όχι ότι κάνει θόρυβο το πλυντήριό μου .....

Απλά όταν αρχίζει το στύψιμο, βγαίνω στο μπαλκόνι και φωνάζω "από τη Βαγδάτη για το Mega, Πάνος Σόμπολος"....

Η μόνη περίπτωση να πας σε δουλειά και να βρεις χαμογελαστούς και χαλαρούς συνεργάτες

είναι να δουλεύεις σε φυτεία χασισιού.....

Να ρωτήσω, μια που είπε ο Σαμαράς ότι θα ξαναβάλει την Ελλάδα στον παγκόσμιο χάρτη,

θέλετε να μπούμε δίπλα στις Μαλδίβες που δεν έχω πάει ;

Ωχ Θεέ μου δώσε μου δύναμη .....

Ή μια πίτα γύρο απ' όλα χωρίς κρεμμύδι ........

Ή μια κρέπα σοκολάτα .........

Στην Ελλάδα νιώθεις σαν ταμπόν.

Ζεις στο ωραιότερο μέρος του κόσμου, την χειρότερη περίοδο.

Ζητείται μάστορας να μου φτιάξει ............... τη μέρα !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Ανθρώπινη Ιστορία εν συντομία...

1. Η γυναίκα δεν θέλει πλέον να ζει στα δέντρα. Και κλαίει . Ο άνδρας ανακαλύπτει την σπηλιά.

2. Το σπήλαιο είναι κρύο. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας ανακαλύπτει την φωτιά.

3. Τα παιδιά ουρλιάζουν από την πείνα. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας ανακαλύπτει το τσεκούρι, την τοξοβολία και το ρόπαλο και πάει για κυνήγι.

4. Από το πολύ κρέας τα παιδιά αρρωσταίνουν από σκορβούτο μπερι - μπερι. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας ανακαλύπτει τη γεωργία.

5. Επειδή το να σκοτώνεις μαμούθ είναι χρονοβόρο , ο άνδρας είναι αναγκασμένος να λείπει από το σπίτι πάρα πολύ. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας αρχίζει να εκτρέφει κατοικίδια ζώα: αγελάδες, πρόβατα, χοίρους, κοτόπουλα, κλπ.

6. Η γυναίκα κουράστηκε να τρώει μπριζόλες με αρακά πάνω σε μεγάλα φύλλα δένδρων. Και κλαίει. Ο άνδρας ανακαλύπτει την αγγειοπλαστική.

7. Στο σπήλαιο κάνει ρεύμα και έχει υγρασία και κρυώνουν τα παιδιά. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνθρωπος χτίζει μια καλύβα και στη συνέχεια ένα σπίτι από ξύλο και πέτρα.

8. Τον χειμώνα κάνει πολύ κρύο. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας ανακαλύπτει πώς να επεξεργαστεί το δέρμα και την γούνα των νεκρών ζώων και φτιάχνει με αυτά ρούχα .

9. Τα ρούχα από δέρμα και γούνα μυρίζουν . Η γυναίκα κλαίει. Ο άνθρωπος ανακαλύπτει τα μάλλινα ρούχα (το οποία είναι τραχιά και η γυναίκα κλαίει) , τα ρούχα από χορταρένιες ίνες (τα οποία είναι σκληρά - Αυτή αναστενάζει) και, τέλος, τα μεταξωτά ρούχα (τα οποία είναι ικανοποιητικά - η γυναίκα χαμόγελα ).

Αργότερα, ο άνδρας λύνει και το πρόβλημα της μυρωδιάς στα δερμάτινα και γούνινα ρούχα.

10. Διάφορα ασήμαντα πράγματα, όπως η προστασία των κοπαδιών των ζώων και η εξάλειψη των πιθανών αρπακτικών κρατάει τον άνδρα μακριά από το σπίτι. Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας εξημερώνει το σκυλί και τη γάτα.

