Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Ήταν ένας τύπος που καθόταν στην τουαλέτα σε μια καφετέρια και έκανε την... μεγάλη του ανάγκη όταν ξαφνικά ακούει:

- Γεια, τι γίνεσαι;

Ξαφνιασμένος που του μίλησε κάποιος από την διπλανή τουαλέτα απαντάει:

- Όλα καλά.

- Τι κάνεις τώρα; Ξαναρωτάει ο διπλανός του.

- Τι να σου πω...ότι και εσύ φαντάζομαι! Του απαντάει ο τύπος έκπληκτος.

- Μπορώ να έρθω από εκεί; Ξαναρωτάει ο διπλανός του.

Ο τύπος μένει άναυδος με την ερώτηση που ακούει αλλά παραμένει ψύχραιμος και απαντάει:

- Μπααα! Δεν θα το έλεγα! Είμαι πραγματικά απασχολημένος αυτή τη στιγμή....

Τότε λέει ο τύπος από την διπλανή τουαλέτα:

- Ελενάκι σε κλείνω και θα σε ξαναπάρω σε λίγο. Είναι εδώ ένας μυστήριος που κάθε φορά που σε ρωτάω κάτι μου απαντάει αυτός!

Link to comment
Share on other sites

Ζω για την στιγμη που θα μου πει η αλλη ...

" Σορρυ δεν μπορει να γινει κατι φιλικο μεταξυ μας, σε βλεπω σαν γκομενο... "

Εσείς οι άντρες που ξυρίζετε τα πόδια σας κάθε βδομάδα, μετά το μπάνιο βάζετε πρώτα το βρακί ή το σουτιέν ;

Ήταν μια φορά ο Λέγκολας, η μάνα του Λέγκολας, ο μπαμπάς του Λέγκολας, ο παππούς του Λέγκολας, και πάει λέγκολας...

- Πεντε ωρες συνεχομενο σεξ...!

- Εισαι θεος ρεεεεε...!

- ... και με ενα χερι ε!

Να τα λεμε κι αυτα...!

Βάζω Mega να δω την έξυπνη σίτα και έχει έργο.Ότι να'ναι.

Η μαμά ήταν πολύ θρήσκα και πάντα προσπαθούσε να μου διδάξει το νόημα της προσευχής....

Συνεχώς μου έλεγε: "Κάνε την προσευχή σου να βγεί ο λεκές απο το χαλί".

Ανέβηκα στη ζυγαριά και πέρασαν μπροστά απ'τα μάτια μου όλες οι ταβέρνες όπου έχω πάει

σε λιγα χρονια,τα καφενεια θα'ναι γεματα απο μεσηλικες-γερους που θα παιζουν τιτσου αντι για μπιριμπα...

-Η δικιά μου είναι πιο έξυπνη!

-Όχι, η δικιά μου!

-Για τις κόρες σας μαλώνετε;

-Για τις σίτες μας.

Ειλικρινα... απορω με τον πρωτο ανθρωπο που δοκιμασε αυγο τι σκεφτοταν; "Αα... δες τι βγηκε απο τον κωλο της κοτας ας το φαω"

- Σε κλεινω.. δεν εχω καρτα..

- Μα αφου εγω σε πηρα!!

- Αα ναι.. δεν εχω μπαταρια τοτε.

Τις προάλλες σε θυμήθηκα .

-΄Ελα ρε, σοβαρά ? Και πως έτσι ?

- Τίποτα μωρέ . Περπατούσα αφηρημένος στο δρόμο και πάτησα σκατά

Θυμάμαι τον παππού μου,που μου έλεγε "Μαρία να παλεύεις μέχρι τελικής πτώσεως για τα όνειρα σου". Αλλα εγώ χεστηκα αφου δεν με λένε Μαρία ...

Να ερωτευεστε γυναίκες με βυζια.....

Μουνι έχουν όλες !!!!!!

Μου λέει η μάνα μου , "αύριο δεν έρχομαι , να κάνεις γενική " Ελπίζω να εννοεί απεργία ...

Σήμερα διάβασα κατά λάθος Cosmopolitan . Αύριο θα πάω για ψυχανάλυση. Δεν ήξερα ότι τόσα χρόνια τον έπαιζα με λάθος τρόπο ...

Μετά το sex μου αρέσει να φεύγω . Έτσι κι αλλιώς περιμένουν κι άλλοι πελάτες απ΄ έξω ...

Εσείς κορίτσια που όταν του άλλου δεν του σηκώνεται , και δεν του παίρνετε καμια πίπ@ για να βοηθησεται την κατασταση αλλα απλώς την κοιτάτε , τι φάση ? Μενταλιστ ?

Ανέβηκα στη ζυγαριά και πέρασαν μπροστά απ'τα μάτια μου όλες οι ταβέρνες όπου έχω πάει.

Βαλε κατι επανω σου, θα πουτανιασεις.

Επειδή άρχισε να φυσάει, θα παρακαλούσα τους γείτονες να κρεμάσουν καμιά κάλτσα, καμιά φανελίτσα κασκορσέ , κάνα τζινάκι . Απο μποξεράκια έχω στοκ ...

Επιπεδο ζηλιας Νο 99

- Που εισαι;

- Στην τουαλετα.

- Να ακουσω το καζανακι τωρα!!

Όποτε λέω τη λέξη "γυμναστήριο" ξεπλενω το στόμα μου με μερεντα...!!!!

Η σχέση χωρίς εμπιστοσύνη είναι σαν το κινητο χωρις σήμα..!!

Και όταν δεν υπάρχει σήμα απλα παίζεις παιχνίδια..!!!

Πήρα τηλέφωνο σε μια γραμμή ψυχολογικής υποστήριξης νέων με υπερπροστατευτικούς γονείς..και απάντησε η μάνα μου

Το χειροτερο 'ουπς' ειναι ..του τατουατζη!

Σημερα αποφασισα να παω για τρεξιμο, φοραω σορτσακι, αθλητικα, παιρνω mp3, νερακι, κανω διατασεις, μπαινω στο αμαξι... και πηγα για καφε!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.