Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Και περσυ το καλοκαιρι ειδα την πρωτη, τωρα θα δω κι αυτη ολοκληρωμενη. Ελπιζω σε κατι καλο μετα τη μεγαλη απογοητευση του GoT, που η πρωτη σεζον ηταν στο 9-9.5 και η δευτερη στο 7 με το ζορι.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ειναι η σειρα που θα την περιμενεις πως και πως καθε βδομαδα αλλα το 40λεπτακι περναει νερο.

Τα τελευταια επεισοδια της πρωτης σεζον ηταν αρκετα καλα.

Βλεπω τωρα τα 2 πρωτα της δευτερης.

Link to comment
Share on other sites

Είδα και το τελευταίο επεισόδιο του αμερικάνικου The Killing. Από τις αγαπημένες μου σειρές, πολύ δυνατή. Ελπίζω να ανανεωθεί και για τρίτη σαιζόν.

Βασικά το πρόβλημα όπως καταλαβαίνω είναι ότι

εξιχνιάστηκε η δολοφονία, οπότε θα είναι λίγο κουλό να τους δούμε σε άλλη υπόθεση και να είναι τόσο καλή

αλλά δε νομίζω να σταματήσει αυτό το AMC αν θέλει να τη συνεχίσει.

Link to comment
Share on other sites

Χθες αξιωθήκαμε να δούμε τα τελευταία επεισόδια του Dexter, δεν έχω λόγια!

Hint: σε λίγες μέρες λόγω της Comic-con θα κυκλοφορήσουν τα 2 πρώτα λεπτά της επόμενης season, stay tuned.

Link to comment
Share on other sites

εγώ άρχισα το "The mentalist" και μπορώ να πω τα σπάει! Πιστεύω θα αρέσει σε άτομα που άρεσε ο House γιατί αν και αστυνομική σειρά είναι αρκετά ορθολιγική(με 2-3 εξαιρεσεις) Ειδικά η season 3 τα έσπασε!

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα υπάρχουν 7 σεζόν. Η 6η και η 7η έχουν χωριστεί σε δύο μισά.

6Α - Καλοκαίρι 2010

6Β - Καλοκαίρι 2011

7Α - Καλοκαίρι 2012

7Β - Καλοκαίρι 2013

Αυτό συμβαίνει διότι όσο αυξάνουν οι σεζόν μίας σειράς, τόσο περισσότερα χρήματα πρέπει να δώσει το κανάλι στους συντελεστές.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.