11. Αργότερα διαπιστώνει ότι μοιάζει πολύ με τις άλλες γυναίκες . Η γυναίκα κλαίει. Ο άνδρας εφευρίσκει το μακιγιάζ και τα κοσμήματα.

12. Η γυναίκα μένει στο σπίτι πολλές ώρες και βαριέται και θέλει να διευρύνει τον ορίζοντα της. Και φυσικά, αρχίζει να κλαίει. Ο άνδρας εφευρίσκει τον τροχό, εξημερώνει το άλογο και εφευρίσκει την βάρκα επειδή η γυναίκα είναι εύθραυστη και κουράζεται γρήγορα. Και εκτός από αυτό κανένας δεν θέλει να την ακούει να κλαίει ...

Με τα χρόνια ...

Η γυναίκα αισθάνεται την ανάγκη να "δραπετεύσει" από την καθημερινή ζωή. Δεν έχει χρόνο, και χρήμα για να διάθεση για ταξίδια στο εξωτερικό, με τις φίλες της βαριέται , στην τηλεόραση δεν υπάρχει τίποτα να δει, εκτός από το δελτίο καιρού . Και το βασικό , ως συνήθως, ο άνδρας λείπει συνέχεια από το σπίτι και δεν μπορεί να την καταλάβει .

Η γυναίκα θα επιθυμούσε πολυυυυύ, να μπορεί να γράψει - να πει κάτι για τα οποία θα δεχόταν φιλοφρονήσεις από ξένους , να διατηρεί την ανωνυμία της και να έχει τα πάντα υπό έλεγχο. Γι αυτό . για μια ακόμη φορά , έχω χάσει τον λογαριασμό , η γυναίκα αρχίζει να κλαίει. Ο άνδρας εφευρίσκει το FACEBOOK ΚΑΙ TA BLOGS .

Ηθικό δίδαγμα: Όταν οι γυναίκες κλαίνε, η ανθρωπότητα εξελίσσεται.

Link to comment
Share on other sites

Ο εξεταστής πήγε να διορθώσει μαθηματικά και βρέθηκε να διαβάζει... μαντινάδα.

"Την καρδιά μου την κατέστρεψες, την έκανες οκτάγωνο και μοιάζει πλέον ο έρωτας με ρίζα στο τετράγωνο.

Θα κάνω τον αγράμματο για να 'ρθεις να με ψάξεις, να κάνουμε ιδιαίτερα σωστά να με διδάξεις.

Αγαπητέ μου εξεταστή, σαν το γραπτό διορθώσεις, θέλω να μην τσιγκουνευτείς κανα βαθμό να δώσεις.

Γυναίκα ίσον προβλήματα, προβλήματα ίσον ασκήσεις και αυτά δια δύο τα 'βαλα και βγήκαν συναρτήσεις.

Πολύπλοκα τα κλάσματα, τα θεωρώ απάτη, με σένα θα κάνω χιαστί μονάχα στο κρεβάτι.

Με αυτά που φέτος βάλανε στην ίδια τάξη μένω και που θα τα κάνω εφαρμογή ακόμα περιμένω.

Γεωμετρία με έκανες να μάθω ομορφιά μου, μόνο που αντί για τρίγωνα εγώ έχω την καρδιά μου.

Τον κύκλο μου ζητήσανε να σχηματίσω σπίτι και φώναξα το γέρο μου που έχει διαβήτη."

Πανελλήνιες: Έδωσε γραπτό με μαντινάδα - Μοιάζει πλέον ο έρωτας με ρίζα στο τετράγωνο - NEWS247

Link to comment
Share on other sites

pfff

Είτε Elder Wand και αρχίζω τα "Accio" για τα υπόλοιπα.

Είτε Λυχνάρι (LOL για το description) και του ζητάω να μου φέρει όλα τα υπόλοιπα..

Αν δεν γίνεται αυτό, τότε εξαρτάται τι έχω να κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.