Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Σα να περνανε κουνουπακια... Πολυ θα ηθελα να δω παντως αυτοκινητα με τις σημερινες τεχνολογιες και τις ελευθεριες της εποχης του Senna...

Στάλθηκε από το MI 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ καγκουρας. Δεν ειμαι κατα των εξελιξεων και των μεταρρυθμισεων, ενα σπορ οφειλει να προσαρμοζεται στις αναγκες της εκαστοτε εποχης.

Αλλα οπως και να το κανεις ο νεος ηχος δε συγκρινεται.. Και ο ευσεβης ποθος ειναι για να δουμε γι τι ειναι πραγματικα ικανοι οι μηχανικοι. Υποθεση εργασιας, αν θες.

Στάλθηκε από το MI 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ecclestone, Vettel, acct, arkan, ronin13:

Κάγκουρες.

Καλά να σας κάνουν....

Ποιος να μου το 'λεγε και να το πίστευα ότι μιαν εποχή το όνομά μου θα μνημονευόταν από τους πληβείους μεταξύ δισεκατομμυριούχων και παγκόσμιων πρωταθλητών... :D

Τους άλλους 2 άσχετους δεν ξέρω, αλλά δεν πειράζει, the drinks are on me!

champagne.jpg

Link to comment
Share on other sites

action bronson rocks...this made my day

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QS-c9757LY0]Action Bronson Live From an Old Folks Home - "Strictly 4 My Jeeps" - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yfP7qK0khuQ]Action Bronson - "Strictly 4 My Jeeps" (Official Video) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό, αν και η ιδέα είναι παλιά. Το είχε κάνει παλιότερα (2004-2005?) το somethingaweful νομίζω, με Photoshopαρισμένα ποστερς ταινιών.

Τα καλύτερα που διάβασα από το συγκεκριμένο ποστ:

Sven Samurai - A poor village under attack by bandits recruits Sven, a recently retired Ikea cashier, as a samurai to help them defend themselves.

Raveheart - Documentary following Scottish soldiers in the 1280s and 1290s and their antics on the post battle club scene. NSFW

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.